Време не губи,БАНЯТА си покажи! -11та тема

  • 119 456
  • 829
  •   1
Отговори
# 780
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Виж нещо в този стил http://bathroomsbg.files.wordpress.com/2009/05/wetroom.jpg. Определено е по-широко от душ кабина, но и скъпичко.

# 781
  • Мнения: 564
breeze,  няма ли да стане само с параванче? Иначе няма проблем да се постави завеса на ъгъл, при баща ми е точно така.

# 782
  • Мнения: 581
Danili, варианта е много красив, но нашата баня е в пъти по-малка от показаната и дори така да я направим пак ще се получи много тясно мястото за къпане...
Bobeto и параванче мислехме, ама ми се иска да може да се отдели малко душа, за да може в спешни случаи да се ползва и тоалетната, която е в същото помещение, докато някой се къпе. При баща ти как е закрепена завесата, че на мен нещо не ми хрумва как може да стане, за да е сравнитено стабилно и удобно?

# 783
  • Мнения: 383
breeze, ето един подобен вариант с по-тясно корито: http://picasaweb.google.com/y.v.ivanova/rITONH#5369384224984320194
 Peace

# 784
  • Мнения: 581
pokita, много е красиво, но не е подходящо за нас за съжаление.
Явно не съм се изразила много ясно - варианта с душа кабина не ми върши работа, защото мястото е малко и кабината , която ще се събере в какъвто и дизайн да е, все ще си е тясна и няма да е подходяща нито да се влезе заедно с детето да се изкъпе, нито да все вкара корито за къпане на по-малко дете. Затова искам идея за нещо, което да е "подвижно", като завеса или друго подобно, макар да не е така красиво като стъклен параван, за да може да се мести, когато се налага да се изкъпе детето.

# 785
# 786
  • Мнения: 581
Супер! Точно нещо такова ми трябва!
А някой да знае, къде се продават такива продукти?

# 787
  • Варна
  • Мнения: 1 023
А някой да знае, къде се продават такива продукти?
В Практикер гледах вчера и в Алати.Отделно се продава релсата и отделно пердето.Има всякакви видове релси,не са само прави както аз си мислех. Peace

# 788
  • Мнения: 581
Мноооого Ви благодаря на всички момичета   bouquet

# 789
  • София
  • Мнения: 458
аз съм виждала нещо друго но нз дали ще го обясня като хората.Представете си пръчките на чадър,но само 1/4.Т.е. все едно да срежете чадъра на 4-пръчките са събрани в центъра а в другия им край където са разперени се закача завесата и после  се събират на едно място.Незнам кой колко ме разбра ,но аз съм го виждала и е много семпло ддори си го мислех в началото,но после склоних да си купим душ кабина.Ако не е станало ясно ще пробвам да го нарисувам Wink

# 790
  • София
  • Мнения: 2 437
аз съм влюбена в банята на Mendy, показана на предната страница  Peace

Този естествен, близък до природата вид много ми допада

# 791
  • Мнения: 1 335
Записвам се да следя.
Очертава ми се да правим ремонт на баня дистанционно - аз в един град, банята - на 500 км.

argun, до къде стигна с ремонта. И на мен ми се очертава дистанционен ремонт, и не знам какво да очаквам. newsm78

# 792
  • Мнения: 581
аз съм виждала нещо друго но нз дали ще го обясня като хората.Представете си пръчките на чадър,но само 1/4.Т.е. все едно да срежете чадъра на 4-пръчките са събрани в центъра а в другия им край където са разперени се закача завесата и после  се събират на едно място.Незнам кой колко ме разбра ,но аз съм го виждала и е много семпло ддори си го мислех в началото,но после склоних да си купим душ кабина.Ако не е станало ясно ще пробвам да го нарисувам Wink
Аз те разбрах, даже го видях този вариант в Практикер, но пръчките бяха с предварително закачена на тях прозрачна завеса, а аз искам да сложа цветна непрозрачна и не ми стана ясно дали мога да заменя сложената и избрана от мен, затова не взех такава.
 За съжаление в Практикер такива варианти изобщо не видях, а много ми хареса тази релса за завеса от снимката  Sad
Някой виждал ли е по-специални релси, подобни на тези от линка, защото аз намерих само от обикновените, които са като някакви олекотени тръби, а ми се искаше нещо по-интересно и по-стабилно да сложим?

# 793
  • Мнения: 1 541
аз съм влюбена в банята на Mendy, показана на предната страница  Peace

Този естествен, близък до природата вид много ми допада

Споделям това мнение. И на мен ми допада цялата къща. Или по - точно има неща, които не ми харесват, но като цяло настроението, което носи ми допада. Различно е.  Веднага се вижда, че не е БГ.
Прави ми впечатление, че независимо дали се прави баня или кухня, българина гледа да е колкото може по-модерно, лъскаво, луксозно.... всички неща са излезли като по - калъп и седят като за снимка - повечето случаи неуспешно за съжаление. Много рядко може да се види някаква индивидуалност на семейството, нещо оригинално... не знам предстои ми цялостно обазавеждане и съм изумена колко еднотипно е предлагането във всичко... Но то с такъв малък пазар като българския няма как да е друго...

# 794
  • Мнения: 42
Здравейте на всички  Laughing Имам огромното удоволствие да покажа най-накрая и своята баня :





Чакам коментари или критики!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт