блясъкът на азия пакистан

  • 33 333
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 482
Нашите роднини също обичат за закуска много рохко яйце на очи или пържени филийки с яйце, захар и прясно мляко. Този чай и мъжът ми го пие по 100 пъти на ден, също е с наднормено тегло, висок холестерол, че и кръвна захар. Аз лютото мога да го понеса с кисело мляко, забъркано със ситно нарязани домати, краставици и лук.

# 271
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МОНСУНЧЕ-  bouquet
пак много интересни неща ме научи бе детеееее HugЖиво и здраво да си ми balloon За това индийското девойче преди доста време бях чела някакъв репортаж. Браво, че и книжка са написали!!! Да я четат мъжете и да сЪ плашат smile3503
takasakishi-   bouquet Благодаря и за твоята толкова интересна информация.  bouquet
Даже вълшебния ми килим да е на ремонт вие ме пренасяте без негова помощ на такива интересни места newsm51
Отивам да гледам филм за лИбоф сИга Wink

# 272
  • Мнения: 482
Чухте ли в новините, че пакистанският президент Зардари е забранил вицове за себе си? Който бъде заловен да разказва такива, го грозят до 14 години затвор.

# 273
  • Мнения: 0
еми за Зардари не би ме учудило,цялата фамилия като се почне от бащата на Бенезир,та тя и сега любимия и мъж,само вредят на Пакистан,аз незнам как може да ги подкрепят,и дори когато я убиха,всички ходиха да правят намаз за нея #Cussing out,при положение че благодарение на нея мъжа и окраде държавата докато тя беше на власт,но заблудените казват оххх не не тя не била,мъжа и сам бил го правил,абе щуротии.а пък бащата на Бенезир дал под наем добива на петрол в Пакистан за 100 години май беше на Иран,и то слуховете са такива че една иранска девойка му завъртяла ума.цялата им фамилия е с нечисти дела #Cussing out   #Cussing out   #Cussing out    #Cussing out    #Cussing out   #Cussing out     #Cussing out   #Cussing out     #Cussing out      #Cussing out     #Cussing out    #Cussing out        #Cussing out          #Cussing out   

# 274
  • Мнения: 0
A, tema za pakistan.   Party  newsm10 ne znam dali az ne tarsih kachestveno ili naistina nqmashe dosega tema za taq darjava! kakto i da e - da se predstavq - ot okolo 3 meseca Arabskoto kafe e shtastlivo omajeno za pakistansko slance   Two Hearts / jiveem, obache, v kipar/. Mnogo shte se radbvam zanapred da spodelqm vashata kompaniq, mili dami  bouquet  puk i ima kakvo da naucha ot po-opitnite pakistanski snahi   newsm53 nai-malkoto kak se pravi prokletiq hlqb chapati, za koito majo mi umira!!!  smile3506 i sam si pravi, shtoto jena mu ne moje. aide che pak me prepira, do skoro milichki

# 275
  • Varna
  • Мнения: 2 596
 :wavey:Arabsko kafe Добре дошла Grinning
Ами има тука едни булки дето мъжете им бая ги глезят и им готвят. Хич не ги препират даже за това и момичетата много доволнииии smile3521 Не ги виждам точно тази вечер тука тези глезени Богданки ама ще дойдат. Бая пакистански манджички знаят и тееее smile3521 И като се отворят на такъв лаф то си дебелееш със кеф без да лапаш Joy Ама е вкусно беееееее newsm47
Обаче, моля те смени шрифта  bouquet

# 276
  • Мнения: 21
Здравейте девойки.Тук е какафония голяма.Вчера получих паспорта на мъж ми с заветната БГ виза.Както и предполагах направили са я още в деня в които подадохме документите но това не им попречи да ни изръсият двойно за експресна виза.Както и да е -визата е тук така че след 3 дни летим за БГ

Здрасти и добре дошла при нас на арабското кафе  bouquet.Надяваме се че нашата компания ще ти допадне.Колкото за чапати хляба и аз не мога да го правя-Танвир сам си го прави.Иначе готвя разни манджички пакистански по всяко време на деня.

Понеже говорехте за закуски моя мъж хапва пържени яйца или пакистански омлет или Бхуржи яйца за закуска с чаша чай.Не ми е злояд никак.Иначе редовно се бъзика с мен че като готвя ориз по български бил МОКЪР.


Нищо не казахте за отваряне на тема в готварския форум-та не знам да пускам ли една или не .Ми така де тук се появиха и други моми пакистански кулинарки така че давайте да образоваме хората за Пакистанскитe ястия

# 277
  • Мнения: 3 804
Панда-иска ли питане  newsm78 .пускай я веднага.Навремето ,аз предложих да пуснем такава за арабската кухня ,докато се наканим обаче,едно момиче търсещо такива рецепти я пусна  hahaha
честита виза
арабско кафе-добре дошла    bouquet

# 278
  • Мнения: 689
Търпеливо чакам линка с темата за рецепти!!!!И рецепта за РОТИ,моля ви се  Naughty мисля да готвя на свеки Бомбай бирияни и с роти ще е още по-прекрасно  Party

За сикхите въобще не се майтапех-това е истината.Нали знаете проблема с женските рожби...та сикхите не се колебаят да абортират момиченцата ,в резултат на което боя на жените в съответната каста е малък.Проблема са го решили с идеята една жена да се омъжи за тримата братя от семейството примерно.Колко напредничаво нали..
Та в дубайско имахме един колега от въпросните,та той се беше оженил преди 2 години и веднага дошъл в Дубай,не си беше ходил ваканция,а каза,че жена му чака бебе   Crazy
От брат му-както разбрахме по-късно,но той казваше,че е неговото дете.Та така. Simple Smile

и друго:една българка със сигурност е виждала *косата под чалмата*:спяха с г-н Богата Чалма в 5* хотел,в който работех  Wink Колежката ми не престана да псува българската девойка:как може с тоя ****да ходи,да си хване за гадже такъв *** и т.н. Laughing Да са живи и здрави!

# 279
  • Мнения: 1
Въх, ма Лили! Почти бях убедена, че нищо на тоя свят вече не може да ме удиви.

Арабско кафенце, добре дошла, чуствай се като у дома си при нас. Като пишеш отговор отгоре до менюто има едно квадратче, откъдето се сменя азбуката, избери ВР (българска фонетична) и ще пишеш направо на кирилица без проблем.

Панда, разбира се, че е много добра идея. знаете, че аз няма да мога да се изявявам много там, но с интерес ще следя вашите рецепри. Приятно пътуване, да си изкарате вълшебно!

Такасакиши, много добро, кратко и точно описание на политиката на клана Бхуто...те от дълго време са си богато и влиятелно семейство, а с тези политически позиции още повече са се облажили за сметка на и без това бедния народ. сега и синът на Беназир е начело на някаква партия (на тази, на която тя беше лидер).

Марина, да, забравих за яйцата на закуска. Ядат ги с хляб като нашия нарязан на филийки леко запържени в олио. Интересното е, че дори този хляб е сладък, аз в началото си мислех че родата го овалва в нещо сладко. За болестите си права направо съм се шашнала хора на 30-35 години вече сериозно боледуващи - диабети, холестероли...тя и Такасакиши го каза-много заседнал живот, плюс много сладко и мазно.

Лека нощ.

# 280
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро!
Арабско кафе   bouquet
Пандичка , поздравления! Пускай темата! Аз не че ще се възползвам много често от рецептите, но знае ли човек...Поне ще знам къде да търся ако се  наложи.
Лили,  #Crazy
Да не би оттук да са тръгнали небивалиците, че ако една жена се омъжи за арабин ще трябва да спи с всичките му братя, баща му и кого ли още не  newsm78
Хайде бързо да изпишем тези последни страници, че чакам с нетърпение празничната пакистанска  Grinning

# 281
  • Мнения: 0
добро утро, мили дами,  Wink как сте днес? благодаря за топлото посрештане  Hug знаех си 4е ще намеря приятелки сред вас!   dancing ще отделя жреме този уикенд да ви  "из4ета" вси4ките   love001 4е да ви опозная по-добре. хайде, 4е пак се намери някои да ме прекасне  smile3515 такмо ми доиде музата да пиша пове4ко   smile3511 до скоро мили4ки

П. С. Това за едната сапруга на пове4е братя е вярно - и аз го 4етох някаде   Angry

# 282
  • Мнения: 0
добро утро и от мен момичета,днес ще ви запозная с още една старинна част от Пакистан,датираща от преди новата ера,аз  понеже си падам по старата история и май все за това намирам материали за нея.надявам се да ви е интересно Grinning    bouquet
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http: … 3D1R2ADFA_enBG336
ето и малко снимчици:
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http: … Dsirkap%26hl%3Dbg         
лек и успешен ден и се пазете от жегите  bouquet   Heart Eyes

# 283
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ООО takasakishi - и ти кЪт кака ти Делта на старата история налиташ. Ще си оставя това което си ни намерила за десерт. Очаквам да е нещо много интересно. Да бягам аз докато не е прежурило слънцето да накупя малко подаръци за пътуването, че ич не обичам да съм със празни ръчички.
ПАНДЕЙ- честита виза муцка и леко да е пътуването насам newsm10

# 284
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Леле...И тук ви е налегнала дрямка.

takasakishi ,благодаря за снимките! Покрай тях разгледах и много други, не толкова старинни, но изключително красиви места.
Нещо за разхлаждане и активност

Общи условия

Активация на акаунт