Похвалете свекърва си!

  • 10 783
  • 206
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
Разреди обажданията си от 8 пъти на ден, на 5.
...благодарна съм й, за което...

# 61
  • Мнения: 593
Аз съм й благодарна, че е родила най-добрия мъж, който някога съм срещала.

# 62
  • София
  • Мнения: 588
Бих казала нащо добро, но след снощи и натиска който упражнява за пореден път...само Господ здраве да и дава и на мен здрави нерви.

# 63
  • Мнения: 577
Когато си сложи очилата има вид на умница,добре че рядко го прави да не заблуждава хората. Mr. Green

# 64
  • Мнения: X
Бих казала нащо добро, но след снощи и натиска който упражнява за пореден път...само Господ здраве да и дава и на мен здрави нерви.

Та с какво ще я похвалиш все пак? Че аз не можах да прочета нищо похвално.  Wink

# 65
  • Мнения: 2 123
Прекрасен, мил и всеотдаен човек.
Умна, образована, начетена жена.
Давала ми е страхотно рамо в моменти, в които въобще не съм очаквала.
Никога по никакъм повод не съм усещала намеса, налагане, изискване, недоволство оплакване (а съм сигурна, че е имала поводи).
Обича детето ми, от 9тия му месец до ден днешен се грижи за него 5 дена в седмицата. Нито веднъж не се и опита да ми дава акъл, да ми се меси, тайно да му бута шоколад и др. подобни.. Знае за душата и света на детето неща, които на мен ми трябва да изчета 10 книги
Уважава моята майка (татко почина преди 10г), не е пропуснала нито един неин празник, всеки път, когато кани на гости нас, кани и нея, а това означава много за мен.

Дължа и страшно много. Да ми е жива и здрава

# 66
  • София
  • Мнения: 588
Бих казала нащо добро, но след снощи и натиска който упражнява за пореден път...само Господ здраве да и дава и на мен здрави нерви.

Та с какво ще я похвалиш все пак? Че аз не можах да прочета нищо похвално.  Wink

 Simple Smile Ами красива жена е. Peaceвинаги прическа, тоалет и т.н. Това достатъчно ли е?Че се притесних Wink

# 67
  • Мнения: 332
Много е всеотдайна и грижовна към всички нас. Много добре изглежда и винаги е позитивно настроена. Понякога просто имам нужда да я чуя, да си поговорим.
Срамувам се, че имаше период в който наистина не я ценях достатъчно и съм и го показвала, надявам се да ми е простила.

# 68
  • Мнения: 614
и аз си обичам свекървата - много е добра и грижовна, тактична и знам че и тя ме обича:) Благодарна съм й за прекрасния й син, който ми е съпруг  Heart Eyes

Винаги мисли за мен - прави ми подаръци, готви ми само хубави неща.

Много е всеотдайна и добронамерена, а и винаги е весела, дори да не й е много добре.

# 69
  • Мнения: X
Миличката ми! Да не чува Господ , но отдавна не ме е безпокоила няма и половин година - много я обичам!  Hug

# 70
  • Мнения: 111
Моята свекърва ме поздрави за рождения ми ден.  Sunglasses
Защото сте далеко Simple Smile
Тя и моята така от 3 години първа се обажда за разни поводи  Grinning

# 71
  • Мнения: 232
Подарява ми тонове обици и бижута.  Peace

# 72
  • Мнения: 386
Много е всеотдайна и грижовна към всички нас. Много добре изглежда и винаги е позитивно настроена. Понякога просто имам нужда да я чуя, да си поговорим.
Срамувам се, че имаше период в който наистина не я ценях достатъчно и съм и го показвала, надявам се да ми е простила.

Все едно го казах аз за моята свекърва...Наистина  дано и на мен да ми е простила Praynig ....
И да добавя- винаги като ходим на гости е сготвила отделно за мен без лук, защото знае, че не го ям  chef

# 73
  • София
  • Мнения: 7 880
Аз пък си имам тъща. Нямам какво да се оплача от нея. А па ако почна да я хваляааааа, ще задминем другата тема за оплакванията от свекървите.

Апропо темата за свекърите кога ще я пускате. Че аз нали ако рекъл Господ ще ставам свекър се някога.  Laughing

# 74
  • Мнения: 9
Как да не я похваля моята свекърва? За 2 години се обърна към мен поименно 2 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт