Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 478
  • 442
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 343
Тази серия днес показва, как Ридж никога не е обичал истински Тейлър..Мисля че днес най-после се отърси от оковите на казаното ДА по принуда, по задължение, заради чувства  и отоншения били преди 10 години, и които отдавна са останали в миналото.. Whistling

Той не е обичал Тейлър обичал е представата си за нея. Представа донякъде позасилена от Стефка Simple Smile В другата серия драмите продължават . Разговор м/у Тейлър и Брук, Рич и Стефани  Twisted Evil Многоооо интересни.

# 31
  • Мнения: 690
marsia,   bouquet Heart Eyes   Heart Eyes  

# 32
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
..а колко болно му стана за отношението и към Брук, как гнева тогава изригна от него..Ако това не е доказателство за любовта му към Брук, който въобще не е заминала..здраве му кажи..

# 33
  • Мнения: X
Ето затова не трябва човек да живее честно и почтено.Малко да стъпи накриво и го смазват.
Най-добре е да си курвичката Брук...обявяват те за "човек" и до края на живота си можеш да вършиш гадости и подлости,прощават ти ,защото ...нали си "човек".

Не знам за какво се кефите толкова на това самовлюбено влечуго Рич...за пореден път доказа какъв Боклук е...много му е лесно да рита паднал човек...първо майка си,сега жена си...
Непогрешимия Господ Рич въздаде правосъдие.А той сигурно се има за много Добродетелен ,като постоянно търчи при к......а /един път ми стига/Брук.

# 34
  • Мнения: 4 496
..а колко болно му стана за отношението и към Брук, как гнева тогава изригна от него..Ако това не е доказателство за любовта му към Брук, която въобще не е заминала..здраве му кажи..

Факт е, че когато обичаме някого най-силно мразим хората, които го нараняват.

Марси    Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 343
хахаха Ама като ритаха Брук хич не бяхте толкова снисходителни.
Нали ? И не Рич не е безгрешен и НИКОЙ НЕ Е ТВЪРДЯЛ че е ДАЖЕ ТОЙ САМИЯ. Докато Тейлър държеше да я мислят за дева мария затова и толкова трепереше и токова много мразеше Брук. Ама ти пак си заслепена да го видиш. Спокойно тепърва ще показва Тейлър колко малко светица е всъщност и колко многооо прилича на Брук.  Twisted Evil

# 36
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ето затова не трябва човек да живее честно и почтено.Малко да стъпи накриво и го смазват.

Това не знам за кой го казваш..Тейлър не е живяла нито честно, нито почтено.. Peace

След отношението на Тейлър по принцип е нормално Ридж да е шокиран, че жената, за която си е мислел, че е женен не съществува всъщност, нормално е да реагира толкова остро..Яд го е на нея, яд го е на себе си, че е изпитвал вина, че не е толкова добър, калкото тя..и сега да разбере, че цялото това самонакзаване е било излишно..Ооо разбирам го Ридж, много добре го разбирам.. Peace

# 37
  • Мнения: X
За приликата между Брук и Тейлър...няма как да стане просто.От различни светове са.
Но ...Тейлър има оправдание в случая.На Брук какво е?/изключвайки леярната/
Че се влюбва?!Айде,де влюбена за три дни ....и тя не знае в кого...Тейлър поне е обичала само Рич.
Друг е въпроса  той кого обича.Те затова толкова си подхождат с Брук-и двамата самовлюбени егоцентрици,които се вълнуват само от собствената си особа...
Само тъпачката Бриджит не разбира за какво майка й се мъкне там постоянно...как гледаше Ник-чо
като й казваше,че мястото й не е при Рич!Ама на...

# 38
  • Мнения: 6 529
" ДОбре че този път не ми остави писмо "  hahaha hahaha hahaha
Рич май забрави как й изневери с Морган!?
Еееее, и защо не се нахвърли сега върху Хектор, както тогава върху Ник, че се бил възползвал от ситуацията, ауууу сега като се сетя, май Брук като спа с  Джеймс , пак той беше виновен  Shocked

Разликата е че Брук никога не му е изневерявала Simple Smile Разбираш ли винаги са били с прекратени отношения.  НИКОГА не е изневерявала. както и Рич на Тейлър между другото.

Ти май не четеш нищо освен собствените си реплики. Аз говоря за Рич, ти пак за Брук, едно си баба знае, едно си бае  ooooh!

# 39
  • Мнения: X
Цитат
След отношението на Тейлър по принцип е нормално Ридж да е шокиран, че жената, за която си е мислел, че е женен не съществува всъщност, нормално е да реагира толкова остро..Яд го е на нея, яд го е на себе си, че е изпитвал вина, че не е толкова добър, калкото тя..и сега да разбере, че цялото това самонакзаване е било излишно..Ооо разбирам го Ридж, много добре го разбирам.. Peace
Не,това е точно лицемерието...че прощава абсолютно същите простотии на Брук,но на почтен човек не може...Ами като иска ангел да вземе да се гръмне ...и на небето ще намери колкото иска ангели...

# 40
  • Мнения: 6 529
Ето затова не трябва човек да живее честно и почтено.Малко да стъпи накриво и го смазват.
Най-добре е да си курвичката Брук...обявяват те за "човек" и до края на живота си можеш да вършиш гадости и подлости,прощават ти ,защото ...нали си "човек".

Не знам за какво се кефите толкова на това самовлюбено влечуго Рич...за пореден път доказа какъв Боклук е...много му е лесно да рита паднал човек...първо майка си,сега жена си...
Непогрешимия Господ Рич въздаде правосъдие.А той сигурно се има за много Добродетелен ,като постоянно търчи при к......а /един път ми стига/Брук.


Мен пък максимално ме изкефи, че Рич най-накрая показа мъжки характер, крайно време беше да сложат край на този фарс, а Тейлър днес наистина беше много грозна, но поне ще е свободна  Joy

# 41
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ами за теб може да няма прилика (то и за мен няма, но по други причини), но е факт, че Ридж ги сравнява.. Peace

..харесвам как започна леко отстъпление Mr. Green..първо леярната виждам.. Wink Grinning

За Ридж е повече от видно, че каквито и оправдания да е имала Брук, за Ридж се били приемливи..Бе хайде да не се лъжем, никой не харесва измислените идоли..никой няма да хареса образа, който стои зад идола, ако той се срути из веднъж..Ридж си я харесва Брук, защото тя поне никога не го е карала да се чувства виновен! А това не е малко..

Не,това е точно лицемерието...че прощава абсолютно същите простотии на Брук,но на почтен човек не може..

Ами не, простотиите на Брук са от друго естество..виждам, че въобще не си ме разбрала..Също така почтен човек и Тейлър не са взаимозаменяеми..ако искаш да потърся дефиниция на почтен..

# 42
  • Мнения: 1 343
zorizori не чета само едни постове и това не са твоите вярвай ми.
Рич не помня да й е изневерявал с Марго  newsm78. Знам само че отиде да спаси жена си от ноктите й. И доколкото знам като каза НИКОГА не съм ти изневерявал Тейлър нищо не каза за да го уличи в лъжа.
Брук и Тейлър немогат да се сравняват да ... Оказа се че Брук е класи над Тейлър  hahaha
А и така и не отговорихте на въпроса какво е изневяра всъщност. Да спиш с някой докато си сама и свободна или докато имаш мъж.
Брук може да си спи с който си иска след като е сама и свободна. Никой няма право да й държи сметка най - малкото фалшиви моралистки и лицемерки.  Naughty

# 43
  • Мнения: X
Izida ,     Mr. Green    не е отстъпление.За леярната съм го казвала неведнъж...но това е единственото изключение.
Само по това може би има някаква прилика...и двете бяха на прага на смъртта.Дори само заради това Тейлър заслужава прошка.Да не забравяме ,че Брук тогава призна на Рич за случката с Ник, само защото забременя .Иначе и за това Рич никога май нямаше да научи...до подходящия момент според сценаристите,де...
Цитат
Ридж си я харесва Брук, защото тя поне никога не го е карала да се чувства виновен!
Да,защото доста пъти я е отхвърлял и тя пак го е приемала...как да се чувстваш виновен до човек който е същия като теб?!

# 44
  • Мнения: 1 343
красимира Рич й прости че е СПАЛА С ДЖЕЙМС . Друго неможа да й прости ... и това са тези години в които е лъгала или мълчала , а в същото време е обвинявала другите хвърляла е камъни по тях като много добре знае 4е камъните са от нейната градинка и тя съвсем не е само цветя и рози.
Лицемерието неможа да й прости РИЧ ако не си разбрала още че спала с Джеймс е бял кахър.
И Брук много пъти му е казвала да си върви при жена си. Рич правеше чудеса от храброст за да е с нея. Обаче виж Тейлър си го приема винаги с отворени обятия . Не си спомням един път да му е казала че не иска да е с него въпреки униженията. Въпреки че я обле4е в рокля за друга и й сложи чужд пръстен. Знаеш ли защо защото Тейлърицата умираше от страх да не загуби.
Както и той й го каза: Страхуваше се да не загубиш мен или някой други неща Simple Smile
Много истини й каза днес Simple Smile А утре ще я лепне и Брук. И тогава Краси държа да си признаеш, че Брук е казала на Рич да си ходи при жена си. Ще ти напомня да го направиш.

Общи условия

Активация на акаунт