90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №61

  • 20 807
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 815
 Здравейте и от мен!
 Първият ден/вчера/ вечерта леко я оплесках. Бях на имен ден. Ядох режимно вечерта, но малко повече и изпих една малка чаша бира. Днес съм режимна и продължавам Peace Още не съм се премерила.
 Лек ден на всички!

# 31
  • София
  • Мнения: 300
janeta* Wink ти не се храниш след диетата по стария начин а се опитваш да се конролираш и да ядеш разделно нали;

# 32
  • Мнения: 289
Ели благодаря за кафенцето забърках си го преди малко и сядам да видя как сте . Hug
Галя пепеляшка чак сега успя да седне докато напазаря сложих да им готвя зеле добре че в тенджерата под налягане става за 10мин. след това си сварих зелевата супичка накиснах всички прибори с Тризон  1dishes newsm79 wash hangизведох Сара на разходка между другите работи и сега си почивам .
Ели работата е в кърпа вързана има и транспорт до Ст.Загора сега чака да отиде утре в другата фирма и ще реши къде ще започне работа естествено в Казанлък парите няма да са като в Ст.Загора но аз му казах решаваш си ти къде да започнеш  Peace
Ели закъснява ти защото се стресира покрай тези изследвания  newsm78какво стана има ли вече резултат че те мисля .Видя ли вчерашната прозявка на бебка има на снимката и сестричката ми . Heart Eyes
Кирова честита придобивка желая ти да започнеш да го стесняваш .
Жабка днеска не може да се отчете и да покаже снимки кой знае как се гушкат с Краско  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 47
много искам да ви попитам дали има ефект от тази диета,изглежда много лесна за изпълнение,но това което ме притеснява са резултатите  Confused аз сега съм на най ужасната диета Sad ям само варено жито с ябълки и съм пред стрес Sad искам нещо ново,дайте съвет за тази прекрасна диета   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 832
mucito, как са НЯМА резултат, виж в подписите на момичетата, даже при някои чак се чудиш дало това е възможно!
По-добра от тази диета аз не съм виждала, а съм правила доста. То даже не може да се нарече "диета", защото си хапваш толкова много и разнообразно, че изобщо не чувстваш глад!

Ели, и аз мисля, че ти е от стреса, той много влияе /от опит ти го казвам/.
Аз сега се върнах в офиса, от 12 часа тичам по разни задачи да вадя документи и ходих пеша в жегата и на връщане взех решение да прегреша с една ледено студена бирааааааааа!
Иначе днес ден за варива - два кочана царевица на барбекю и едни царевични пръчици.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравей MUCITO аз съм тук от 1 седмица и мисля че ефекта от режима е страхотен. Виж само снимките или таблицата със свалени кг. на 1 страница и съм сигурна че ще се присъединиш към нас. УСПЕХ.

# 36
  • Мнения: 289
много искам да ви попитам дали има ефект от тази диета,изглежда много лесна за изпълнение,но това което ме притеснява са резултатите  Confused аз сега съм на най ужасната диета Sad ям само варено жито с ябълки и съм пред стрес Sad искам нещо ново,дайте съвет за тази прекрасна диета   bouquet
Това не е диета с която да си стресираш тялото а един прекрасен начин да се храниш здравословно .Погледни първата страничка и ще намериш табличка с постигнатите резултати и снимки на момичетата а и линийките под постовете са показателни .Елинор и Жабка са за пример както и много други фиданки .Аз се провалих предния път че имахме проблеми покрай сестричката ми но от другата седмица започвам отново чакаме те в нашите редици . Hug

# 37
  • Мнения: 47
mucito, как са НЯМА резултат, виж в подписите на момичетата, даже при някои чак се чудиш дало това е възможно!
По-добра от тази диета аз не съм виждала, а съм правила доста. То даже не може да се нарече "диета", защото си хапваш толкова много и разнообразно, че изобщо не чувстваш глад!

ти имаш ли резултат??  Thinking

# 38
  • Мнения: 112
Ура,ура,ура Simple Smile

Изкарах я , оф най-после Joy-луната де Simple Smile
Доволна съм от себе си,без грам прегрешение Simple Smile
Сега след малко си тръгвам от работа и се яхам на кантара.И без това докато се прибера в 16.30ч нищичко няма да хапна.
А,за вечеря съм замислила или таратор със салата или тиквички на грил тигана с млекце и пак салатка.
Стискайте ми палци да се похваля с хубав резултат.

# 39
  • Мнения: 47
Здравей MUCITO аз съм тук от 1 седмица и мисля че ефекта от режима е страхотен. Виж само снимките или таблицата със свалени кг. на 1 страница и съм сигурна че ще се присъединиш към нас. УСПЕХ.
благодаря ти ще пробвам наистина   bouquet

# 40
  • Мнения: 164
Иначе днес ден за варива - два кочана царевица на барбекю и едни царевични пръчици.
Може ли да се ядат пръчици в ден на варива, че не ми е ясно newsm78

# 41
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жани  Hug за темичката.  Heart Eyes

Минавам само набързо да пусна снимки и по късно ще пиша. Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=395051&pid=13257908

# 42
  • Мнения: 616
Ох благодаря за пожеланията ама хем се радвам хем пак като видях че кантара показва само 1кг и половина по малко за тези 8 дена малко се притеснявам не е ли малко.Ама ще карам напред пък то ще си покаже още повече че вчера кръвното ми без хапчета е 120/ 80а такова не е било отдавна.

# 43
  • Мнения: 13
Здравейте много сте писали Simple SmileПризнавам не съм ви изчела,но като остана свободна ще го направя.Жабче големи са сладури твоите хора,голяма красота Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 235
Банда да се похваля от снощи до сега съм -0.700 . Имам си вече нормален кантар.

Общи условия

Активация на акаунт