90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №61

  • 20 802
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 99
Unicorn просто спазваш интервала между храненията за съответния ден и хапваш. В белтъчен ден имаш интервал от 4часа...т.е. ако обядваш в 12ч. може да ядеш отново в 16ч. и 20ч. А между 12ч. и 16ч. ако ти огладнее хапваш плод или пиеш един фреш. В 2-ри и 3-ти ден интервала е 3 часа между храненията. А в плодовия на 2 часа се яде. Хапвай и не гладувай. А за кантара-ще мръдне....може да си пред цикъл или овулация-тогава има доста неприятни плюсове. Пък от утре като и луната започне да намалява(след днешното пълнолуние) и кантара ще тръгне надолу. Само не губи вяра Hug
Роси благодаря миличка Hug

П.П. Уникорн виждам, че и Верабел преди мен е дала същите съвети като мен Peace
Сложих си нова лентичка и сега отивам да поразтребя малко из апартамента....и малко по-късно като изпишете тази страница ще пусна новата тема Peace

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 13:20 от janeta*

# 436
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
verabel, janeta*,  rosi_72 Благодаря Ви Simple Smile
Ясно, значи правилно постъпвам, не съм в прегрешение. Само че цял ден на плодове не мога да карам и обядвам зелена салата, само със зеленчуци.

Иначе, запалих и една приятелка по диетата, та днес ми звъня рано рано да ме пита и тя за този интервал. Че аз и казах това което правя, но не бях 100% сигурна, дали това е така и реших да питам вещите в занаята Wink

И това за цикъла, хич не съм се замисляла. Трябва да проверя.
Е браво на мен, очаквам го всеки момент, днес-утре или вдругиден, най-късно. Което какво значи, още седмица ще си седя на тези кила  newsm78
Дано не е така де.


Ще ви държа в течение, благодаря за отзивчивостта  Hug на всички.


_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 437
  • Мнения: 102
Здравейте мили фиданки, при мен какво да Ви кажа, сега вече изпълнявам и ролята на секретарка /нашата е в отпуска/, започнахме и приема на документите, тук снимам разни медицински и актове за раждане, оформям заповеди и доклади, отделно раздавам Свидетелства за основно образование, Дипломи и Свидетелства за ПКС. Паралелно с това раздавам и ваучери за храна на колегите. Та в този ред на мисли, милички не мога да си почивам, така ще е до края на юли.
Виржи, да миличка след постите и това че съм си стриктна, кантара се размърдва, но ще се тегля след втория воден ден, който е на 11 юли в събота. Нормално е сега миличка, след края на режима да имаш едно плаващо килце, така че това да не те притеснява  Hug
Веси както вече разбра душа, за мен почивка няма  Hug
Роси как се почива миличка, някой да дойде да ми покаже  Hug
Гали браво мила, страхотен първоначален резултат си регистрирала. Браво, гордея се с теб  Hug  Heart Eyes
Розичка, айде не го мисли и при нас иди  Peace
Светленце, честит рожден ден с пожелание за много здраве, щастие и късмет   bouquet
Петинка душичка сладка  Heart Eyes
booboos mama добре дошла отново   bouquet
Жанииии честито размърдване миличка, самочувствието и настроението сега е различно, нали така  Hug
Unicorn  хапвай плодче според часовете, но те вече са ти обяснили по – подробно как се процедира  Peace
daliq7678, verabel, h.kirova, sorceress, Pety, puppet, vesyy, Дани, Дари, ЧЕРВЕНА РОЗА – 5, mozila, martin4e, didi4, rosi_72, anita_zd, benson10, mima1976I, Мимка*, koko2005  Hug Hug Hug
Не смесвайте лунуването и режима, това го правят само мацките които са тук но са приключили с режима и мацките, на които плодовия им ден съвпада с фазата на луната.
Днес се чух по телефона с Stelxen поздравява Ви.
Сега момичета продължавам да работя.
kriss появи се веднага, защото се притеснявам  Hug

# 438
  • Мнения: 99
Ели много задачи са ти се струпали на куп преди отпуската ooooh! Благодаря ти и си права, че с падането на грамчетата се качва самочувствието Peace Поздрави Стелето като се чуете и да и кажеш при първа възможност да се разпише Hug

Не смесвайте лунуването и режима, това го правят само мацките които са тук но са приключили с режима и мацките, на които плодовия им ден съвпада с фазата на луната.
Аз се присъединявам към това. Много пъти е коментирано за лунуването и правенето на тази диета. Лунувайте след като свършите с диетата иначе рискувате да зациклите жестоко. Птичееееееее ела кажи и ти за лунуването Hug

# 439
  • Мнения: 616
Ели на мен като ми съвпада плодовия ден с луната значи ли че и аз лунувам.(ей ама го написах и аз не си разбрах) Blush

# 440
  • Мнения: 99
Х.Кирова ти като днес си на плодов ден ще изкараш добре пълнолунието Peace
Фиданки хайде  НОВА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт