90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №61

  • 20 813
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5
Здравейте милички..
Ох, аз едва преживях нощта.. Ужас, будих се 3 пъти, НО не съм яла.. Беше ми зле заради цикъла, беше ми горещо, беше ми нервно.. направо нямам думи. Дано не се повтаря това отново Praynig
Чета ви редовно и ми става много радостно и мило с успехите на всички - Galia69 браво smile3501, радвам се, че и Жабка е добре  Simple Smile
Чудех се дали лунуването е задължително за този режим, но оставам с впечатление, че се прави пожелание.. Аз не мисля да го включвам на този етап.
И така.. ще последвам съвета на Ели и ще броя за първи ден този, в който не съм яла през нощта. Та.. от днес с нови сили. Хапнах кивита тази сутрин (3  Embarassed, но ми се осладиха). Пийвам си водичка и ви чета.. Едно спокойно ми става като знам, че мога да пиша и ще има кой да ме разбере.. Simple Smile  bouquet

# 421
  • София
  • Мнения: 1 832
Само така Петинка, много воля трябва за нощното ядене и аз преди години ставах нощем и ядях и това естествено води до натрупване на доста кг. Не е препоръчително да се лунува с диетата, така се смесват две диети. Може след приключване на 90-дневната да поддържаш теглото си с луната.

Гале smile3501, че си била режимна!

# 422
  • Мнения: 616
Добър ден
Честит рожден ден на рожденичката   bouquet
Добре дошли на новите попълнения Hug
Запазена марка поздрави на Жабка . Hug
мислех и аз да лунувам днас защото съм на плодове но още не съм решила да ли да не изчакам да свърша с режима и тогава .
Хайде да поработя .
На всички лек и отслабващ ден и Hug

# 423
  • Мнения: 0
не знам дали от диетата мацки ма забелязах че нещо по-трудно заспивам а за топлото то всеки знае как е ставам си рано за работа пак до 1 2 блея в тавана

# 424
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте дами, и аз се присъединявам към кафенцето  Wink
Днес съм на варива, избрах си зеленчуков микс, мнооого ги обичам, на пара с мъничко соев сос става чудесно. Не съм се мерила, мисля че е твърде рано, ще изчакам до края на седмицата и ще кажа какво и що.   Хубав ден на всички bouquet
Честит рожден ден,  svetla_@ !

# 425
  • Мнения: 5
Момичета, видях нови плодови млека - без захар. Чудя се дали са подходящи за белтъчните дни..  newsm78 Има различни видове- с разни плодове и подправки, с фибри.. Май по-скоро трябва да ги избягвам, но все пак вие на какво мнение сте?

# 426
  • Мнения: 112
Петинка незнам,много доверие им нямам.
Я кажи ти ли беше кулинарката тук ?Simple Smile

# 427
  • Мнения: 5
Петинка незнам,много доверие им нямам.
Я кажи ти ли беше кулинарката тук ?Simple Smile
Ооо за съжаление не  Naughty Аз подръжавам само на вече измислени рецепти..   chef

# 428
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и от мен!
Светла честит рожден ден newsm59  ura Пожелавам ти много здраве, късмет и много сбъднати мечти
И аз да се отчета след вчерашния първи ден белтъчен - изкарах без прегрешения, днес бобче eat, че не помня от кога не съм яла, а пък утре ще е направо върха, като изключим само че днес ми дойде МЦ. Мацки всички сте много готини  Hug Hug Hug чета ви с най-голямо удоволствие, нищо че не пиша често.

# 429
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Виждам, че има рожденничка-Честит рожден ден Светле!!! Да си жива, здрава, щастлива, обичана и безброй сбъднати мечти  bouquet  bouquet  bouquet
Сега като приспя мялкия и ще се върна да ви изчета. Но ще се похваля с един голям минус. Явно поотшумя цикъла и кантара си каза думата -1.100кг Party. И вече паднах със 700гр. под линийката си. По-късно ще я актуализирам. За 8 дни имам -3кг и да ви кажа съм на седмото небе Party

# 430
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Честито Жани,това са чудесни новини.Браво на твоя кантар той наи-сетне се излекува от вируса.
Хей лунуващите луната започна затваряите шкафовете с храна Joy Joy Joy Joy.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 12:59 от rosi_72

# 431
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Здравейте Фиданки и честит Рожден Ден Светла,
Аз не съм от най-редовните тук, нямам много време да чета, признавам си. Но пък днес ми е 12-ти ден (плодов) и идвам да споделя с вас.
Още през първата 4-ка свалих 2 кг, след което до сега не съм мръднала. Само варирам +/– няколко стотин грама. Приемам, че е нормално, но нормално ли е толкова дълго да трае период на несваляне според вас?
И другото, ясно че на обяд се яде нещо си Х, а за вечеря Х/2, обаче, какво правим през оставалото време, между 12 и 20 часа? Аз не мога да издържа толкова време без да ям, ще припадна (това или ще съм с вечно главоболие), а не мога да си позволя, защото няма как да съм полезна за детенце. Та, какво се яде между това време според диетата.
Аз до сега, тези 12 дни си ям от същата храна, която ям на обяд, но по 1/4 за да не гладувам. Или зеленчуци, салата, плод - естествено, спазвайки интервалите между храненията.
Кое е правилно да се прави?
 Whistling

Благодаря Ви предварително  Hug

_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 432
  • Мнения: 112
Честито Жани,това са чудесни новини.Браво на твоя кантар той наи-сетне се излекува от вируса.
Хей лунуващите луната започна затваряите шкафовете с храна Joy Joy Joy Joy.

Роси аз дори не съм го отваряла.Изяла съм две нектарини и 4 парченца диня Simple Smile
Сега подхванах фрешовете Joy

# 433
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Уникорн,това задържане не е страшно.Съвсем в реда на нещата си е.По повод на храненията хапваи плод.

# 434
  • София
  • Мнения: 1 832
Unicorn, ако обядваш в 12 часа към 16 часа в белтъчен  ден може да хапнеш от същото, в бобовия и въглехидратния след 3 часа слад като си обядвала и в плодовия можещ да ядеш през 2 часа.
 По - добре е плод да хапнеш, но ако не те засища яж, от това което ти е за деня.
Аз имах задържане повече от месеца, така че 8 дни нищо не са.

Общи условия

Активация на акаунт