Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 6

  • 220 211
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
да ви кажа на мен какво ми се случи по миналата година цял месец бчх на различни антибиотици така стана че боледувах много тогава бях на 19 години.И от смяната на антибиотиците получих гъбична инфекция и ми изписаха Гено-певарил 50 и мазило да се мажа помогна ми до сега нямах такива проблеми но от 4 дена пак усещам че ги получавам нямам думи и днес се обадих на моита доктора и и споделих че от четири дена пия антибиотик за зъбите и и казах как стоят нещата и ми каза че и тя имала такива проблеми като пиела антибиотик и ми каза да си взема Гено-певарил 50 ако не ми помогне да и се обадя ще ви пиша след няколко дена да ви кажа дали има ефект но парвия път ми помогна

# 751
  • Мнения: 1
Искам да попитам някои ползвал ли е флуомизин ?
Гинеколожката ми го преписа започнах да го ползвам от един ден вече но ме претиснява   това че не изтича .Ако се задържа във организъма ми дали няма да е проблем .Незнам ако нчкои може да ми отговори ще съм му много благодарна .

# 752
  • Мнения: 0
Скъпи дами,

Аз съм почти на 50 години. Преди 24 години ме изписаха с новороденото ми бебе от родилния дом и с влагалищна гъбична инфекция. Съжалявам, че ще го кажа, но тя не се лекува. За тези 24 години съм изпила над 200 опаковки от всички познати в медицината лекарства против гъбички, използвала съм хиляди глобули с каквото се сетите, изпробвала съм народна медицина, алтернативна медицина, няма никакви резултати. Единствените препарати, които са ми носили ВРЕМЕННО облекчение са простият Нистатин и чист пчелен мед на тампон. Гъбичките са най-страшният бич на човечеството, нищо не може да ги победи. Вследствие на изтощената лигавица на влагалището от 2 години страдам от бактериална анаеробна инфекция, която вече съвсем не може да се лекува. В продължение на тези две години с мъжа ми три пъти правихме курс с Флажил, най-страшното лекарство за черния дроб, пихме Азатрил, аз ползвах Вагизан, Гинофлор, Ентеросан за влагалищно приложение, и още стотици и стотици препарати, за които съм похарчила над 10 000 лева. Няма лечение. От помощните вещества във вагиналните глобули развих алергия, която няма как да излекувам. Живея в непрестанен ад, нещата се въртят в омагьосан кръг. Лубрикантите на презервативите допълнително изтощават лигавицата. Ад...Затова взех едно простичко решение, за което надявам се, ще помогне. Първо, ще си оправя стомаха - лекарите, тези печалбари алчни, пишат, че за дисбактериоза не трябва да се яде месо и зеленчуци и два реда по-долу препоръчват за лечението на същата тази дисбактериоза да се ядат месо и зеленчуци!!!! Пердставяте ли си, колко са безпомощни и лъжливи!!! Та, да се върна на моето решение - кисело мляко Елби или Бор-чвор - те са единствените с жив лактобацил. Ядене на мляко един път дневно, промивка с разредено кисело мляко веднъж седмично, картофи, ориз варен, без сладкиши и шоколад - гъбите го обожават - супи от зеленчуци без зеле и бобови, вечер външно измиване със смрадлика и поне месец Лактофлор Био плюс, заедно с Креон за подпомагане на стомашната дейност. Това е. Връщам се към лечението, с което баба ми и майка ми са се лекували и дано да се оправя. Лекарствата са само средство да пълним джобовете на фармацевтите. Обърнете се към по-възрастните жени от семейството, които също са страдали като нас и попитайте за бабешките лекове. Друго няма да ви помогне.

# 753
  • варна
  • Мнения: 1 228
майка ми ми е казвала да ям по 1-2 скилидки чесан дневно против гъби,ако не помогне поне ще засили ореганизма.Аз имах гъби 4 години и се излекувах за 4 месеца с 5 вида лекарства ,засега да чукам на дърво  сам добре

# 754
  • София
  • Мнения: 736
Скъпи дами,

Аз съм почти на 50 години. Преди 24 години ме изписаха с новороденото ми бебе от родилния дом и с влагалищна гъбична инфекция. Съжалявам, че ще го кажа, но тя не се лекува.

И аз се бях примирила с гъбичните инфекции, но факт от 9 месеца съм чиста. При подобни упорити случаи лекарите търсят другаде причината: в диабет например.  Нямам диабет, но съм с инсулинова резистентност. След като ми поставиха диагноза и започнах лечение приложих и 6 м. лечение на гъбичките. От тогава, резулатът е траен. Но знам,че ако кр. захар мръдне, пак се връщам в кошмара. Та ако гъбичките рецидивират след лечение и е така от години, непременно си направете обременяване с глюкоза за да сте наясно дали инсулинът ви е в норма.

# 755
  • Мнения: 0
Това, което ще споделя, ще бъде определено от лекари като пълна лудост, но след 2 и половина години най-сетне се оттървах от този кошмар. Минах цялата гама лекарства, изследвания и алергии, стигна се до там кожата ми да пада буквално на парцали и да не мога да ходя, освен това от раните течеше някаква зелена гадост и постоянно бях подмокрена.
Тогава взех решение да пробвам на своя глава с Дипрогента мас, веднъж на ден. Да, противопоказна е и за гъбички, и за открити рани, но вече бях на края на силите си. Парене, щипене през първите няколко часа, и о, чудо, сърбежът намаля, раните почнаха да се покриват с коричка. След 3 дена се обелих като гущер и всичко си дойде на мястото.
Едновременно с това започнах да пия зелен чай. Ама не оня на пакетчета, а насипен на листенца от специализиран магазин - по около литър на ден, че и повече. Комбинирам го със зелен Ройбос (пак зелен чай). И, да чукам на дърво, 2 месеца вече спокойствие. Отначало имаше още малки рецидиви, ама веднага се плесках с Дипрогента (еднократно) и всичко спря.

Общи условия

Активация на акаунт