И з Р а Е л 42

  • 17 554
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тали, снимката е страхотна  Heart Eyes Заслужено са я качили в сайта  Hug
А малката звезда как реагира като я видя?

За уебкинз пробвах да питам във форума, брат'чедите си гледат такива, но не мога да преценя за каква възраст са подходящи.
При тях манията тръгна преди няколко месеца от девойката, която е на 7 и половина, но вече няколко седмици и брат и (шестгодишен) се мъкне на вечерите с две животинчета, и двамата се лепват на компютъра... Обаче сайтът е на английски, не знам как се справя с него (тя все някак успява, но той още ходи в градина и за него бях по-учудена). В началото бяха много запалени, щом и техните ми разказваха как са ги слагали да спят (децата) и е трябвало след това да ходят да "хранят" животинките в Интернет  Laughing


В Израел Уинкс не се задържаха като такъв хит, както беше в Бг.

# 16
  • Мнения: 1 526
Има си и сайт на иврит на уебкинзите http://www.pmi.co.il/webkinz/

Звездата  Laughing, първо и беше трудно да повярва, а после и стана много драго! После пък прочетох, че ако си се разпознал има телефон, обаждаш се и получаваш книса хинам! Вик се тръшна, че той не е получил... викам споко мама ще те спонсорира  Grinning и така!

# 17
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Голяма гордост си е   bouquet

Има си и сайт на иврит на уебкинзите http://www.pmi.co.il/webkinz/

Аааа, това е нещо ново! Не знаех за него.
Къдравелката обаче си цъка на английския сайт, показвала ми е. Може би дребосъкът се занимава с ивритската версия, той не споделя с мен чак толкова...

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Тали,снимката е страхотна а моделчето на снимката е още по-страхотно  Heart Eyes Кажи на Вик следващия път и той да се умихва много и ще спечели билет и той  Grinning
Този сайт с тея животинки хич няма да го разгледам  Crossing Arms Знам си акъла  Whistling
В фейсбук си имам ресторант,виртуална котка и 2 ферми  Mr. Green за които се грижа ежедневно  Blush
Аз съм вече в новата спалня,чуствам се пребита а уж душа облекчава  Tired Местихме гардероби,легла,дрехи...намествахме диванчето и какво ли още не ...Утре остана само да изчистя както трябва и да си изпера пердетата...Шабат понеже се почива аз ще си измажа салончето и ще си търся нови пердета(сега са сини ама диванчето е бордо)
Разказах ви моята бурна младост а сега с чисто сърце мога да ви пожелая лайла тов и да се оттегля в покоите си  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 410
Тали ,за рожденика -

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро момичета и момчета  Hug
От ранни зори тук се очертава жега  Tired Аз отивам да се уча за да сполуча а на вас хубав ден ви желая  Hug

# 21
# 22
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Танче, чуден поздрав   bouquet

Бубе, браво на вас, че така сте напреднали с ремонтните работи и местенето  Hug

Тези дни се каня да ви питам нещо - случвало ли ви се е да имате цветя във ваза, които пускат боя?
Ментов ми донесе букет преди няколко дни, явно боядисани по не-знам-какъв начин и водата става с този цикламен цвят - чак яд ме хваща, че е взел изкуствено боядисани цветя, в смисъл - природата достатъчно ги боядисва, за какво са тези допълнителни бои? И някой да знае как го правят?

# 23
  • Мнения: 490
     Тали, честито, много е лъчезарна Мадлен. А покрай снимката, ти не се ли замисли да я въведеш в манекенския свят  Thinking?
          Бубе, снимки чакаме като подредите и се настаните  Mr. Green
           Мента, и аз не обичам боядисани, има и в България, мисля, че се боядисват с бои,подходящи и за храна, но не съм сигурна. Виждала съм как боядисват бели рози в синьо  #Crazy

# 24
  • Мнения: 720
Тали - невероятна чаровница си имаш , страхотна снимка !! Heart Eyes

Бори - знам какво е удолетворение си изпитала с разширяването на жилището . Пожелавам ти след време направо цяла къща и къдреви дечица в нея.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 952
 Какви моди, какви старомоди  Simple Smile - весело да става на децата ...това е , музика да има ! Детето само си намери песента - случайно  ....Търсехме си разни  други  клипчета с  трактори и коли  Simple Smile . За тези кукли нензам, не сме стигнали още  до тях  Simple Smile.

 Тали ,  ХАМСА ХАМСА ХАМСА    Simple Smile  Хубавица  и чаровница ! Има излъчване !  Flutter Приятно изкарване сега шиши-шабат!  Simple Smile

 Наинке , аз нито зла  свекърва имам , нито  зла ще ставам ...Не  е за мене тоя клуб   Joy Скица!  Hug

 Прибрах се полу  Crazy жива ... Таква  жега  от  сутринта , че  в 10 вече беше  смъртоносно...Нищо ново ! Лято .... и то дъъълго! На  всичкото отгоре нямаме  вода   #Crazy (знаех си де , има долу бележка и си напълних допълнителното захранване за тоалетните още  сутринта , както и няколко големи кани до чешмите за миене на ръце). Утре съм на изпит ...ха да видим кой кого  Whistling

 Да живее климатикът !   newsm20 omm   

# 26
  • Мнения: 310
Бубе и от мен честито подкрепям пожеланието на harriet TJB

Тали твоята малка дъщеря чаровна като родителите си пу пу пу много хубава сте я направили   bouquet

Петя изгуби се ти по пътищата с тези коли аз мине се не мине и се сетя за Шахар и нейното "ноу месидж"  Joy голяма сладурка както се изразяваш ти
Наинке голям майтап с тоя клуб много се смях сутринта и го разпространих около мен да се учат хората кое как

П.П. Пете УСПЕХ  ще стискаме палци

# 27
  • Мнения: 3 804
зДравейте
искам да попитам ,понеже тук по новините постоянно пускат репортажи-но,не се споменава причината-защо корабът с хуманитарни помощи е спрян,а хората на него прибрани за разпити  newsm78 Има открит незаконен товар или  newsm78

# 28
  • Мнения: 720
Пете ....КАК ..кой кого, ясно е то  Laughing покажи им с кого си имат работа утре, успех.  Peace Айде  ,че някой си ден ще връткаме без  мъжове /както ти казва казваш/ затова трябват книжки и коли. Wink ( и пари)

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мимкис, кажи ми, моля те, как ги боядисват, аз не съм виждала, не помня и да съм чела нещо по въпроса  Thinking
Моите са някакъв вид хризантеми, и защо им е трябвало да ги боядисват?



Отвътре са бели, а външните цветове са оцветени в цикламено. Бяха с мрежичка на цвета, като тези, които слагат на лалетата, за да не се отворят, и на мрежичките също имаше петънца (като от боя), но аз не обърнах внимание тогава - ти мислиш ли, че ги боядисват всяко цвете едно по едно?  Thinking

Пете, ще ти стискаме палци утре на изпита  Peace Сигурна съм, че ще се справиш  Wink  newsm01
Кофти е без вода, нашият термометър показва 33о на сянка  sweating Някаква повреда ли имате?

dtti, израелската преса се издава и на английски:
Israeli Navy takes control of aid boat headed for Gaza
IDF Navy intercepts Gaza-bound ship

Общи условия

Активация на акаунт