И з Р а Е л 42

  • 17 553
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Цитат
Тези дни се каня да ви питам нещо - случвало ли ви се е да имате цветя във ваза, които пускат боя?
Да,и на мен наскоро ми се случи.Но нямам си на идея какви бои слагат.

Тали,голяма ти е чаровница Меди!

Пете,успех!Нали знаеш ,че чакам да вземеш книжката.

Буболинке,аз като ти казвам да направиш някой сантиментален подарък на свеки ,а ти не искаш ... Grinning

# 31
  • Мнения: 2 952
 Мента , де да знам повреда ли е ...Човъркат долу нещо ... Ето вече имаме вода .Само няколко часа нямахме .Днес е ужасна жега , няма какво да  говоря ...ужас е ! #Crazy

 Иначе за изпита -  масово от  втори път  вземат .Незнам защо , но аз нямам идея какво ще става утре . Не  се притеснявам , не се и вълнувам. Малко съм в настроение бизонче и каквото - такова , колкото научила-научила  Simple Smile . Утре  сутрин  в ранни доби ще видим  кой кого. И да ме скъсат - майната му . Виж - втори път да ме скъсат вече ще ме е яд  Simple Smile . Мерси за пожеланията  де все пак на Хари , суничка , Танчето , Мента и другите , които пропускам , а са ми пожелали успех или ще пропусна (застраховам се , от жегите е ) ! Joy

 Иде време да обединим сили и да измислим подарък на  свекито на Боряна  Mr. Green ... Давайте сега !

   Wink

# 32
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Благодаря на всички за пожеланията(особенно за къдравелките  Mr. Green )
Пете, утре в училище няма да пиша-ще стискам палци,ще си събия обувките и с пръстите на краката да мога да стискам палци  Peace Мисля,че ще си изключение от правилото и ще го вземеш от първия път (особено ако изпитващия види мъж ти преди това какъв е голям  Mr. Green )
Време е за манджааааааааа ,много съм гладна  Crazy

# 33
  • Мнения: 232
Петя,и аз стискам палци LaughingКато не стане от първия път,от втория Mr. Green

Ако е сантиментален подарък,снимка на Бубето и мъжа ,с надпис:За мама Mr. Green,или чаша с лика на Бубето:От най-добрата снаха Mr. GreenШегувам се,разбира се Laughing

Слушайки една песен днес,се замислих от кога,не съм ходила на дискотека newsm78Последния път,имах чувството,че съм слязла от Марс,направо си бях дърта за там Mr. GreenИскали ли сте,да отидете в някоя дискотека,да се надивеете хубаво,един вид да разпуснете от ежедневния стрес,без да се съобразявате,как ще изглеждате в очите на околните.Имаме познат,който живее в Германия,като си дойде направо откача.Дискотеки, купони,както казва той:Все едно съм в транс! LaughingДано сте ме разбрали,какво искам да кажа! Laughing

# 34
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Наинка,на края на всеки контракт си мечатех как се прибирам в Бг и с бившите колеги отивам в една варненска известна дискотека и се натряскваме като животни  Mr. Green Сега май не ми се иска толкова да се напия колкото да танцувам  dance

# 35
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хайде Пете, утре с книжка Peace стискам ти палци fingerscrossed
Тали, ех тази Меди Heart Eyes с тази прекрасна усмивка няма как да не я харесат и фотографират Laughing
хубаво е ,че все пак се знае кой я снимал  newsm78, хора всякакви все пак.
И наградата супер,ще отидете още веднъж и Вик да снимат не е честно така Laughing.

# 36
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Иде време да обединим сили и да измислим подарък на  свекито на Боряна  Mr. Green ... Давайте сега !

Много хубава идея! Аз предлагам Бубето да наготви една хубава вечеря и да събере роднините в новия хол  Mr. Green
Пред нас вече се е прочула с готварските способности, време е и в семейството на мъжа и да узнаят каква снаха си имат Hug


Наина, аз и в младостта си не съм ходила на дискотеки  Laughing Повече се събирахме на купони, на концерти ходихме, все пак и по-друга музика сме слушали. Ментов обаче обича музиката по дискотеките, но и той не е бил голям клубаджия  Grinning. Сега, ако искам да потанцувам, използвам възможността, когато сме канени на сватби. Вечер излизаме по кафенета, барове, но това е за разтоварване, а и не сме пиячи - мъжът ми почти изобщо не пие алкохол. В София бяхме на пиано-бар точно преди година и си прекарахме много хубаво. Горе-долу това ни е нощният живот  Peace

# 37
  • Мнения: 232
Иде време да обединим сили и да измислим подарък на  свекито на Боряна  Mr. Green ... Давайте сега !

Много хубава идея! Аз предлагам Бубето да наготви една хубава вечеря и да събере роднините в новия хол  Mr. Green
Пред нас вече се е прочула с готварските способности, време е и в семейството на мъжа и да узнаят каква снаха си имат Hug
Първо казвам,да предопреди Пожарната,Полицията,че ще има гости Joy Joy Joy

Бубе,шегувам се,да не вземеш да се обидиш Hug,днес ми е едно такова,весело Laughing




      [/quote]Наина, аз и в младостта си не съм ходила на дискотеки  Laughing Повече се събирахме на купони, на концерти ходихме, все пак и по-друга музика сме слушали. Ментов обаче обича музиката по дискотеките, но и той не е бил голям клубаджия  Grinning. Сега, ако искам да потанцувам, използвам възможността, когато сме канени на сватби. Вечер излизаме по кафенета, барове, но това е за разтоварване, а и не сме пиячи - мъжът ми почти изобщо не пие алкохол. В София бяхме на пиано-бар точно преди година и си прекарахме много хубаво. Горе-долу това ни е нощният живот  Peace
[/quote]
Не аз не казвам да се напиваме,щот на другия ден е страхотия Mr. Green,става въпрос за танци,майтапи-ей такива неща!


# 38
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Наинка забрави линейката  Mr. Green
Ще ви ги върна аз тези шегички на вас  Mr. Green Нито тържествен нито нетържествен обяд ще има а подарък ще има като си отида до Бг  Peace

# 39
  • Мнения: 310
От мен малко снимки щяхме да гледаме водопади, но попаднахме на това място и водопадите останаха за друг път
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=395335

# 40
  • Мнения: 232
suni4ka,къде се намира тази красота?За сетен път се убеждавам,че в България има толкова красиви места!

# 41
  • Мнения: 81
Тук вали страшно,със светкавици и гръмотевици.
Даже нямаме и телевизия.

Днес си купих книгата "Далеч от Толедо" на Анжел Вагенщайн.


Цитат
През 2002 г. „Далеч от Толедо” получи годишната награда на Съюза на българските писатели за роман, както и Международната литературна награда на Сорбоната „Алберто Бенвенист”.
„Далеч от Толедо е весела и тъжна история, която се разгръща в неповторимия по своята пъстрота етнически декор на Пловдив. Една сага за любовта, надеждата и толерантността, които са по-силни и дълговечни от рушителните политически страсти.

Предисловието и първата част ми харесаха,по-късно ще продължа. Simple Smile

Съни,много хубави снимки. Peace


Хубав ден!  bouquet

# 42
  • Мнения: 310
И аз се изненадах като го разгледахме това място намира се до Карлуково.

# 43
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Суничка,страхотни снимки  Peace Чакам с нетърпение да посетите и водопадите за да им се насладим и ние  Grinning
Плюшка,такива думи като дъжд ти забранявам да споменаваш  Confused Тук е около 40 градуса сигурно и надежда за дъжд няма  Tired

# 44
  • Мнения: 2 952
 То остави жегата , ами влагаааааа ....30 градуса тук са като 40 в БГ сигурно ... При нас е така влажно, че ... Пустото море на 2 крачки ни облъхва с влага  Mr. Green ... Приказка да става де ...

Суничка, оплакнах окото аз ! Скоро и ние натам ...към родината  Simple Smile !

За танци и заведения ... нощен живот  не съм имала никога  hahaha така да се каже. Може да съм изпуснала, може - не ...Така се подредиха нещата ли , такава съм си аз ли, на такива мъжове ли попадах ...незнам  Simple Smile . За пиенето - пак същото . Никакво пиене и пушене , а само ходене по мъже  hahaha и то и там съм с беден репертоар  hahaha . Беден ама наситен , знае ли човек , все ми налитат за серизоности. Незнам кое е по-хубаво , по-правилно.Живот ...подрежда ли се , ние ли го подреждаме ..От  всичко по малко. Всичко ни учи на нещо за всеки случай де ...  Simple Smile

 Излизаме на покупки ние .От  тука в колата , а от там в супера - "ТЪРСИ СЕ" (Уонтид) - Климатик  Mr. Green

 Боряна , а така - първо до БГ , после - подарък ... Сега ако ти подари билет за БГ - малей ...ще е лИбОф завинаги ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт