Отговори
# 255
  • Мнения: 267
Добро утро  newsm03
Честито зъбче на Лора  tooth,Сиа ,, дан и другите и излезнят така безпроблемно  Praynig
Натси,ние този номер го правим от одавна,иначе не се предава на съня  Naughty,измисли го татито-слага си ръката на 4елото му и започва дса го гали надолу към очите,така ще не ще ги затваря  Mr. Green
А за сядането какво имате предвид под ''иска да сяда сам/а''-като е във вас да се набира напред,полу седнало пак да се напъва да сяда нали?Още малки от легнало да се мъчат  newsm78,ние само така искаме да стойм,като му хвана ръчичките почти сам сяда  Laughing
Да ви кажа как ядем-като започне да смуче се опитва да гуга с пълна уста и се получава едно гърлено''агууууу'',от там аз се чудя да се смея ли , или да се ядосвам,че всичко му тече от устата  ooooh!,след това започва едно въртене,една борба с шишето и руъцете,едвам го удържам по простата причин,че нямам друга ръка,за да мога хем да му държа шавливите ръцре,хем и шишето и така криво ляво нещо му е влезло в гърлото,вдигаме  се да уригваме и хоп ръката в устата,от там повръща всичко и пак на ново същия цирк  Joy,ее нямам нерви  вече  Naughty
след малко отиваме при педи,че вчера се дра като заклан  ooooh! ooooh! ooooh!
А за май тойса от 2 дни се мъча да пусна поръчка и не ще да ми приеме картата,накой да ме светне защо  newsm78Белла?

Алекс_мама , как сте,удобно ли ви е новото кенгуру?

# 256
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.
 
 Тази сутрин малкия заспа точно когато се прибрах от кафето и баща му направо се пукна от яд hahaha Сутрин ги оставям да спят двамата а аз карам баткото на градина и пия кафе  с майките.
 
 Тази играчка я гледах отдавна и много ме кефи и мене. И да това е ябълка а това вътре и е червейчето Joy така ми каза продавачката.

 И поненеже съм малко заспала Embarassed ЧЕСТИТО ЗЪБЧЕ НА МАЛКАТА ЛОРА

 Честити нови коли и на мамите. Аз карам такъв ярис вече 3-та година. Освен да наливам бензин и да сменям масло други грижи нямам. Безпроблемно шофиране Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 49
Rila -  Hug Тежичко ще ви е, но ще се справите. А какво казват докторята - ще го израсте ли? Нали няма да остане цал живот с алергии? Embarassed

Преди година гледах предаване за алергиите. Колкото по рано се хване, толкова по добре. Прилагат лечения и има голяма успеваемост в борбата с алергиите. Предполагам, че трябва да пораснете малко, за да започнат с някакъв тип лечение. В Бели брези почти не останаха брези с тези строежи, родителите ми живеят там и имам наблюдения,   Simple Smile
quote author=rusana link=topic=409736.msg11756799#msg11756799 date=1246603807]
Да ви кажа как ядем-като започне да смуче се опитва да гуга с пълна уста и се получава едно гърлено''агууууу'',от там аз се чудя да се смея ли , или да се ядосвам,че всичко му тече от устата  ooooh!,след това започва едно въртене,една борба с шишето и руъцете,едвам го удържам по простата причин,че нямам друга ръка,за да мога хем да му държа шавливите ръцре,хем и шишето и така криво ляво нещо му е влезло в гърлото,вдигаме  се да уригваме и хоп ръката в устата,от там повръща всичко и пак на ново същия цирк  Joy,ее нямам нерви  вече  Naughty
[/quote]
 hahaha Ние сме така с цицата

# 258
  • Мнения: 1 734
Добро утро и от мен

Още веднъж - благодаря ви много за честитките за зъбчето на Лора! Дано и на вашите бебчовци леко да излезнат, че си е голяма мъка.
Бодливка, гледах филчето за Макдоналдс, имам спомен че съм го гледала и преди ама явно го бях забравила. То е ясно, че се отнася за всички заведения за бързо хранене и тем подобни, за съжаление не можеш да избягаш от всички отрови, които те заобикалят.

За столчетата за хранене, нашето е на Чиполино- Гранд комфорт (по спомен) с няколко положения на гръбчето и регулиране на височината. Имам го от баткото и сега за малката пак ще го ползвам. Много бях доволна на времето от него.

Днес е хубаво времето, само за разходка, но аз съм се закотвила в къщи и чакам майстор да благоволи да дойде. Уж каза, че сутринта ще мине, само това да не значи в следобедните часове, че ще избеснея  #Cussing out

Снощи какво и стана на мойта Убавица от 2 ч. като реши да суче и до сутринта не ме пусна. Сменях гърдите периодично, но и това не помогна. Сега спи блажено, дано да е инцидентно, че иначе ще се побъркам

# 259
  • Мнения: 107
baby moni,Elwing МЕРСИ!!!

Колкото до секса,нали мъжо е в чужбина,та аз ще съм на сухо още месец! Наскоро четох една статия в един вестник,за някаква книга. Заглавието беше,нещо от рода на "365 дни секс" Доколкото разбрах става въпрос как да заздравим връзката с всекидневен секс в продължение на 1г. и при това е планиран! Стори ми се странно,но ако имам възможност ще го пробвам Mr. Green



П.С. Какво се случва с линийките? Само на мен ли не ми ги показва?

# 260
  • Мнения: 0
Колкото до секса,нали мъжо е в чужбина,та аз ще съм на сухо още месец! Наскоро четох една статия в един вестник,за някаква книга. Заглавието беше,нещо от рода на "365 дни секс" Доколкото разбрах става въпрос как да заздравим връзката с всекидневен секс в продължение на 1г. и при това е планиран! Стори ми се странно,но ако имам възможност ще го пробвам Mr. Green

 Ето това имах впредвид. Като го възприемеш като дневен "ангажимент" винаги си го спазваш. И всички са доволни и щастливи Mr. Green

# 261
  • Мнения: 0
Нещо не ми се получи цитата. Embarassed

# 262
  • София
  • Мнения: 263
Белла, Вили пусна мухата за май тойс, че много си хареса този стол този стол и оттам се тръгна.
Аз вече съм 100% да пускаме обща поръчка, но аз няма да имам достатъчно мангизи в картата, че да я пусна аз. Между другото, колко е доставката?
Ето какво е хипер-мега изгодно  Blush
http://www.mytoys.de/catalog/show/de_DE/DEU/KID/de-mt.ba.ca02.05 … 03.01.02)/1688442
А в Бг-е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4148
Това е скъп сайт, но дори и да е с 10 лв по- евтино в Джъмбо, в Май тойс пак е на далавера.
Аз много искам да й взема някаква кърпа за лапане и съм се спряла на  тази.
Не знам защо пише, че е за над 18 месеца, като това е подобно  а е от 0+
Вие какво сте си харесали? Да не остана по- назад... Embarassed

Оле- само аз и Deziderata сме в темата- каде сте зачезнали всички! Хмм- на разходки

А изпукването на пуканки по случай първото зъбче- с какво се свързва- защо се прави и ако си купя изпукани- много ли ще е фатално Sunglasses

# 263
  • Мнения: 10 026
Окич, здравей!
Мен ме е страх да изляза. Много ме боли гърба, ако се сецна на пътя, не знам какво ще правя. Tired
Днес ще се лежи по възможност.
Бодливка, трудно е с 2 (с 3 също), но като се организира човек всичко става. Ще свикнеш, а и щом е по-добре за Дари ще му хванеш цаката.
 В Чехия има много малко ясли и са за работещи мами. Тези по майчинство нямат шанс изобщо. Единствения вариант е частна ясла, но се чудим още защото е доста скъпо. Може би запишем Риша 2 дни в седмицата до обяд. 8 деца в група са и 2 учителки.
Тоби спа от 20.00 до 7.00 тази сутрин. Май ще му стане навик. newsm44
На тепихчето се обърна от гръб по корем за първи път и сега тренира търкаляне в двете посоки.
Също си яде юмручето и крещи ядосан. Май и нас ни почват зъбите.
 

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 12:33 от Deziderata

# 264
  • Мнения: 2 495
Русана, каква ти е картата newsm78
Окич, доставката е 16 евро, ако не се лъжа, не съм поръчвала от много време, но за нов клиент се ползва отстъпка от 10 евро.
Всъщност сега видях...с Виза Електрон не става

# 265
  • Мнения: 35
Здравейте Hug

Аз след малко почвам багаж да стягам, довечра ще си намачкам мъжлето, вече нямам търпение Heart Eyes

За поръчката ние довечера ще го обсъдим с него и след което мисля да действам. Ама понеже днес е петък и май до банката няма да стигна, затова поръчката поне за понеделник я глася (дано да се справя с регистрации и тем подобни), така че Тони имаш време Peace Hug, пък и още някой ако реши. Та ако се съберем повече хора доставката ще ни излезе без пари (с тази отстъпка от 10 евро). Аз съм с Виза Класик дебитна - казаха ми че не би трябвало да имам проблем Rolling Eyes Може като реша кога да я правя да ви пратя сметката ми на лични и направо оттам да плащаме Hug oki4 много хубави работи си си харесала, аз освен столчето за сега май нищо друго няма да взимам, още обаче разглеждам yes

И моята линийка не работи newsm78

Хубав ден на всички Hug

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 13:01 от vily_st

# 266
  • Мнения: 267
еее много кофти така,защо не става с виза  newsm78,каква карта трябва да имам  Thinking,само  дето вчера ходих да я зареждам
аз съм си харесала много хубави тениски на Мекс за по 6 евро  Peace и едни памперс - бански,че нали на есен ще сме на море  Blush,има много хубави неща,ако не се справя с картата,който пуска поръчка би ли се съгласил да ме включи и после да ми ги прати по куриер  Embarassed Embarassed Embarassed
Да ви се оплача педи каза,че пак са уши  newsm78,пак се дере неуморимо вънка,ще слагаме капки пак  Sick и си минавам на старото мляко-фризовом,че милумила 1 много повръща  Peace

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ето ви новата ми коса и в лице - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396008&pid=13307278

# 268
  • София
  • Мнения: 459
Животинче, много е готино това  Peace С какви размери е?

96x82x60
Като е сгънато е 60х30х18 - много е компактно
и тежи под 3кг

Слънце - страхотно изглеждаш  newsm10

# 269
  • Мнения: 288
Русана,горкото бебче.Сигурно много го боли милия,аз не съм страдала от уши,но знам,че болката е силна. ooooh! Дано скоро да му минава.
Аз току-що си получих кенгурото по пощата.Голямо бавене. #Cussing out Изглежда доста добре,аз по принцип на Чико нещата ги харесвам,но да видим малкия ще го хареса ли.Че ако и така не миряса...Ще има бой по малкото розово дупенце. Mr. Green Взех го за 30 лв от продавалника ново.Иначе струва 70.На сметка съм. Laughing Туй е.

Общи условия

Активация на акаунт