Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 263
Сигурно с Visa- кредитна. Аз имам такава, тя не е електрон.
Слънце, супер си!
Хайде, аз излизам. У най- големия пек- ама тря'а да се връщам после за Мелодията на сърцето  Laughing

# 271
  • Мнения: 1 906
Мами кажете си мнението за този басейн:

Много съм се навила да купя на бебка такъв, за да може да си го ползва и като поотрасне малко. Искам после да купя от онези топчета да го напълня.

# 272
  • Мнения: 69
слънце голямо парче си,не те ли заглеждат другите татковци Laughing
алекс мама да кажеш после как е кенгуруто Peace аз в понеделник май с него ще ходя на ортопед,че то ту вали ту спира и с количката няма да мога да се скрия някъде.

за невеляшката на fisher price наистина е на сметка,стига да се комбинирате повече хора,за да разделите доставката,а също я заглеждам,ама нито имам карта,нито има с кого да деля доставката че иначе ще излезне колкото е в БГ

# 273
  • Мнения: 1 734
Нашият майстор дойде и си отиде, вече мога да излизам в най-големия пек  Rolling Eyes
Слънце, страшен цвят, честито!
Русана, дано бързо се оправят тези ушички. Аз като малка съм страдала от уши и да ти кажа доста си боли, но с капки бързо се оправят

# 274
  • Мнения: 69
когато бях малка постоянно ме боляха ушите,то температура,то болка,та чак в гърлото ме удряше,само лежах и бях като пребита,не знам как са ме лекували,помня само че ми капеха капки,а аз много ги мразех,но аз системно стрдах от уши,като се чуя с майка ще питам какво са ми давали,бяха бабешки методи Peace

питах баба ми,каза че капели алое ,дано бързо ви минат Praynig

# 275
  • София
  • Мнения: 5 794
Слънце, наистина си екстра  Peace
Русана, да ви минават бързо ушичките, знам колко е гадно  Sad
Инкогнито, ние имахме басейн с топки, мале, ужас ставаше като ги разхвърля всички из стаята  ooooh! Та ги прибрах и повече не си вкарвам такъв автогол  Blush
Дез, теб с 3, и то момчета, съм те признала за номер 1  Hug
Дойдоха днес от Памперс  Simple Smile , анкетираха ме, но подариха на Алекс една играчка  Thinking , нямам от новите памперси  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 1 187
Бодливка, трудно е с 2 (с 3 също), но като се организира човек всичко става. Ще свикнеш, а и щом е по-добре за Дари ще му хванеш цаката.
В Чехия има много малко ясли и са за работещи мами. Тези по майчинство нямат шанс изобщо. Единствения вариант е частна ясла, но се чудим още защото е доста скъпо.

Dez надявам се да се справя някак си,то неволятя учи.. Crazy И тук е така-дадеш ли си детето на ясла- отрязват ти майчинството наполовина!Все пак има някаква логика-държавата изплаща обещетение за да си гледаме децата,не може хем да взимаме пари,хем дребосъка да е на ясла,а ние да не работим. Confused А ако си с нисък осигурителен доход,по на сметка ще е вярно да го дадеш детенце на ясла и да се върнеш на работа.. Tired В Щатите пък имат"майчинство" към 60дни,(дали не бяха и по-малко)и после на работа. ooooh!

Еlwing кротки са,но каката нали е по-голяма и сега е в период да се налага за щяло и нещяло и често ми иде да я ошамаря едно хубаво,ама нейсе.. Crazy  Hug

Аз съм поръчвала от чужбина с Виза електрон(кредитна) и Американ експрес.
vili_st ако може и аз да се включа в общата поръчка?

оки4 aз предимно за каката съм харесала доста неща,поне засега.
Но ето и нещо дето си заслужава според мен:

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.07.12/1678334 подобно в Пигис беше към 200лв!

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.12.01.05/1527026

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.01.04.08/1737080 а такова огледало поне аз тук не съм виждала,не е и скъпо!

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.12.02.01/1599588  Дрешки за Бейби Анабел- тук са от 40лв нагоре. Shocked

# 277
  • Мнения: 288
Бейби Мони,добре е кенгурото,стабилно.И на Алекс изглежда му е удобно.Стяга се отвсякъде и не ми виси(чак да не повярваш).Ама как тежи с него!!! Embarassed То без рамене останах,не е като с количката,ама поне моят дечко се кефи. smile3560 Да не си си взела и ти подобно?

За ушичките сега като казахте с Алое,вярно е.Сестра ми много я боляха като малка и мама и капваше сок от листата му.Много помагаше.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз винаги съм слагала на Митко в ушите когато са го боляли патпадъча мас и много му помага!!!

# 279
  • Мнения: 151
Здравейте.Първо да си пусна поста,а после ще прочитам назад.
Та да споделя с вас какво говорих с педиатъра вчера .Пак става въпрос за водите тъй като тук беше повдигната отново темата и аз се притесних се консултирах с педиатъра ни. Споделих ,че чешмяната вода след преваряване стои на бели песъчинки и ми каза да не я давам,че не само хлор ами и други вредни неща съдържала.(от каналите през които минавала също се замърсявала и т.н).Каза ми да взимам изворна вода .Препоръча девин изворна и одеве се разрових в нета. http://www.devin-bg.com/ Тук може да прочетете за водите ,които предлагат. Изворната им вода също съдържа  минерали ,но те са в много ниски стойности . Пише ,че е подходяща за кърмачета.Аз се обадих  да ги питам-потвърдиха го "устно". (то и на етикета им май пише ,че става)
Та какво е вашето мнение по въпроса?

Питах и за мъхестите плодове( праскова;кайсия) .Педи каза да не давам тъй като могат да предизвикат алергия! Може само сок от"голи" праскови да правя-от другите не. Препоръча ми и сок от пъпеш и сливи да давам ако искам.

Питах и за дискутирания Бисфенол А ,но няма да коментирам за да няма спорове пак.Споменавам го само за да се консуптирате с лекар и Вие и да не вярваме сляпо на всичко което се пише в интернет.

# 280
  • Мнения: 69
алекс мама моето е такова ама още не съм излизала с него,само таткото един път го е ползвал,ама като че ли на мен малко ми виси newsm78

# 281
  • Мнения: 267
Момиче,благодаря ви за подкрепата  Hug ще пробвам с каквото мога за тези ушички,милото ми  Cry
сега съм го сложила в летния вариант на количката да гледат с баба си Мелодия на сърцето  Mr. Green,за сега му допада,но почна ли да го бутам плаче  Thinking
Алекс-мама,дано миряса Алекс вътре,милото ,представям си какво им е на тези душички,но днес като плачеше преди сън му направих една физиономия все едно и аз ще заплача и веднага млъкна и се загледа,така ме гледаше поне 20-тина секунди и после взе да хленчи  Thinking,може и мрънкало да си е ,знам ли  ooooh!

# 282
  • Мнения: 18
Здравейте! Hug

за водата- снощи купих  за бебо от Метро на Хип. При нас доста често има аварии и дори доста да е източена след като са я пуснали , не става дори за къпане  пък камо ли за пиене от бебе. ooooh!

 форумска гимнастика няма в Люлинското Метро! Даже от детския щанд казаха , че в това Метро никога не са имали. Peace
Хипо ленд за съжаление в 20ч когато отидохме вече беше затворен.

шишета- още от както се дохранваме (3-4седмица) му купих 3 стъклени шишета(2 на Чико или Кико и 1 на Нук , това с дупкато отгоре). И за напред ще използвам само стъклени шишета , дори и купичките за пюре , пак стъклени ще му взема( обикновени стъклени купички , а за навън в стъклено бурканче).

rusana Hug дано миличкото бързо да се оправи!

Светле браво на ваща педи!

# 283
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейе  Hug
Алекс мама, нашето кенгуру е абсолютно същото само че е бледо сиво с черно  Peace
Русана, като малка и мен ме боляха уши , даже се наложи да ми дупчат тъпанчето - беше ужасно болезнено, още го помня, но иначе ми капеха топло олио в ушето за да облекчи...ужасно боли, дано му мине бързо на млкото  Praynig
Слънце, супер си кака   Peace
Честити месечинки на днешните празнуващи  Hug
А този метод за заспиването сме го открили отдаааааавна, само така заспива от самото начало до ден днешен  Peace

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 15:53 от dessiss

# 284
  • Мнения: 0
Здравейте, приемате ли нови мами?
Бебо  се роди на 21.03 и се казва Стилян.
Много редовно ви чета, но чак сега се престраших да се включа.
Гледам, коментирате заспиването- това ни е болната тема. Правим го с триста зора, но напоследък му хванах цаката. Задължително му мяткам нещо на очите и  пускам някоя музикална играчка. Само така заспива без писъци. Също така предпочета да е в кошницата, отколкото в зимния кош.
Само да спомена, че сме изцяло на кърма и расте добре преди седмица беше 6.700 кг. /пу-пу/.

БОДЛИВКЕ - отдавна се каня да ти благодаря, че в  някоя от предишните теми беше пуснала снимки на вашата люлката реших и аз да купя такава. Бебо я обожава и си прекарва доста време там. Сутрин се буди в 5.30 и, като го метна в люлката откарва до 9.00 без да му се чуе гласа.

Това е засега.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт