Отговори
# 285
# 286
# 287
  • Мнения: 660
Мами, ще лудна.... Рая откакто се събуди от преди час и нещо не е спряла да плаче неутешимо... направо... #Crazy От седмица и гледам в устата и пипам венците, ама нямаше нищо и днес ми се вижда венеца и леко побелял...та ако така ми плаче милото докато изникнат тези зъби... аз ще се побъркам. Cry Тя до сега не ми е плакала така неутешимо и толкова време.... ooooh! Tired Пратих таткото за гел /имаме рецепта от педито/, ама дали ще помогне един господ знае... Tired

Я, имаме нова мама... caiperinia, добре дошла!  bouquet

# 288
  • Мнения: 10 026
Caiperinia&Стилян, welcome
Бодливка, така е, разбира се, но нали е хубаво да се социализират децата. Така Риша я го взели на градина, я не, по-скоро не, защото съм в къщи с Тоби. Организирам му да си играе с други деца във вторник и неделя, но е друго, когато е с учителка и има структура.
Елуинг, мерси. Hug

# 289
# 290
  • Мнения: 305
Здравейте момичета!

Дребната днес един режим на хранене и спане е направила нямам думи! Яде само по 50-на грама през около два часа!Сега заспа! От скоро заспива като си сложи завивката над очите и се покрие! Ако не е спала през деня много трудно заспива вечер! Искам да питам мамите, които ще започват захранване какви зеленчукови пюрета ще изберат! Направо се чудя и се мая какво да взема и не знам! Мисля да взема на Хип и да добавям малко АМ, че нали техните са безмлечни! Но сега като гледах в библиотеката те май всички са безмлечни с изключение на Ганчев! От тях пък не ми се взима като за начало! Ох не знам! Помагайте!

Русана дано скоро детето е добре! През третия месец на бремеността с Петя имах отит и имах много силни болки в ушите! Имах чувството, че ми пулсира главата, ужасно и тогава лекарят ми ми изписа капки Отипакс! Те са за локално обезболяване с Лидокаин! Той ми ги препоръча, та ако се наложи недай си боже след време за децата да мога да ги използвам!

Хайде лек ден че децата се събудиха!

# 291
  • Мнения: 151
Зора какво им е на Ганчев,че не искаш от тях да взимаш.Аз също не съм почнала пюрета да давам(засега сме на сокчета) та само ви чета за сега.

Абе някои от вас гледам ,че ще водят бебчовците на ортопед.Та да питам за вторичен преглед ли или те първа чак сега ги водите,че не помня на 4-ри или на 5 месечна възраст се води за вторичен преглед.

# 292
  • София
  • Мнения: 5 792
А защо пък трябва да е с мляко? Аз като захраних не съм слагала Ам вътре. Започнах с тиква.
Тони, дано ви помогне гелчето. Първите зъби, и кучешките, излизат най-трудно. Не при всички, както се видя Simple Smile
Аз винаги съм слагала на Митко в ушите когато са го боляли патпадъча мас и много му помага!!!
къде си я намирала?  Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 74
Здравейте, приемате ли нови мами?
Бебо  се роди на 21.03 и се казва Стилян.

 newsm51 и сте ни адаши само ,че моя е със лиян накрая  bowuu

# 294
  • Мнения: 69
Абе някои от вас гледам ,че ще водят бебчовците на ортопед.Та да питам за вторичен преглед ли или те първа чак сега ги водите,че не помня на 4-ри или на 5 месечна възраст се води за вторичен преглед.

ние сме за първи път Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 1 187
caiperinia
И на нас много ни харесва в люлката,една от най-удачните ми покупки! Peace

The_light_2008 като ходихме при ортопеда,каза чак на 3г.следващия преглед. Rolling Eyes Мен ми се видя късно(ама как се спори с лекар  Mr. Green) и може би като проходи стабилно пак ще я заведа. Crazy

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Elwing кумовете ми я донесоха от тяхното село. Там 2-3 баби им дали по малко и аз си я събрах в една кутийка от лента за фотоапарат. Тя се събира трудно, но само на село я търси!!!
caiperinia  добре дошла и от мен  Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 5 792
За ортопеда - на нас Драганов ни каза с баткото да идем пак като проходи, не го направихме  Blush На Алекс сега онзи от Горна баня каза да го водим към 6м, тогава се виждало вече на ехографа не празната ямка на ставата, която се гледа като новородено, а вече имало "беличко" - явно започва образуването на ставата. Ох, как го обясних.  ooooh! Embarassed
Слънцето, ще питам бабата на мъжа ми като идем някой път на село. 

# 298
  • Мнения: 305
Не, че нещо им има, но се притеснявам защото почти всички пюрета са от доста зеленчуци и ако се обрине не мога да хвана следите! С баткото захраних с пюрета на Хип, но те са безмлечни и аз не добавях АМ и за един месец качи само 100 гр милото! После започнах с Ганчев и нещата се оправиха, но все пак беше опитал повечето зеленчуци! Той други освен Ганчев и Хип не признаваше! Колко пюрета съм изхвърлила защото не иска да ги яде!
Страх ме е да давам сега на дребната домашни защото се притеснявам ще уцеля ли гъстотата, едрината на частиците, абе луда работа съм май! Embarassed

# 299
  • Мнения: 242
caiperinia  добре дошла

Русана, дано капките помогнат на Крис и да не плаче вече. Дъщеря ми беше на 5 г. когато направи отит и беше голяма болка.

Тони какъв гел за венците взехте и дали има ефект? Че днес Никола и той пишеше на моменти и се опитваше да лапне нещо - независимо какво - ръка, пелена, играчка... Беше много смешен, една борба водеше, едни злобни захапвания се опитваше да направи. И за капак на това, дали кърмата ми намалява и не му стига, или го болят венците и докато суче нормално, започва да се дърпа, да пиши.... снощи се опитах да му дам допълнително издедена от шише, ама не щя. Та ако не му стига, а той шише на признава как ще се храним? Има ли други кърмещи майки, чиито деца не искат шише? Пробвах и със силиконов бибирон и с каучуков  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт