Вилно селище Жасмин - Китен

  • 34 108
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 56
Ами нищо нечуваме,по-скоро морето как шуми вечер,подухва,хапваме в "Китенска перла",цените са добри,яденето вкусно,мъжът ми яде там риба и му харесва,хората се забавляват с песни и танци на народите,абе като на море:)))Китен определено ми хареса от преди 12-13 години,и е само за деца,плажът е чист,плитък,голям лунапарк,тази година оцелихме;)

# 106
  • Мнения: 9 470
Здравейте,

може ли да ме препоръчате някакви хубави заведения за хапване? ако може да има повече морски неща в менюто!  Wink

Китенска перла е мнооого  хубав ресторант,с жива музика и много шумничко обаче.Ако това Ви устрйва-там е вашето местенце Laughing
Иначе се сещам и за още два ресторанта,които са ми допадали от предни години.......в близост до х-л Чиплаков.

# 107
  • Мнения: 46
Здравейте,

благодаря на всички момичета, които ми даваха информация и ми помогнаха да се реша за Жасмин:)  bouquet  bouquet  bouquet
Изкарахме една прекрасна седмица! Стаите не са нищо особено, но достатъчни за хора, които имат нужда само от легло и баня и които не се застояват много, много в тях. Мястото на хотела е много удобно, далеч от шумотевицата на главната улица и близо и до двата плажа - от северния на 10 мин и на 15 мин от южния. От близкия ресторант не мога да кажа, дали се чува музиката, защото винаги се прибирахме, след като музиката беше спряла. За това мога да потвърдя, че певиците всяка вечер приключваха преди 00.00ч. А и стаите на хотелската част гледат към морето, т.е. са с гръб към ресторанта и като излизахме вечер не ми е направило впечатление да се чува много.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 163
 Здравейте.
 Извинявам се, че повдигам толкова стара тема, но имам една молба. Резервирали сме си почивка за следващата седмица в една от вилите на комплекс Жасмин, 3ма възрастни и куче. По телефона ни казаха,че няма проблем за кучето. И все пак се притеснявам да не би да отидем там и да ни върнат заради кучето. Та молбата ми е, ако някой от вас е почивал там заедно с домашния си любимец и/или е имало други хора с кучетата си, нека сподели, за да се успокоя, че няма да се получи неприятно недоразумение в последния момент. Благодаря предварително!  bouquet

# 109
  • Мнения: 103
ЗДравейте, тъй като от доста време гледам за хотели на Китен, а сме с малко дете, бих искала да попитам дали е удачно да резервираме в хотелската част, или е по-добре във вилите. Дават ли евентуално кошара или единично легло за дете на 2 г?

# 110
  • Мнения: 2
Днес получих следния мейл от тях : "  Има свободни места за този период на 1вия етаж в хотела. Цената е 66,40лв на вечер с допълнително легло за детето. " Това е за 2 - ма възрастни и едно дете на 13 години . На дадения тлф никой не отговаря . Та въпроса ми е : Някой знае ли дали тази цена включва  нещо освен нощувка ( става въпрос за почивка при тях след 1-ви септември ) ?

# 111
  • Мнения: 3 284
Днес получих следния мейл от тях : "  Има свободни места за този период на 1вия етаж в хотела. Цената е 66,40лв на вечер с допълнително легло за детето. " Това е за 2 - ма възрастни и едно дете на 13 години . На дадения тлф никой не отговаря . Та въпроса ми е : Някой знае ли дали тази цена включва  нещо освен нощувка ( става въпрос за почивка при тях след 1-ви септември ) ?
Цената ми се вижда добра  newsm78 имат и закуска ето виж какво включва http://jasmin-kiten.bg/price.list/index.php

# 112
  • Мнения: 2
Ресторант не видях. Има едно барче на басейна, което вчера работеше за първи път. Наоколо обаче има много места за хранене.

При положение , че няма ресторант , някой знае ли къде се организира тази закуска , и какво представлява ?

# 113
  • София
  • Мнения: 114
Ресторант не видях. Има едно барче на басейна, което вчера работеше за първи път. Наоколо обаче има много места за хранене.

При положение , че няма ресторант , някой знае ли къде се организира тази закуска , и какво представлява ?
в сградата на хотела, има открито помещение с пластмасови маси и столове, там сервират закуската сутрин, на блок маса. Не е кой знае какво, поне не беше. Почивали сме там 2009 и 2010г.

# 114
  • Мнения: 19
Някой почивал там миналата година Simple Smile?

# 115
  • Мнения: 3 535
Някой почивал там миналата година Simple Smile?
Чудно, без забележки !  Peace

# 116
  • Мнения: 65
Здравеите,

ако някои е ходил миналата година ще се радвам да сподели как е било?

Чистота, храна итн..

Къде е по-добре, в хотелската или във вилната част?

И ако трябва да изберете между Жасмин и Витоша, на кое бихте се спрели?

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 15:01 от луда еуфория

Общи условия

Активация на акаунт