С Дюкан купон е при нас - изхвърляме сланина и мас - 197

  • 19 120
  • 471
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 45
в момента ми е криво, защото вчера за пореден път се наложи да се срамувам за външния си вид. Та без много надежда и ентусиазъм почвам, но все пак трябва да почна.
Напълно те разбирам  Hug
Аз не получих желано място за работа, защото нямах визия. Имаше негативно отношение заради външния ми вид дори в семейството ми и след като на Нова година си останах сама вкъщи, ревяща и ядяща, реших, че е дошъл момента да направя някаква промяна.
Сега се чувствам и изглеждам по-добре. Спечелих уважение заради волята и резултата, въпреки че все още има хора, за които съм дебела и които ми казват : " Ако ми се оставиш, ще отслабнеш и ще изглеждаш префектно!". Стегни се и започни, от теб зависи докъде ще стигнеш.

# 31
  • Мнения: 239
и аз съблечена! че вече е и жега  Mr. Green  и тия 2 кила до кога ше ги гоня не знам, ама ще съм благодарна 2-ра страница да им види сметката  Laughing

саморедакция - явно 3 кила ще са  Hug

# 32
  • Мнения: 7
Никак няма да се разсърдя на три килца ... то май да бях почакала до 30-та страница ли?  newsm78
Гушки на всички!  Hug
Петенце, мерси, мила, какво си ми добричко  Hug
pink85, тъкмо се чудех не наближи ли ... ей сега като почна стискането на палците и до утре вечер няма да спра, успех ти желая от все сърце!  Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 11:48 от miss Marple

# 33
  • София
  • Мнения: 336
и аз съблечена! че вече е и жега  Mr. Green  и тия 2 кила до кога ше ги гоня не знам, ама ще съм благодарна 2-ра страница да им види сметката  Laughing

саморедакция - явно 3 кила ще са  Hug

Точно толкова, колкото ти трябват, като гледам линийката - желая ти много бързо да ги свалиш  Hug Hug Hug
Петъчна - в началото винаги ти е отчаяно, защото правиш промяна и ти се струва трудно и непознато. Ще видиш след първите две седмици като се появят и първите резултати  Hug Настроението ще е съвсем друго. Дай информация, ако искаш, на колко години си, колко искаш да свалиш, слагай линийка и започвай  Hug
Пинк 85  - стискам палци за държавния - успеххх fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 226
Въх тая първата снимка ми уплаши окото .... Shocked

# 35
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро момичета  Hug
Днес съм в много добро настроение , кантара показа 74.8  Laughing
След почти месец в 3та , влезнах 76.
Утре правя 3 месеца от началото на режима, ще дам  отчет, а на 8ми ще кажа каква съм я свършила за месец в трета.

Сега да ви споделя новата ми лудост....напоследък чета много за суровоядството, мн ми харесва като идея.Знам че са донякъде взаимоизключващи се с Дюканския режим, но съм решила да увелича суровата храна която приемам на 50 % поне.Освен в п четвъртъците.Ще си изкарам така 3та, ПЗ + плод и П четвъртък, като на мястото на зърнените ще сложа кълнове.Как ви се струва?

И да ви се оплача, докарах с някакъв гастрит като чели с моите тъпотии...нали ви споделих че миналата седмица имах една издънка, ни в клин , ни в ръкав изяох голямо количество сладки неща, боклуци. Плюсът го разкарах, че и под него паднах, но от тогава имам мн неприятни усещания , парене под лъжичката и чести оригвания...  Sad
Някакви идеи как да се справя с това?

Ох, Лилов липсва в темата...дано се забавлява добре на родна земя  Hug

И такам....честито на всички с минуси, поводи и т.н.
 
Кого виждам , петъчна  Hug
Я по-ведро....за кожа като твоята убивам!
Успокой се, премисли, измери се и почвай.
Не е трудно, а и ти обичаш месо.За мен това беше (и е) проблем.
Режимът не е труден, социален е (което за мен беше мн важно, можеш като бял човек да излезнеш ) и има бързи резултати.

# 36
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте!  Hug Hug

Видях, че има нова темичка и се оказа, че първа страница още не се е запълнила, та реших да изчакам  Simple Smile, а Викито ме записала междувременннооооооо  Heart Eyes Hug Викито, тия дето ти казват, че си дебела им кажи да идат да си прегледат очите!  Twisted Evil

Монро, много си си хубава! Пиши по-често, че липсваш  Hug

Венерас нещо ми бяга по тъч линията  Mr. Green

Тонито 27,  браво. Само така!

Светлат,  smile3506  Heart Eyes Hug

на Кри една специална  Hug


и на всички по много  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes и усмихнат ден ви пожелавам!  

Иначе при мен нищо ново  Mr. Green , освен многото работа, ама ще я преборя някак си  Wink


Люскааааа,  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 11:43 от nelsun

# 37
  • Мнения: 239
и аз съблечена! че вече е и жега  Mr. Green  и тия 2 кила до кога ше ги гоня не знам, ама ще съм благодарна 2-ра страница да им види сметката  Laughing

саморедакция - явно 3 кила ще са  Hug

Точно толкова, колкото ти трябват, като гледам линийката - желая ти много бързо да ги свалиш  Hug Hug Hug

хаписмайл Hug Hug  ха дано от твоята клавиатура в на господ монитора  Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте момичета!
Днес правя месец с Дюкан и резултата ме устройва, само дето нямам търпение по-бързо да се стопяват гадните килограми Laughing
Пожелавам на всички лек ден, силна воля за спазване на режима и прекрасни резултати!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4
Привет от една четвъртофазничка, първо целувки и  Hugна всички,страхотни сте! Да споделя и аз - ако зарежем режима по средата  неминуемо ще се върнем в изходна позиция, има нужда от тази 3 фаза дори по- дълго от препоръчваното- самият Дюкан казва, че може да сме сигурни в килограмите си ако сме ги задържали поне 5 години! А що се отнася до суровоядството- не е в противоречие със Дюкан , поне според мен, той препоръчва зеленчуците да се приемат сурови колкото може повече. Лек и отслабващ ден и от мен!

# 40
  • София
  • Мнения: 462
А що се отнася до суровоядството- не е в противоречие със Дюкан , поне според мен, той препоръчва зеленчуците да се приемат сурови колкото може повече.

Мда, и аз за това се сетих.Аз 100 % суровоядка няма да стана а и не искам.
Мисля че 50 % жива храна за дена е добре...
А за кълновете вместо зърнени какво ще кажете?

# 41
  • Попово
  • Мнения: 687
ето ме и мене  Hug

# 42
  • Мнения: 485
........може ли вече да не го четем туй написаното, толкоз добре си го знаем  ooooh!     Crazy    Hug  
Ти да не го четеш всеки път?  newsm78   Crazy   Whistling
hahaha  Повторението е майка на знанието  Joy  Joy  Joy

Аз те давам за пример - не ми върти очи  Hug


# 43
  • Мнения: 239
А що се отнася до суровоядството- не е в противоречие със Дюкан , поне според мен, той препоръчва зеленчуците да се приемат сурови колкото може повече.

Мда, и аз за това се сетих.Аз 100 % суровоядка няма да стана а и не искам.
Мисля че 50 % жива храна за дена е добре...
А за кълновете вместо зърнени какво ще кажете?

бе ако не се лъжа, за суровоядство се счита, когато 80% от храните са ти сурови - т.е. другите 20% може да са готвени, което не изключва яденето на месо конкретно. пък и винаги има суши, особено са почитателите Simple Smile

# 44
  • Мнения: 980
Въх тая първата снимка ми уплаши окото .... Shocked


Ааааа, що бее ?? Аз и две дружки отиваме на нудистки плаж... нЕма нищо страшно !  Peace

 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт