Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 984
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 22
Ох, толкова много имам да ви пиша... newsm78  От три дена се отбихме и малката калпазанка вече не суче! Не иска и това е! Опитах какво ли не!
Хайде сега стига толкова, че ще ме изгонят от форума! Приятна вечер и весел празник на всички!  newsm51

# 226
  • Мнения: 22
Добро утро!!! Никой май вече не се вясва тук!?
Ама аз да си се похваля, Мимка пак започна да суче   newsm44 явно напрежението покрай кръщенето й се е отразило. Дано скоро да не ме шашка пак така!
Хайде, хубва и усмихнат ден  newsm51 newsm10

# 227
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен! Браво на малката Мимка!
И едно утрешно фрапе!

# 228
  • Мнения: 3
Aз отново с закъснение но да честитя празника на Мимка и мама Марипоса.Да ви е живо и здраво християнчето и Богородичка да го води и закриля.Подараци от мен и Сиси за вас придружени с много целувки.

# 229
  • Мнения: 22
Благодаря ви за поздравленията!  Hug

# 230
  • Мнения: 262
 Добро утро. Със закъснение честито и от мен на Мимето. Марипоса, браво и на теб за това че не си се отказала да й предлагаш най-ценната храна. Аз преди да намеря време да те питам как стана че отказва да суче, ти вече си написала хубавите новини. Много се зарадвах
и едно кафенце -

# 231
  • Мнения: 27


 Честито свето кръщене на Мимето!Нека Господ винаги я води към правилният път!



   


   

Ние се върнахме снощи от морето.Удължихме го с 3 дена WinkБяхме в Шкорпиловци,после се преместихме в Ахелой и прескачахме до Обзор.Много съм доволна newsm10 Далия много слуша и много и хареса във водата Heart EyesВъобще не беше трудно с нея GrinningМного се радва на морето и въобще не се уплаши като я вкарахме във водата newsm53 Много ми е смела Grinning Направих си и кална баня,бях като негърка hahahaА снимки ще покажа утре smile3509

# 232
  • Мнения: 13
здравейте пак на всички Simple Smile

# 233
  • Мнения: 262
здравейте пак на всички Simple Smile
   ехееее ти се появи, къде си?  Как е малкия юнак

# 234
  • Мнения: 3
Ние днес ходихме на басейн голяма радост във водата а излезем ли от нея пищим да се връщаме обратно.Много е весело да си имаш бебче винаги те размива и никога не ти е скучно. Joy

# 235
  • Мнения: 22
Здравейте! Мимка днес става на 9 месеца, но нямах време да пиша, защото обработвам снимките от кръщенето. Все пак да ви почерпя, макар и със закъснение!


Благодаря ви за поздравите за кръщенето още веднъж! Пожелавам на всички родители да преживечт подобно приятно вълнение  Hug
Мимолетка, доста сте пообиколили, браво на вас, но най-вече браво на Дали,че е слушала!!! Чакаме снимките!

Ели_су, предполагам, че се получи нещо като кърмаческа стачка, но за щастие отмина, бях се притеснила много и си поплаках малко  Sad мъчно ми беше, че детенцето ми вече все по-рядко ще е толкова близо до мен. Но слава Богу, точно в деня на кръщенето нещата се оправиха!!!
Повече за кърмаческите стачки можете да видите тук:   http://www.marlinik.blogspot.com/ но има и много изписано в нета по въпроса. Добре е да сте подготвени, защото може да се обърка с отбиване и да се откажете да настоявате, а има и много тънкости...

# 236
  • Мнения: 13
здравейте пак на всички Simple Smile
   ехееее ти се появи, къде си?  Как е малкия юнак
вече като излезем не знам на къде да гледам Simple Smile вие как сте ?

# 237
  • Мнения: 13
гледам че се чудиш за чая на хип. Ние ползвахме и съм много доволна,  но то и моето нямаше много много
на колежката обаче направо ги държеше будни по цели нощи и тя също беше много доволна като започна да го ползва . Мисля че го редуваше с този за лека нощ пак на хип

# 238
  • Мнения: 17
Добро утро мами, как сте днес?

# 239
  • Мнения: 13
добро утро Simple Smile ние стартираме разходката за днес Simple Smile
времето е тъкмо за разходка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт