Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 967
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 262
 isana84 ние ли сме нощните птици тука, почнах да чета за захранването ама не му се види края, вече почнах да предлагам по 1,2 лъжички каша на обяд от няколко дена насам и търся още да се осведомявам ама общо взето схемите за захранване са близко до акъла, не е голяма философия

# 271
  • Мнения: 22
Добро утро, момичета!
Благодаря за споделеното, не ми е никак отегчително, много е важно дори всеки да сподели опита си!Нали затова са тези форуми, за да си помагаме и да се учим една от друга, за да не повтаряме грешки, които другите вече са направили.
Хубаво би било да посочим и точно имената на служителите, от които сме доволни. Моят син, преди цели 12 години, след няколкомесечни проучвания го записах в яслата в Запад 1. Детето и сега си помни всичко с много умиление. Много си харесваше една леля Даскалова (мед. сестра). Беше на годинка и 2 месеца като го пуснахме и в началото 3 дена го водих по 2-3 часа да си поиграе само навън с децата, после го оставих 2 дена за по 2-3 часа преди обяд и го вземах. Винаги говорехме как там го чакат и искат да си играят с него, колко много играчки има и какви вкусни неща готвят за послушните деца (той беше лакомичък)... И така, следващата седмица го оставих за цял предиобяд, за да яде обяда с децата и после започнахме да се оставяме по цял ден без никакви проблеми. Жените там много помогнаха в отказването от памперсите, понеже ги слагаха през час всички на гърне и ни казваха и в къщи да правим така. След това нито веднъж не ми е плакал, нито за ясла, нито за градина, ходеше с голямо желание. Но се притеснявам, че при момичетата е друго...живот и здраве ще видим!
Това е от мен! И моето стана дългичко, за което се извинявам!   Hug

# 272
  • Мнения: 22
Стефинка, как сте бе, душа? Какво става?
Осветли ни малко, че се притесняваме за вас! Sad Hug

# 273
  • Мнения: 1 080
Здравейте банда,
вече сме добре.
Ходихме по изследвания в София и не можах да пусна темата, ама нищо - сега вече сме си в Т-ще и като се докопам до компа ще я пусна (утре).
Имаме съмнения за алергия на Филип и сега изключваме някой неща от менюто.

# 274

Общи условия

Активация на акаунт