Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 973
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13
май няма да си само ти Simple Smile

# 256
  • Мнения: 13
къде има по-голям избор от детски обувки ? някой ако може да ми препоръча  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 080
Къде се скрихте бе момичета?
Какво става с вас?
Ние имаме малко проблеми и може да се наложи да ходим извън града за изследвания и незнам кога ще сме тук и мисля да направя новата тема сега малко по - рано.
 Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 27
Какво става Стефи?Какво ви има?

# 259
  • Мнения: 262
къде има по-голям избор от детски обувки ? някой ако може да ми препоръча  Simple Smile
аз пазарувам от магазините дето са по Вароша че са по моя джоб, а на центъра също има разнообразие но са доста скъпички може би щото са по качествени. Но все пак и евтини и скъпички да купя пак няма дълго да ги наси детето , най много 4,5 мес и умаляват
stefinka, дано да не е нещо сериозно    bouquet

# 260
  • Мнения: 13
о разбира се съгласна съм с теб няма смисъл от твърде скъпи обувки - и тях ще обели , и те ще омалеят  - също както и много скъпите Simple Smile
вие излизате ли тези дни ?

# 261
  • Мнения: 747
Тук във Варна, в едно квартално магазинце, съм харесала едни румънски обувчици за децата - Maiqi е марката. Като качество не са лоши. Например на Сиска в началото на лятото бях купила сандалки, укрепени на петичката, с ортопедичен свод и еластична подметка за 16 лв. Взех от изкуствена кожа, но варианта в естествена беше същата цена /тези от изкуствена бяха по-симпатични/. До сега почти не са мръднали.  На баткото пък бяха 20 лв., но въпреки че много ги тормози, още са си съвсем здрави. Като се има предвид, че на Колев и Колев подобни обувчици започват от 50 лв., си е доста добро предложение.
Та същата тази марка я видях в Търговище, на пазара. Като минеш дупката на комплекс Лора /така, мисля, се водеше комплекса на пазара/, вляво се пада. За цените не знам как са, беше почивен ден и само през витрината видях, че ги има. Не би трябвало да е голяма разликата от тук обаче.

# 262
  • Мнения: 13
да вярно и там май има магазин за обувки Simple Smile много ти благодаря

# 263
  • Мнения: 262
там също са евтини в смисъл по приемливи цените. Вечер с каката обикаляме някоя друга люлка и до 7 се прибираме

# 264
  • Мнения: 13
там верно са доста добри цените и обувките са симпатични Simple Smile

# 265
  • Мнения: 22
Добро утро, мами!
Знам, че вече почти никой не влиза тук, но да побутнем малко темичката!
За нас е още рано, но мисля,ч е все за някого ще е полезно, та да ви питам: В коя ясла са децата ви? При кои служителки? Доволни ли сте от тях или не и защо? А храната в яслата как е? Интересувам се, защото като ми свършат двете години ще трябва първо на ясла да се записваме.
Благодаря!  Hug

И още нещо, на който му е интересно да види малко слайдшоу от нашата кръщенка, може да я намери тук:  http://www.youtube.com/watch?v=Hz-CiUsyUHc

# 266
  • Мнения: 22
И още нещо, за да раздвижим темата:
Палави ли са децата ви и какви дивотийки са вършили, разкажете...

# 267
  • Мнения: 13
И още нещо, за да раздвижим темата:
Палави ли са децата ви и какви дивотийки са вършили, разкажете...
те нашите не могат и да се опишат  Grinning

# 268
  • Мнения: 262
Когато дойде времето да водя Елито на ясла яката се заинтересувах, двумях се в коя от двете да я пусна. До стоматологията или на Борово око.  И поразпитах много хора между които имаше педиатър, друг док който се занимава със детски изследвания, учителка и обикновенни майки. Бях склонна да я водя до стоматологията че ми бе по близо и може би затова все питах пък белким някой да предпочете като мен. Но не, всички предпочитаха на Борово око, макар и от другата ясла също да са доволни. Заради чистия въздух казваха едни, други обясняваха че там повече ги извеждали навън. Една мама има 2 деца, живее по средата и сравняваше поведението на децата си понеже ги е водила във двете ясли, каза ми че на борово око ходещото е по спокойно по-открито, а знанията им са били еднакви. Моето не се беше откъсвало от мен за повече от 3,4 часа (за 2 г.) и първите 2 месеца постоянно ревеше, молеше ме със сълзи на очи да не я водя, и единствено като види 1 от лелите се успокояваше (те бяха 3). Много неща научи там, научи повече от градината дори. Аз мисля че и в която и да е ясла се води детето най-важното е учителките да са добри, да могат да предразполагат децата, а в къщи пък й обяснявах че всички лели много я обичат и се радват тя като ходи  и така самичка почна да става и се оправя чак бързаше защото я чакали там и всяка вечер се хвалеше какво е научила и яла. Всъщност за храната няма какво да кажа, когато детето няма проблеми има апетит и яде всичко сервирано. Май стана много дълго и отекчаващо. ооо иначе си е много палава, на луди ни прави в къщи, правъртаме направо подир нея, спирачки няма, минута мълчание няма, издивява, е сега откакто се роди братчето нали е кака и се гледат с тати повечко аз докато съм с бебо, сякаш малко миряса

# 269
  • Мнения: 3
Аз вероятно съм малко пристрастна понеже моята майка работи в яслата на Борово око,и  съм ходила там при дребосъците още преди въобше да имам намерение да се забебвам,но смятам че най-сладките и контактни дечица съм виждала именно там.Според мен контакта с връстниците ,игрите и заниманията който се провеждат са много важни,освен това режима който се гради в яслата, хигиенните навици и вписването в едно среда още от ранна възраст е нещо което може да е в помощ на родителя .Защото едно е детето да контактува само с бабите който често прекаляват с грижите и разглезват малчуганите, друго е да играе и да се забавлява с приятелчетата и така да учи нови неща за света .След няколко месеца аз също смятам да запиша детето си на ясла и ако имам възможност /понеже сега е голям наплив/ще го запиша именно там. newsm10

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт