Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 962
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
телефона на д-р Скорчев е 0887787128 и стационарен 6 22 44, адреса се води ул. Васил Левски І 21, ет. 1

# 46
  • Мнения: 3
Айде мами на по едно лятно кафенцеСтягайте бебоците и да отиваме да гласуваме,че да видим после какво направихме. newsm78

# 47
  • Мнения: 3
Забравих да си подаря подаръка на малката-голяма Ники.Добре дошла в света на големите бебета мило малко момйченце

# 48
  • Мнения: 22
Честити 40 и от нас мамо Ване и малка Ники!!! Бог да ви води и закриля!  Praynig Hug


Здравей, Бебилино!   bouquet Благодарим за инфото!  Praynig

Да споменем тука, че има нов бебешки магазин срещу НАП. Аз там открих кашите, които най-много харесвам на Blevit. Като качество са супер, а откъм цена излизат много добре в сравнение с тези на Хумана и на Хип. Магазинчето прави и томбола с награди, а продавачката също е мама и е много сладурска и компетентна по бебешките и мамешките въпроси.
И като съм се разприказвала за бебешки магазини...не искате ли да им направим класация тук във форума, но по някакви критерии, така по-неопитните и нови мами ще знаят къде и какво да търсят???   newsm78
Може да ги класираме примерно по компетентност, отзивчивост и любезност при обслужването, разнообразие на продуктите, цени, достъпност за детски колички и такива неща...  newsm78  Стефи, какво ще кажеш? Може ли да стане като анкетка, примерно? Ако ви е интересно де?
Хайде сега да си вземаме главите на раменете и най-отговорно да си ги занесем до избирателните секции! Аз отивам! Чао!

# 49
  • Мнения: 17
Благодаря ви момичета за поздравленията, аз чак сега от гости можах да свия крак и да седна пред компа!
Дави почерпя и Вас сега.


# 50
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И като съм се разприказвала за бебешки магазини...не искате ли да им направим класация тук във форума, но по някакви критерии, така по-неопитните и нови мами ще знаят къде и какво да търсят???   newsm78
Може да ги класираме примерно по компетентност, отзивчивост и любезност при обслужването, разнообразие на продуктите, цени, достъпност за детски колички и такива неща...  newsm78

Хубава идея! Peace

# 51
  • Мнения: 3
Вижте моята малка бегалка

# 52
  • Мнения: 3
Ей,къде изчезнаха всички newsm78

# 53
  • Мнения: 209
Здравейте мамчета !!!   bouquet Имам въпрос някой сблъсквал ли се е с доктор Василева/психиатър детски/ или да имате познати които са ходили при нея?

# 54
  • Мнения: 747
Мами, черпя ви виртуално, днес моето момченце става на 6 години!   ura


# 55
  • Мнения: 0
на всички празнуващи честито. за анкетата за  магазините идеята мн ми допадна. аз така или иначе не излизам от нас и вече загубих представа кое къде се намира

# 56
  • Мнения: 262
честит рожден ден на Дани, да е здравичък и има весело детство     а на мама    
 isana84  голяма палавница си имаш Grinning

# 57
  • Мнения: 1 080
Честит рожден ден на Дани!!!
Да расте весело, здраво, щастливо и послушно дете!!!

И на мен ми допада идеята за магазините.
Давайте да изброяваме,а?  Thinking
Исанке, да я показвам ли на Филип тая снимка  newsm78 Crazy newsm78
nellito, нищо не знам аз за тая лекарка, дано някой има отзиви и помогне.
 Hug Hug Hug

# 58
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Давайте да изброяваме,а?  Thinking
Ми, да даваме... Wink

1. Тони (център)
2. Слънчо (център)
3. Малкият принц (център)
4. Том и Джери 1 (до бившата баня)
5. Том и Джери 2 (до ДГ Слънце и аптека Каравелова)
6. Борса Коала (Бр. Миладинови)
7. Този до пощата (не му помня името)
8. Детски магазин в к-с Тодор Живков (кв. Запад)

И други не се сещам. Т.е., сещам се, ама не им знам имената. Laughing Можем да ги "класираме", например по:

 - качество;
 - достъпни цени;
 - разнообразие на стоките;
 - компетентност на персонала;
 - отношение на персонала;
 - работно време и пр.


Хайде, давайте идеи и вие Thinking

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 21:25 от ٠•● Dega ●•٠

# 59
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ, ДА Е МНОГО ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И УЧЕНОЛЮБИВ!!!
ЕТО НЕЩИЧКО И ОТ НАС:


ЗА МАГАЗИНИТЕ, този до пощата мисля,че се казва АНИ, но не съм сигурна.
Сещам се и за:
ТОНИ (Вароша)
БЕБИЛИНО (новия срещу НАП)
За критериите се сещам и за УДОБЕН ДОСТЪП ЗА КОЛИЧКИ.Предлагам всеки от нас да постави на всеки от магазините и за всеки от критериите точки по десетобалната система. И като ги сборуваме накрая, ще се види кой магазин е събрал най-много и в кой магазин кой критерии е добре или зле. Ще стане нещо като табличка накрая. Малко сложно стана,но ако ви допада така?  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт