ПЛЕВЕН - 109

  • 19 207
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 878
 LaughingВ първи клас 17кг!Е на това му викам аз финна мадама.Мими сега е толкова.А Бубка е на 8г и е 26кг.Но не са дебели де,поне по моите стандарти.Обаче си имат мръвка. Laughing
А Ники изглежда точно висок,това имах предвид под порастнал.

# 271
  • Мнения: 5 026
Merian, рейнджърската вълна ви е заляла Simple Smile И Ники - заобиколен от девойки  Mr. Green Много хубава Теодора  Flutter
Сега се връщаме от преглед-ми бебето ни си има тестиси  Laughing

# 272
  • Мнения: 207
Атракция, честит ти мъж! Мале, трябва много да те глезят!!!

Намерих сайт,който ми се стори интересен за о-големи дечица http://krokotak.wordpress.com/

# 273
  • София
  • Мнения: 9 878
Сега се връщаме от преглед-ми бебето ни си има тестиси  Laughing
LaughingНа ФМ не казаха ли момиче?Да не са две бре? Crazy

# 274
  • Мнения: 248
И аз това се чудя - как на ФМ момиче, а сега момче  newsm78

# 275
  • Мнения: 5 026
Ми така-на ФМ момиче, пък д-р Стойков след това и двата пъти е категоричен-има тестиси  Wink Ще разберем септември.

# 276
  • Мнения: 2 070
И аз бях 18 кила в първи клас, но тогава се водех много слаба, а сега май го водят в нормата за възрастта според някакви там таблици
Според докторите тогава бях така слаба от цьолиякията
В момента Яна е 18 кила на 5 години

# 277
  • Мнения: 2 556
Кари е 17 и половина кг., а няма още 4 години, но хич не бих я нарекла пълна, идеална си е според мен. http://www.diana1973.snimka.bg/album.php?album_id=395680&pid=13291875

ето я в актуален вариант

Merain, Ники е голям сладур Simple Smile

# 278
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Merian, Ники е страхотен, поратснал и се е издължил. Каката е голяма красавица, а и таткото също.
Тесс, а твоята госпожица е чудесна, а баткото чаровник.
Все хубави деца, все едно са от форума бг-мама. Heart Eyes

Виктор е висок в момента 120см и тежи 21.7кг. А изглежда слаб.

# 279
  • Мнения: 248
Благодаря ви момичета  Hug
И аз като малка съм била много слаба, даже си спомням, че като се строявахме по физическо бях все на опашката.
А Кари е голяма чаровница.

# 280
  • Мнения: 1 953
О, Атракция  Joy
Да отидеш после при тази дето ти прави ФМ. Чак ми е трудно да повярвам.  Rolling Eyes

Митко е 17 килца. Калин 6.300.
Личната днес ми вика "Ама с какво го храните това дете?"  Mr. Green

АниДани, този блок е истинско съкровище! Благодаря  Hug

# 281
  • Мнения: 7
Момичета, ще ми препоръчате ли добра козметичка, че лицето ми вече е мн зле... Sad

# 282
  • Мнения: 4 390
Леле, Ники колко много е пораснал! Shocked Голямо и много хубаво момченце, а Теодора е красива млада дама! Sunglasses Heart Eyes Да са ви живи и здрави! Hug

Нямам против да имам жена, напротив, но какво да го правя един такъв човек цял ден у нас? Не мога все да съм по улиците..., а няма да се чувствам у нас си и на спокойствие, все ще е нужно да се съобразявам с чуждия човек. Confused Това са ми притесненията.
Ще го мисля.

Велина е на 6год. и тежи 16.300 кг. Чак ме е срам да го напиша. Mr. Green Ама и аз и баща й сме били такива клечки, тя няма на кого да е по-едричка. Баща й в първи клас е тежал 15 кг, аз 17. Все питаха майка ми храни ли ме някога...
Тити набляга много на плодове, зеленчуци и мляко. Не боледува много, здраво и жизнено дете е, пък че е толкова кльощава - ами, такава е, структура, ген...

Атракция, значи окото-рентген е поставено под съмнение? Laughing
Каквото - такова, да са живи и здрави само!
Изненадите ще са септември и октомври, евентуално. Grinning
Вили все подозира, че нашата девойка ще се окаже момък. Ще поживеем, ще видим...


Тес, няма ли снимки от Кайлъка?  Grinning
Големи са сладури и Кари и Габи. Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 5 636
Тес, децата ти са страхотни и много си приличат.  Simple Smile
Митака е около 15 кг. на 6 години и половина. Яде доста, но за съжаление е скаран с плодовете и зеленчуците. Но пък лекарите ме успокояват, че расте на височина, което значело, че си набавя необходимите вещества. Сега е понамалил яденето и хептен отъня, ама вече нямам сили да се ядосвам. Crazy

# 284
  • Мнения: 5 026
Голямо затишие тук Simple Smile
Дикси, кво стана  с Мити?
Атракция, значи окото-рентген е поставено под съмнение? Laughing
Направо  Laughing Но и аз,като твоя мъж, все още имам надежда. А Божидар е категоричен и как смешно разказва:"Па мама ходила да видят бебето и те, докторите, разправят глупости-било момче,а не знаят,че бебето е момиченце" . И тук почва див смях. Смешно му е на него  Wink

Общи условия

Активация на акаунт