ПЛЕВЕН - 109

  • 19 195
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
Добро утро и от нас
Ние сме вече по разходки  всеки ден Grinning
На Вики много и харесва и като се приберем само мрънка Joy иска да е на вън детето ама то  много жега а и днес го дават много топло Whistling
Приятен ден и приятни разходки

# 286
  • Мнения: 2 556
Ох, Габи как искаше братче, сигурно 1 месец ми се цупеше, че не съм родила момченце  Rolling Eyes В момента сагата продължава, той иска братче, а Кари "момичешко бебе". Ще трябва да се напъна един ден за близнаци поне  Mr. Green Лошото е, че никъде в родовете няма и не вярвам точно аз да положа началото.

Аз да се изкажа, че Габи беше голяма изненада, него го виждаха през цялата бременност като момиче, вярно че той не се и показваше много, но дори 2 дена преди раждането доктора ми гарантира девойка. Аз обаче имах 100% убеденост за момче, даже си куих син комплект за изписване, а не неутрален. Познах Simple Smile

И от мен лек ден и приятни разходки на всички!

# 287
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте,ще помоля за помощ и тук,питах в темата на Ларедута но никой нищо не казва-от снощи ми отказва плащане с каквато и да е карта,до сега не съм имала никакви проблеми а сега не иска.Моля за помощ Praynig Praynig Praynig Praynig

# 288
  • Мнения: 5 026
Обади се в банката и питай при тях ли е проблемът.

# 289
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен момичета, аз в момента кисна на гарата в София и чакам да стане време за автобуса
Иначе София в момента изобщо не е лудница, няма задръствания, все едно си си в Плевен, на всичкото отгоре и времето е супер, а не адска жега като при нас

# 290
  • София
  • Мнения: 9 860
Мира,веднъж да прочета нещо хубаво за София от теб. Wink

# 291
  • Мнения: 2 070
какво става с Косето? Някой знае ли? Добре ли са?

# 292

Общи условия

Активация на акаунт