ФЕВРУАРЧЕ КРОТКО СЕ ИЗЛЕЖАВА В КОРЕМЧЕТО НА МАМА!!! (4)

  • 14 614
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 307
Изобщо не ме е информирал за тези неща!
Но може да се каже,че за тук е един от добрите лекари-представете си другите!
А много ясно му обясних че тази бременност е всичко за мен,след 7 годишното лечение и двата опита ин витро е голямо чудо да  видя двете чертички при условие,че ми казваха че е почти невъзможно!
Раче не мога да не отида пак при него,защото там се записах за ЖК!
Сефа проверих че в клиниката където правих опитите правят ФМ ще се обадя и ще си запиша час за там,но може да отложа за втория етап 18-23 г.с

# 241
  • Мнения: 304
Vela на мен ми се видя много любеэен и мил Майсторов,но като цяло не намерих много в нета эа него.Аэ при Начев ходих на първи преглед и живот и эдраве при него искам да раждам и той ме прати при Майсторов эа нещата по НЭОК

# 242
  • Мнения: 287
Привет на всички!

Много се изписали последните дни. Не мога да ви изчета направо.

Аз нещо последно време се чувствам доста зле, постоянно ми се гади и много ми се спи(ат хапчетата за кръвното се чувствам така). Ходя като омяна.
Трябваше другия петък да съм на консултация но като говорих с док как се чувствам ми измести прегледа за сряда. Надявам се тогава да видим и сърчицето.

Боби Честит рожден ден! Бъди жива и здрава и най вече лека бременност и февруари едно малко сладко бебче. Tada

Princess, честито сърчице! Two Hearts

lemonny благодаря много за подробните разяснения.

Лека на всички.

# 243
  • Мнения: 72
Момичета аз утре от 9 съм при доктора за изследвания,и ще видим и бебчо как е,и вече нямам търпение,така че ми стискайте палци,утре ще пиша

# 244
  • Мнения: 179
 Здравейте момичета!
 Минавам само да се разпиша. Имам много работа на работата  smile3523 smile3523 smile3523, прибирам се вкъщи и  newsm79 wash 1ironing 1dishes  food002
- никакво време нямам да пиша, пък вие сте писали, писали... Казвайте как се справяте  ooooh!. Сега ще ви чета...
При мен - нищо ново. Чак другия четвъртък съм на АГ за да видим има ли пулс  Tired
 И събота и неделя съм дежурна в работата, за да мога после спокойно да изляза в отпуск. Пък така ми се иска и болничен да си пусна и сигурно ще го направя, че в такава лудница и стрес работя...
 Лека вечер!

# 245
  • Мнения: 149
Бобиииииииииииии, честит рожден ден! Да си много щастлива и обичана!!! С бебка всичко да е наред и после много да те слушка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И набързо да кажа, че по закон бременните са освободени от нощни дежурства. Момичета търсете си правата Peace

# 246
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Позагубих се тези дни, но ходих да помагам за изписания близнак. Много сладко малко бебе, супер кротко, пожелавам на всички по едно такова!
На мен вече почти не ми се гади, но мнооого ми се спи и по цял ден съм уморена.
На ЖК ще се записвам към 12 г.с. тогава ще си искам направление от личната, тогава ще са и първите изследвания. Досега имам само един ехограф за да видя сърдечна дейност.
Боби, честит рожден ден!   bouquet
Добре дошли на новите мами!

# 247
  • Мнения: 4 187

БХС /Биохимичен скрининг/е генетично изследване за Синдрома на Даун. Взимасе квърна проба от вената.
Това изследване се прави, за съжаление, само в "Майчин дом" - София и Варна.

Сигурно ли е това ? Аз мисля, че амниоцентезата е само в МД - Варна и София !
 

Сега проверих, БХС може да се направи в Терапията "Света Марина" - Варна, там имало генетична лаборатория  Rolling Eyes. Не разбрах само с точност каква е цената, спрягат се суми от 25лв, 48лв, 80лв .


На мен тия дни не ми е толкова лошо, но ми е изморено..... Привет на всички нови момичета ! Боби, Честит Рожден Ден   bouquet!

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 21:00 от star

# 248
  • София
  • Мнения: 35
Привет на всички.
Добре дошли на новите мамчета   bouquet и Честит рожден ден на Боби!!  bouquet Боби, пожелавам ти да си много здрава, щастлива и обичана, както и лека бременност и едно здраво и сладко бебче февруари   bouquet
Вела, получих събщението ти, но явно пощата ти е пълна и не мога да върна отговор. Затова ще напиша тук за моето решение за Шейново.
В Шейново се записах, защото там е моят лекар, при който ходя откакто изобщо ходя на гинеколог. Но той е в друга област и ще ходя на преглед при него от време на време. А бременността ще си следя в ЖК там. На 22.07 се записах във "Фемина" за ранна фетална морфология. Надявам се, че всичко ще бъде наред. Други изследвания до този момент не съм си правила.
Все още ми се гади и повръщам. Миризмите ме побъркват и мога да ям само боклуци - тестени неща, сладко, кисело мляко с плодове. Това да ви призная малко ме притеснява, защото изобщо не се храня здравословно - не ям зеленчуци, защото не ги понасям, плодове хапвам, но рядко, месо не мога да ям и всъщност овесените ядки май са най-полезни от нещата, които мога да хапвам. Докторът обаче ми каза да не взимам витамини, защото било по-вредно, ако предозирам с витамини. Чудя се дали така давам всичко на бебчо?!?  newsm78 А и това повръщане.. Sick

И така, от мен май толкова за днес.
За сега ви пожелавам много хубава вечер  Hug

# 249
  • Мнения: 1 131
Мацки,вижте какъв Китайски хороскоп за пола на бебето намерих.
За сина ми се оказа верен,за момиченцето,което родих миналата година също.Според календара сега пак трябва да е момиченце.Я кажете и вие,познава ли при вас?

# 250
  • Мнения: 205
 Отново благодаря на всички за пожеланията, много сте мили Hug

При мен хороскопа позна. Сега пак показва момиче, пък ще видим живот и здраве.

# 251
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Харем стил, за всички, които сметнах се оказа вярно! На мен ми се пада момче.  newsm68
Кики, успех при доктора, мила!

# 252
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
При мен не позна за първото дете. Сега това го дава момиченце. Да видим!

# 253
  • Мнения: 307
Добър ден и от мен!
При мен хороскопа дава момиченце,а да си призная такова е и моето усещане Wink
Харемче нали днес е прегледа ти?Стискам палци всичко да е наред!

# 254
  • Мнения: 112
Здрасти хубавици-мамички.

Приятен и лек петък ви пожелавам и много хубав уикенд   bouquet  bouquet  bouquet

На мен хороскопа ми показа момче а и на мен ми е странно, но и аз имам предчувствие, че ще е така..


Хмм, чудех се - момичетата, които имат вече дечица - така ли беше при вас и какво се оказа всъщност - имахте ли сбъднато предчувствие за пола на детенцето си?

Общи условия

Активация на акаунт