ФЕВРУАРЧЕ КРОТКО СЕ ИЗЛЕЖАВА В КОРЕМЧЕТО НА МАМА!!! (4)

  • 14 603
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз докато видя че има нова тема вие две страници сте изписали.
При мен вече всичко е наред, утре се надявам да не се почувствам зле на сватбта  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 219
Mushmulche, дано! Ще стискам палци да се чувстваш прекрасно и да си прекараш добре  Hug Снимки ще чакамеееее  Heart Eyes

# 32
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Mimitord, радвам се, че се присъединяваш към нас и ти желая леко бременеене! Балеринка имам същия проблем, само че моя зъб си е директно за вадене и не смея да го извадя сега, но знам със сигурност, че зъбния статус влияе на плода, когато се образуват неговите зъбчета във венеца, така че трябва да го извадя, но местната упойка дали е твърде вредна и на мен това ми е проблем! Успех, мила, стискам палци и да споделиш после!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Ох, момичета, бяхме на преглед и нищо не се видя, доктора предполага, че може да е "кухо яйце". В понеделник ще отида пак с пълен мехур, пък да видим...

# 34
  • Мнения: 179
Ох, момичета, бяхме на преглед и нищо не се видя, доктора предполага, че може да е "кухо яйце". В понеделник ще отида пак с пълен мехур, пък да видим...

 О мила, дано не е това! Ти сега събота и неделя не си мисли "глупости". Само позитивизъм!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Балеринка имам същия проблем, само че моя зъб си е директно за вадене и не смея да го извадя сега, но знам със сигурност, че зъбния статус влияе на плода, когато се образуват неговите зъбчета във венеца, така че трябва да го извадя, но местната упойка дали е твърде вредна и на мен това ми е проблем! Успех, мила, стискам палци и да споделиш после!

 Абе, той и моя е ясен- ще се вади, ама точно сега не е момента за никакви интервенции. Поне докато трае органогенезата. Вадят се зъби и при бременни, разбира се. Иначе при мене се оказа фалшива тревога. Не е виновен зъба ми, а си е жива гнойна ангина  Sick. Аз щото не мога да преглъщам от същата страна и веднага го реших...Да, ама не, сега следват обтривания, гаргари, всичко докъдето може без антибиотик...

# 35
  • Мнения: 41
Ох, момичета, бяхме на преглед и нищо не се видя, доктора предполага, че може да е "кухо яйце". В понеделник ще отида пак с пълен мехур, пък да видим...
Мила, дано не е така, стискам палци всичко да е наред.

Абе, той и моя е ясен- ще се вади, ама точно сега не е момента за никакви интервенции. Поне докато трае органогенезата. Вадят се зъби и при бременни, разбира се. Иначе при мене се оказа фалшива тревога. Не е виновен зъба ми, а си е жива гнойна ангина  Sick. Аз щото не мога да преглъщам от същата страна и веднага го реших...Да, ама не, сега следват обтривания, гаргари, всичко докъдето може без антибиотик...


Балерина, дано се разминеш без антибиотик.

# 36
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Libricant, мила, искрено желая това да се окаже невярно! Ще се моля за вас! Praynig

# 37
  • Мнения: 219
lubricant, с теб съм да знаеш! Много позитивно гледай сега събота и неделя и се забавлявай със семейството ти, за да не мислиш за това! А за понеделник  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

За зъбите и на мен ми се обажда един, който е умъртвен и с коронка, но само като си мия зъбите, може и венеца да е, знам ли...но не е приятно да ни тормозят точно сега  Naughty

Балерина, да се оправяш бързо, мила! Дано се размине с бабини лекове! Пий и фрешове и мед яж. Друго, което се сещам е Цитросепт, то е добро и за бременни. Много помага за имунитета и при инфекции, може да се пие, както и за гаргари е хубаво за гърлото.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Благодаря ви, момичета, за позитивната енергия! Но аз не се отчайвам толкова лесно. Сега се успокоявам, че ехографа е супер стар и смотан, затова може и да не се е видяло. Освен това ходих тук в поликлиниката, а си исках при моя лекар, даже и го сънувах миналата вечер. Задължително ще видя и за второ мнение. Пък и в крайна сметка дори и така да е, здраве да е, поне си имам живо и здраво детенце, още сме млади има време за още опити Simple Smile
Айде,  много позитивна енергия и на вас през почивните дни  Hug

# 39
  • Варна
  • Мнения: 692
Ехо-о-о, здравейте и от мен! Колко много сте изписали.
lubricant и аз ти изпращам позитивна енергия, да не чувам лоши неща fingerscrossed   Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Здравейте, момичета!
Дойде време и аз да се запиша тук  Grinning Отдавна ви чета тайно  Blush, сега вече и аз се престраших да се цопна при вас.

Днес бях на лекар, има ембрионче с пулс!  Party
Сега ще разкажа на кратко. Последната ми менструация беше на 15 май. На 16-17 юни правих 3 теста Шуър чек - положителни. След още няколко дни и лекар установи плоден сак. Миналия петък имах еднократно кафеникаво зацапване, докторът ми предписа Утрогестан и Нош Па. И, днес, се видя ембриончето, има пулс! Само, че докторът каза, че изостава малко с мерките - измери го 0,56см. Надяваме се бързо да навакса! По изчисления съм в 7 г.с.

Стискам палци на lubricant!

# 41
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте на всички, Wink
Аз вече съм по-спокойна,нали днес бях на преглед и всичко е наред!  Heart Eyes Видя се ембрион 8.5 мм ,7-ма седмица и имаше пулсиране или както му казваме ние- сърчице! Two Hearts терминът пък ми излезе 27.02 ! Егати разликата..  Много съм щастлива и май вече започвам да осъзнавам ,че наистина се случва! Доки ми честити и ми каза,че вече мога да се записвам на ж.к.Това е от мен засега.
Лубрикант,дано всичко е наред,но и да не е -нека вярваме,че природата си знае работата. Praynig
Добре дошли на новите мами,радвам се,че се увеличава групата и дано има още,които ще се включат.  newsm10
Нещо днес всички си почиват май !? Желая ви лек и успешен ден ! Sunglasses

п.с. Мимита честито сърчице ! Simple Smile С теб вървим почти заедно-моята прм беше на 14 май.

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 12:12 от Miss_Butterfly

# 42
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добре дошла при нас Мимита, леко бременеене ти пожелавам! И на теб Miss Butterfly, честито сърчице - само таквиа неща да четем, че да мотивират и нас, които още не сме чули и видели сърчица!
Lubrikant, продължавам да стискам палци!  thumbsup
Утре ако не вали ще ходя на планина, дано не капне нито капка! ХУбави почивни дни, момичета!

# 43
  • Мнения: 5
Здравейте мили момичета! И аз да си похваля - вчера видях бебчо и си има сърчице HugМного съм щастлива! Моят доктор ми каза да си живея живота, защото след няколко месеца /като заплаче бебо/ няма да имам такава възможност Simple SmileИ най-важното, каза ми да съм напълно спокойна, защото това се отразява много на бебо и на бъдещото му развитиел
Леко бременеене на всички!
  lubricant,  изобщо не се насткройвай лошо. На много момичета са им казвали така, а после всичко е било наред. Просто лекарите се чувстват длъжни да изкажат на глас всички свои съмнения, колкото и безпочвени да са. Горе главата и вярвай, че всичко ще бъде наред!

# 44
  • Мнения: 7
Благодаря ви, момичета, за позитивната енергия! Но аз не се отчайвам толкова лесно. Сега се успокоявам, че ехографа е супер стар и смотан, затова може и да не се е видяло. Освен това ходих тук в поликлиниката, а си исках при моя лекар, даже и го сънувах миналата вечер. Задължително ще видя и за второ мнение. Пък и в крайна сметка дори и така да е, здраве да е, поне си имам живо и здраво детенце, още сме млади има време за още опити Simple Smile
Айде,  много позитивна енергия и на вас през почивните дни  Hug

Правилно, каквото и да е няма да се отчайваш, млади сте и дето се вика може сто деца да имате, все пак се надявам наистина да е от ехографа и т.н.
Аз преди малко така здраво се скарах с баща си... почти си бях приготвила багажа и да се прибираме в София, но се спрях заради майка ми. Абе.........

Общи условия

Активация на акаунт