СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - пожелай си училище

  • 22 880
  • 377
  •   1
Отговори
# 30
  • На село
  • Мнения: 873
Шива  Embarassed поправих се. Извинявай   bouquet

Ани р 2000 - кутията ти е препълнена. Влизате 1000% С 82-ри резултат сте! Дори всички преди вас да са момичета с 1-во желание НЕГ, ще има 10 класирани след вас.
Можеш да почерпиш  Laughing

Знаток, как разбра това? Можеш ли да помогнеш и на мен - браузвам през телефона, което е голяма мька... Оценките на Маги са в началото на темата. Ще сьм ти много благодарна!

Моята девойка реши последно да е I АЕГ!

# 31
  • Мнения: 2 716
Маринова  едно от тези ли сте?
 22270060
22080066
305- то място
Смятам, че ще ви стигне за І АЕГ

# 32
  • На село
  • Мнения: 873
22020012

# 33
# 34
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Ще подаваме желанията в понеделник - днес нещо не успях да се организирам. Чуденката е какво да пишем след 35-то - май ще е 31-во, 7-мо... за други с немски, които да ни устройват май не се сещам...  newsm78

# 35
  • На село
  • Мнения: 873


Еднакви сте с тях.

305 общо момчета и момичета или само момичета?

Много ти благодаря!


# 36
  • Мнения: 348
Три страници в нова тема! Браво!
Да ви подам нашата чуденка -
 Моето момиче ( от СМГ) иска паралелката с немски в СМГ, но се опасява, че там няма да има деца от досегашните. Освен това си искаме г-жа Шаркова, но си знаем английския и искаме още един чужд език. Затова 2. желание ни е НЕГ... но все пак второ. Страшна дилема. Щеше да е без проблем, ако г-жа Ш. беше поела немската паралелка   Sad
Какъв е вашият съвет?

Бал за СМГ 34.28
Бал за ЕГ    34.43

# 37
  • София
  • Мнения: 1 356
Щеше да е без проблем, ако г-жа Ш. беше поела немската паралелка   Sad

А знаете ли кой ще поеме немската паралелка?

# 38
  • Мнения: 110
Три страници в нова тема! Браво!
Да ви подам нашата чуденка -
 Моето момиче ( от СМГ) иска паралелката с немски в СМГ, но се опасява, че там няма да има деца от досегашните. Освен това си искаме г-жа Шаркова, но си знаем английския и искаме още един чужд език. Затова 2. желание ни е НЕГ... но все пак второ. Страшна дилема. Щеше да е без проблем, ако г-жа Ш. беше поела немската паралелка   Sad
Какъв е вашият съвет?

Бал за СМГ 34.28
Бал за ЕГ    34.43

Трябва тя да реши дали математика + език или само езикова диплома да речем. Аз също по едно време се колебаех между тези две неща, но реших да избера това, което повече ме влече и ще уча с удоволствие и желание (поне до колкото е възможно)

# 39
  • Мнения: 348
Щеше да е без проблем, ако г-жа Ш. беше поела немската паралелка   Sad

А знаете ли кой ще поеме немската паралелка?
Ne.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 616
нова тема с трета страница - вълнението е голямо   bouquet

Юле - това ти го казах, ако не си забелязала - на местно ниво сте супер!

И при нас е още голяма чуденка: математическа гимназия или езикова  newsm78

Казах й, че в понеделник искам строени 6 желания( макар че мисля влизаме по първо)

Да видим какво ще измислим дотогава....

Не мога да се включа в дебатите за софийските училища... и малко съм се намъкнала в темата, благодаря че сте толкова мили!

# 41
  • Мнения: 7 161
А знаете ли кой ще поеме немската паралелка?

Шаркова е казала,че 8-ми клас поема 3 паралелки.Ще поеме немската при условие,че в нея са се класирали ученици,които до 7-ми клас са били в СМГ,т.е. "стари" ученици.
И е разбираемо-с новите се работи по различен начин.
Въпреки това в 9-ти клас ще остави едната паралелка-не е ясно коя???
Мисля да и звънна по телефона като излезе класирането.

Дори и при тези условия  дъщеря ми си иска СМГ.Ако е с Шаркова до 12-ти клас-щастието ще е пълно.

# 42
  • Мнения: 639
И аз подадох днес заявлението - в 127-мо училище. Много добра организация, нямаше много хора, бяха определени две жени да консултират при попълване на заявлението, изобщо... за 20 мин. бях готова.
Сега остава да изчакаме 10-ти да видим какво е станало на 1 класиране и после - най-важното! - да чакаме 13-ти, когато излизат резултатите в НГДЕК.

# 43
  • Мнения: 587
към shiva58 - В МГ приемаха ли предварително попълнени заявления или държаха да става на място? Да знам да не попълвам напразно Mr. Green
НЕ, раздаваха там заявленията и не чакаш на опашка ако е само за заявление.

# 44
  • Мнения: 348
А знаете ли кой ще поеме немската паралелка?

Шаркова е казала,че 8-ми клас поема 3 паралелки.Ще поеме немската при условие,че в нея са се класирали ученици,които до 7-ми клас са били в СМГ,т.е. "стари" ученици.
И е разбираемо-с новите се работи по различен начин.
Въпреки това в 9-ти клас ще остави едната паралелка-не е ясно коя???
Мисля да и звънна по телефона като излезе класирането.

Дори и при тези условия  дъщеря ми си иска СМГ.Ако е с Шаркова до 12-ти клас-щастието ще е пълно.
След класирането няма как да се пренареждат желания. Ние затова още умуваме.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт