СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - пожелай си училище

  • 22 903
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 587
Цитат
Шива  Embarassed поправих се. Извинявай
Благодаря , не беше толкова сериозно Peace

# 46
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, а без копие от свидетелството дали ще ни приемат заявлението?

# 47
  • Мнения: 258
Привет на всички в новата тема! wavey
Кога успяхте да изпишете 4 страници???
Успех на всички дечица при класирането! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 2 829
здравейте

успех на всички   bouquet

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 465
foxysilver -няма да Ви го приемат!Снимайте го-ще спестите нерви!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 357
Момичета, а без копие от свидетелството дали ще ни приемат заявлението?

Не, защото копието го прикрепват към заявлението, което остава там.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 266
Успех на децата!!!
Относно дилемата "Езикова или МГ" - категорично съм за МГ. Това е мое скроамно мнение. Математиката позволява друг тип 'обработка на информацията' и това не е само за периода на учене (14-19 год), а най-вече след това. В никакъв случай не подценявам езиковото образование, напротив. Моите деца не искат да учат математика и това не ми харесва, но те имат право на избор за себе си. Надявам се поне с езиците да се оправят.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Благодаря,че сте ни включили в статистиката! Пропуснала съм да отбележа, че става въпрос за момиче.
Ние най-силно желаем ГПЧЕ "Ромен Ролан" - немски.
При сравнение с баловете от минали години нейният би трябвало да стигне за първо класиране. Днес видях статистиката в нашата област- по БЕЛ с натрупване има 49 деца,по математика 85,но имаме 5 по математика в удостоверението.
Няма статистика общо от двата изпита, обаче в града Търговската и математическата гимназии също са  много желани. В ЕГ се приемат 117 момичета и много се надявам да сме сред тях за първо желание! После сме подредили Търговската и Руската. Не мога да я убедя, че щом иска да учи език, Руската трябва да е с предимство, но все пак решаващият избор е нейн.
Ще подаваме заявление в понеделник.
Успех на всички деца! thumbsup

# 53
  • София
  • Мнения: 1 266
white soul, предното ми писание беше за теб

# 54
  • Мнения: 348
white soul, предното ми писание беше за теб

Благодаря, напълно споделям мнението!
Но и езиците са от значение, самото дете не иска да остане с един чужд език (англ.) и е ясно, че те също се учат най-добре на ранна възраст.
След още 2 нощи вероятно решението ще се е избистрило  Simple Smile
Ще бъда благодарна, който  е избрал 1. желание СМГ с немски, да ми пише тук или на лични.

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 23:25 от white soul

# 55
  • София
  • Мнения: 1 266
Абсолютно мъдро решение! Успех Ви желая от сърце.

# 56
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ирина -Б, благодаря, надявах се да мина само с номера от свидетелството, защото пропуснах да си направя копия, а оригинала оставих в училището, в което записах детенце. Какъв заплес съм!

# 57
  • Мнения: 7 163
...
След още 2 нощи вероятно решението ще се е избистрило  Simple Smile
Ще бъда благодарна, който  е избрал 1. желание СМГ с немски, да ми пише тук или на лични.

Трудно се дават съвети в такъв момент.
Дъщеря ми е категорична и това много ни улеснява.Тя избра СМГ с английски.

Помисли и върху това:Само 8-ми клас е интензивно изучаването на западен език в СМГ.
Докато в езиковите гимназии това е години наред.Определено там езика се научава много добре.
Но пък аз съм на мнение,че когато човек иска постига всичко.
Езикова гимназия (например английска) детето може да завърши и като частен ученик.

# 58
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Кой е последния ден за подаване на заявленията  - сряда, нали?

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Кой е последния ден за подаване на заявленията  - сряда, нали?
Точно така.

Общи условия

Активация на акаунт