Как може да се върне химията?

  • 3 213
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
по добре продължи и с двамата щом толкова време те търпят ту с тоя ту с тоя значи си уцелила правилната формула за теб.Единия ще ти дава сигурност другия страст.

Нали, ако може и от трети едно дете да си докара ще е перфектно.  Laughing

# 16
  • Мнения: 136
Незнам доколко се е загубила химията, но една дългогодишна сексуална връзка трябва да се подхранва с нещо ново от време на време - нова хореография, нови костюми, нова обстановка и т.н.
Така като си мислиш, че нищо ново няма да ти се случи, незнам какво очакваш?
Но, първо, си отговори на въпроса дали го обичаш, а не си при него само, защото ти е удобно така.
Ако изпитваш още тръпка, идеи ще ти дойдат!

# 17
  • Мнения: 41
Да, би могла да се върне тръпката при положение, че твоя човек те провокира по някакъв начин. Прекаленото спокойствие в една дългогодишна връзка несъмнено води до загуба на интерес. Ако го обичаш наистина, внимавай да не го нараниш с поведението си. Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
В интернет бях чела, че любовните хормони се секретират пак и пак, когато двойката попада в нови ситуации, за първи път като се случва нещо интересно - бебе; годеж, сватба; каране на ски заедно и т.н.

# 19
  • Мнения: 202
Че химията не може да се върне неможе , ами я по добре не си губи времето да си връщаш нещо което неможе , а си намери някой с който ще я има химията и еднаквите интереси в леглото
.

# 20
  • Мнения: 13
   Между мъж и жена или съществува химия, или просто я НЯМА! Не може ту да идва, ту да си отива, от време на време, както ни е удобно /изгодно/ на нас ...
   Риторичен въпрос: Как е възможно "почти"да се насилваш да правиш секс с някого???.....Ей, това не мога да го проумея....
  

# 21
  • Мнения: 188
Според мен отиде ли си химията, няма връщане.
Съжалявам ако те нараних.

# 22
  • Мнения: 2 137
Тъй де!Счупено не се лепи...
Изчезне ли химията, чакай я при друг вече.

# 23
Изглеждаш изгубена, изгубена в себе си. Химията, дори да може да се върне, тя си е вашата химия. Всеки има своята химия и не може да черпи опит от другите химии.
Ако химията беше една за всички.....тогава хората щяха да се взривяват масово в химичната реакция...
Може би трябва първо да се откриеш отново, да се опознаеш и тогава ще получиш отговор на въпросът си за химията. Ще чуеш много мнения, но нито едно няма да съвпадне
с твоята химия. Горе глевата, ще успееш да намериш верният път...просто повярвай в себе си, не търси щастието навън...то у теб, събуди го..... Wink

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Изглеждаш изгубена, изгубена в себе си. Химията, дори да може да се върне, тя си е вашата химия. Всеки има своята химия и не може да черпи опит от другите химии.


Не създавай заблуди на момичето  Laughing
Химията си е химия  Laughing
Чужда или наша, ако и поставена в различни условия, тя се подчинява на еднакви закони.  Grinning
Също така, особено пък ако говорим за химия на чувства и емоции, не се ръководи от разума, а и твърде често дори е в пълен разрез с него. Казваш си примерно - искам, искам да възродя изчезналото, искам пак да има химия. Ама тц, не става.
Или пък - не, трябва да спра тази пагубна химия, взривоопасна е, ама пак тц.   Twisted Evil

# 25
Нямам за цел да заблуждавам никого...Ако мнението на другите не съвпада с твоето, то незначи че другите грешат. Аз разглеждам въпроса по-задълбочено, от там идва твоето заблуждение....
Ако човек няма ясна предства какво търси, той винаги намира нещо друго. Не бива да разглеждаме химията (за която става въпрос в тази тема) като Менделеева таблица....иначе ще стигнем до заключението,
че и между 2 кучета или 2 котки на улицата има химия.... Wink

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пробвай с алхимия.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Нямам за цел да заблуждавам никого...Ако мнението на другите не съвпада с твоето, то незначи че другите грешат. Аз разглеждам въпроса по-задълбочено, от там идва твоето заблуждение....
...............

Е, явно по химичните въпроси не съм съвсем наясно, поне научих от къде идва заблудата ми  Laughing
Ето защо мимето, хубаво е човек да чете тук - рано или късно се разделя с невежеството си   Hug

# 28
....Ето защо мимето, хубаво е човек да чете тук - рано или късно се разделя с невежеството си   Hug


Да dodo_dodo, хубаво е да четем тук.....и да вникваме в казаното...
Аз съм отскоро тук (колко има да чета....), но вярвам, че един ден ще се разделя с невежеството.... Wink
Иначе, най-бързия начин да се върне химията....това е физиката  Laughing

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 16:51 от m1met0

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 839
Насила нищо не се връща  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт