Как може да се върне химията?

  • 3 215
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 399
 А на другия само галантността към дамите ли му е кусура?  newsm78

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 231

Да dodo_dodo, хубаво е да четем тук.....и да вникваме в казаното...
Аз съм отскоро тук (колко има да чета....), но вярвам, че един ден ще се разделя с невежеството.... Wink
Иначе, най-бързия начин да се върне химията....това е физиката  Laughing

Чети миме, чети  Grinning
Но знай, че физика без химия не е нищо повече от проста физкултура. Аз не бих заложила на нея  Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
  Между мъж и жена или съществува химия, или просто я НЯМА! Не може ту да идва, ту да си отива, от време на време, както ни е удобно /изгодно/ на нас ...
  

Може, може. Звучи идеалистично винаги да я има или винаги да я няма. По-скоро тръпката се обажда от време на време, после следва по-спокоен период, после по-бурен и т.н. Няма как една емоция да е еднаква по сила, защото така привикваш към нея и не я усещаш каквато е.

# 33
  • Мнения: 2 448
  Между мъж и жена или съществува химия, или просто я НЯМА! Не може ту да идва, ту да си отива, от време на време, както ни е удобно /изгодно/ на нас ...
  

Може, може. Звучи идеалистично винаги да я има или винаги да я няма. По-скоро тръпката се обажда от време на време, после следва по-спокоен период, после по-бурен и т.н. Няма как една емоция да е еднаква по сила, защото така привикваш към нея и не я усещаш каквато е.

Но със сигурност се разбира когато е умряла, а не просто позаспала.

# 34
Аз пък съм на мнение, че първо трябва да си отговориш сериозно на въпроса: какво искаш ТИ самата? Защото мисля, че не си много наясно със себе си...
Мисля, че всеки от нас си мечтае за идеален партньор. Но идеални хора няма...
Какво искате вие от един мъж?
Любов и уважение имам и от двамата. Малките детайли са това, което ме прави несигурна.

А пък щом секса е почти насила от твоя страна, най - много хептем да убиеш и това което е останало. При мен поне е така, аз дори съм започвала да се отвръщавам, а пък иначе беше свестно момче....
Разкажи повече плс. Може и на лични. Защо започна да се отвращаваш? Какво опита, за да промениш нещата?

Вече са ти го написали-само нова връзка ще ти върне химията!
С новия химията я има. Не мисля, че ми трябва трети. И двамата са изключителни хора, едва ли е лесно да се намери още по-перфектен.

Но, първо, си отговори на въпроса дали го обичаш, а не си при него само, защото ти е удобно така.
Ако изпитваш още тръпка, идеи ще ти дойдат!
Ех, ама защо само аз да се старая? Точно това не ми харесва, че все аз трябва да измислям нещо и да съм инициаторката. Той само се цупи и дърпа, че пак съм нямала желание... И вместо да подходи по друг начин, гледа да не ме насилва и чака да ми дойде на мен желанието и да действам.

В интернет бях чела, че любовните хормони се секретират пак и пак, когато двойката попада в нови ситуации, за първи път като се случва нещо интересно - бебе; годеж, сватба; каране на ски заедно и т.н.
Може и това да е. Досега все имаше да се борим за нещо хубаво. В момента сме на етап "кариера" и нуждите ни се променят. Скоро имаме планирана малка екскурзийка, да видим какви хормони ще се секретират тогава.  Wink

А на другия само галантността към дамите ли му е кусура?  newsm78
Ами има още няколко неща, които ме безпокоят. Той не говори толкова много за чувствата си. Някакси е в режим на изчакване и гледа да се съобразява с мен. Страда си тихомълком от колебанието ми и чака да реша, вместо да заяви твърдо, че той иска това и това. Ако без да искам го засегна с нещо, не ми казва директно, а премълчава и го разбирам случайно след време.
Другото е неорганизираността относно свободното време. Когато има някакви задължения, ги изпълнява. Но какво ще правим през уикенда се решава 5 минути преди това. Но тук проблемът може би е отчасти в мен. Не съм спонтанна, опитвам да си уплътнявам времето с полезни неща и мразя да се туткам.

Иначе май не само към жените е внимателен. Прави много компромиси с другите хора, рядко заявява какво иска той. Добре му е, когато на другите им е добре. Затова явно ме оставя аз да вземам решенията относно връзката ни, дори и от това да го боли...

# 35
  • Мнения: 924
Внимавай само да не паднеш на земята, на два стола, който седи ..................ooooh!
 често се случва smile3506

# 36
  • до реката
  • Мнения: 297
 newsm78

# 37
  • Мнения: 7 474
Да се върнеш при мъж, който не желаеш-не го разбирам това, а и не е честно спрямо него.
Остави и двамата да си търсят щастието и си намери човек, който да обичаш истински.

# 38
  • Мнения: 136
От твоите думи си правя извода, че и двамата са нерешителни. Може би като краен вариант е добре да си предявиш претенциите пред всеки един и да видиш кой какво ще промени в поведението си.
Но не си давай много дълъг срок за проверка.

# 39
  • Мнения: 145
Според мен проблема не е в мъжете , но .....................

# 40
  • Мнения: 1 001
Извинявай на колко години си? Peace

# 41
  • Мнения: X
Цитат
Според мен проблема не е в мъжете , но .....................
И според мен.
И дори мисля,че не обичаш нито един от двамата.Просто изчакваш ,да видиш кой ще започне да те носи на ръце,образно казано.Но щом досега не е станало,вероятността от тук нататък е още по-малка.
Може би е време да ги оставиш да търсят щастие без теб...

# 42
  • София
  • Мнения: 399
 Е идеални хора няма, както ти самата каза. Щом сексът е на ниво и се съобразява с теб/втория/, сериозен към задълженията си, можеш да преглътнеш леката нерешителност. Обратният вариант- човек, който държи да налага своето мнение е доста по-зле.
 "Любов и уважение имам и ОТ двамата." А КЪМ някой от двамата има ли? Когато са влюбени хората не виждат дори гредата, а ти се вторачваш в сламки. Хубаво е да включваш и разум, но сърцето къде е?

# 43
  • Мнения: 371
Нямаш кой знае колко голям избор.
Има едно правилно решение - намери си трети.
Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт