138мата Немска тема избери и тук се спри

  • 16 105
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 335
Maмуни, гледах. То само  за нарушения пише. И то брутални.
В Мюнхен секцията беше препълнена, чакахме 1 час.

# 46
  • Мнения: X
http://www.focus-news.net/?id=n1216662  ето едни от първите резултати. По Нова ТВ процентите са много близки.

# 47
  • Мнения: 1 049
Ей успяхме да гласуваме, ама бяха страхооотни опашки.. добре, че хората бяха мили и ни пуснаха с детето отпред да не чакаме.  Peace

Татяна, и аз смятам да се обадя на югендамта. Сьседката ми сьщо беше дошла тогава, така че и двете можем да потвьрдим едно и сьщо... Sad

Отивам да кьпя малката. Лека вечер.  newsm37

# 48
  • Мнения: 9 052
при нас нямаше никаква опашка, гласувахме за 5 мин и се прибрахме след още 50  Wink
шехи ще идеш ли на концерта на Горан Брегович в Берлин? ние бяхме снощи в Майнц и беше велико. Такова мяткане на задници и каквото си помислиш падна  Laughing ама не беше за немци, които си мислиха , че са тръгнали на концерт ... още на 2 рата песен всичко живо беше или по поляната или върху столовете и подскачАшЕ свиркаше пищеше мяткаше ръце ...  Joy двете немски лелки до мен първо запушиха ушите , после им изхвръкнаха очите и към края и
двете опитваха да мяткат задници  Laughing ама беше супер и на Сашко му хареса - 3 часа много им се радва и пя бум бум бум и маха с ръце и писка и се опитва да свирка с пръсти  Joy
Гея бе, много се палиш. Момичето попита, аз отговорих. Ако имаше друг отговор да го беше дала, ама защо ме нападаш за мнението ми  Wink

# 49
  • Мнения: 4 138
гласувАхме...........с другарката перла, другаря перлов и малкото перле после прекарахме приятно няколко часа в лакърдии и веселби, пийнАхме и хапнАхме.

# 50
  • Мнения: 1 636
А къде са снимките?

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, току що се прибирам от плаж. Вила на пет минути от морето е страшен кеф, честно ви казвам. Плажа полупразен, водата супер, топла, чиста, доколкото нашето любимо Черно море може да се води чисто, времето облачно малко и мрачно, тъкмо беше валяло, но се показваше и слънце, и тогава дъното се виждаше и беше страшно приятно. После отидохме до вилата, а там малини, вишни, черници, джанки, каквото си поискаш, времето страхотно, те нашите обясняват как обикновено се прибират на вилата, изкъпват се след плажа, подремват до към седем вечерта, после салатката, ракийката, джинтоника, както си му е реда... Важното е че успях да стигна до плажа, не вярвах да се случи тая година. Simple Smile

# 52
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Гласувах. Много бяха мили в Берлин, обясниха ми като на първолак, щото бюлетина не бях виждала, а първото и последното ми  гласуване беше началото на 90-те.

Айде  Жабе, цял ден те чакам да разкажеш. Grinning  Ще ходим резбира се. И патронче съм си приготвила с мастика! Laughing За какъв гръцки певец беше споменала? Ние имаме последния албум " Алкохол", но гръцки песни в него няма. Българските певици участват ли? Малката ще я оставим, намерила съм гледачи и в сряда специално си взех ден, щото после купонът ще продължи.

# 53
  • Мнения: 1 584
И аз да се отчета - във Франкфурт цял ден беше препълнена секцията.

Запознах се със Сердика - страхотно семейство са Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 11 328
Ние ходихме на плаж.
Гледам, че някои са яхвали метлите. По=кротко, от ядове мяма смисъл.
Мойта щерка оздравя и вчера се представи блестящо на сцената. Имаха годишен летен празник и то на френски. Цялата проминенция се беше изсипала.
Снимки утре.
Сердика, Майра подшушна ли ти плановете со за другата неделя? Mr. Green

# 55
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 817
Веч, супер новини Hug Ти кога се прибираш? Ще се видим ли нейде по пътищата на България? Wink

# 56
  • Мнения: 1 584
Сердика, Майра подшушна ли ти плановете со за другата неделя? Mr. Green


Не само ги подшушнах, а те уредих и с още гости Joy Joy Joy

Браво на Мирел!

# 57
  • Мнения: 517
Не гласувах, нямаше как да се добера до урните днес... Гласувах само на немските и3бори 3а европейски парламент, нали има Briefwahl... А вие така пишете, че няма как да ви и3чете човек.

# 58
  • Мнения: 11 328
Веч, супер новини Hug Ти кога се прибираш? Ще се видим ли нейде по пътищата на България? Wink
Да, бе./ Нали ще ги правя малките боляри. Свиркам ти на лични като дойде деня Х

Сердика, Майра подшушна ли ти плановете со за другата неделя? Mr. Green


Не само ги подшушнах, а те уредих и с още гости Joy Joy Joy

Браво на Мирел!
Уха! Кой, издавай бързо! Whistling

# 59
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 817
Ауу, супер Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт