138мата Немска тема избери и тук се спри

  • 16 102
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 636
Добро ви утро момичета. Сестра ми днес ме уплаши. От Турция идват постоянно беzплатни автобуси с теzи българи, които живеят там, zа да гласуват. Чак това не съм очаквала. Днес тя Ще гласува. Яд ме е,че ние Ще имаме беzух и не мога да ида и аz. Дано поне повечето от вас успеят.
Nach einer Studie der Offenen Gesellschaft in Sofia würden 25 Prozent der Bulgaren dennoch gegen Bezahlung zur Wahlurne gehen. Shocked I като прибавим идваЩите турци  ooooh!

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 09:54 от Чиколина

# 31
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Nach einer Studie der Offenen Gesellschaft in Sofia würden 25 Prozent der Bulgaren dennoch gegen Bezahlung zur Wahlurne gehen. Shocked I като прибавим идваЩите турци  ooooh!

това е ужасно Confused
според мен турците са в тези 25 %, нали и на тях им плащат, да не си плащат сами транспорта.
или поне се надявам да са вътре.... Rolling Eyes

Мърмор, не разбрах какъв ти е проблемът със сестра ти.
че става по-голям мърмор и от теб ли?  Mr. Green

сега сериозно - по принцип когато децата се нуждаят от повече внимание и се правят на болни.
чрез опит-грешка са се научили, че когато са болни получават повече грижи, отколкото ако реват или ако мрънкат...
за жалост някои хора продължват да ползват тази тактика и вече порастнали.

# 32
  • Мнения: 1 335
Добро ви утро момичета. Сестра ми днес ме уплаши. От Турция идват постоянно беzплатни автобуси с теzи българи, които живеят там, zа да гласуват. Чак това не съм очаквала. Днес тя Ще гласува. Яд ме е,че ние Ще имаме беzух и не мога да ида и аz. Дано поне повечето от вас успеят.
Nach einer Studie der Offenen Gesellschaft in Sofia würden 25 Prozent der Bulgaren dennoch gegen Bezahlung zur Wahlurne gehen. Shocked I като прибавим идваЩите турци  ooooh!

Ох, и това е някаква психоза, само не разбрах кой я провокира, и какво се цели с нея.
Всъщност ми е ясно, но е нахално от тяхна страна. Този народ за нищо го нямат.

# 33
# 34
  • Мнения: 1 636
Аz си мисля, че 25_те % са теzи, на които се плаЩа да гласуват zа турците, а към тях идват останалите, на които са промити моzъците и сега беz пари Ще гласуват zа Ахмед. И допълнително са идваЩите от Турция  Confused

# 35
  • Мнения: 508
Пристигаме с мъжо и дете и една поzната между 15 и 16 часа. Детето спи преди това.
Мато теб ще те поzная Wink, ако си там. Други кои са на линия?
Нещо ни става с нета от два дни. Беzжичния хич го няма.. половината къща има нет половината не. Било от умветер Rolling Eyes Не мога да съм много активна, а и времето не ми стига.

# 36
  • Мнения: 9
zdraveite i ot men!Iskam,no ne moga da glasuvam(trqbva6e predi mesec da popalnim edni zaqvleniq,no nemojahme)Mnogo mi e stranno kak 4ovek si nqma lider sred mnogoto kandidati.Znaete li dali v hamburg ima sekciq i trqbva li predvaritelno da se popalvat dokumenti?

# 37
  • Мнения: 7 605
Ива, обади се на Югендамта. И аз го направих, когато една жена остави бебето си само в колата пред супера. Но това да го остави вързано за цял час, е безотговорно. И според мен би било безотговорно да не се сигнализира  Sad

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Бисе, не е психоза, душа - тук показаха една девойка дето не говори български, на английски каза, че идва тук за изборите и ей те тези ще управляват страната Sick И прииждат автобуси, не спират... Върви си кервана... Да не говорим, че вчера пътя към Свиленград беше затворен заради катастрофа с турски микробус...
А на мен не ми разрешиха въпреки всичко да гласувам...

# 39
  • Мнения: 1 636
Ива, обади се на Югендамта. И аз го направих, когато една жена остави бебето си само в колата пред супера. Но това да го остави вързано за цял час, е безотговорно. И според мен би било безотговорно да не се сигнализира  Sad
Преди няколко години имаше предване тук, където каzаха, че след няколко мин. в колата темп.се качва толкова, че детото да почине. Нали имаше такъв случай. И аz бих се обадила, но преди това бих вzела свидетели (съседи н.р.)

# 40
  • Мнения: 7 605
Ива, обади се на Югендамта. И аз го направих, когато една жена остави бебето си само в колата пред супера. Но това да го остави вързано за цял час, е безотговорно. И според мен би било безотговорно да не се сигнализира  Sad
Преди няколко години имаше предване тук, където каzаха, че след няколко мин. в колата темп.се качва толкова, че детото да почине. Нали имаше такъв случай. И аz бих се обадила, но преди това бих вzела свидетели (съседи н.р.)

Моята случка беше през февруари или март  Wink

# 41
  • Мнения: 1 636
Ами явно беzотговорните са повече. Аz предаването го гледах, когато бях бременна с Томас или покрай неговото раждане (мисля  Thinking).

# 42
  • Мнения: 1 335
Бисе, не е психоза, душа - тук показаха една девойка дето не говори български, на английски каза, че идва тук за изборите и ей те тези ще управляват страната Sick И прииждат автобуси, не спират... Върви си кервана... Да не говорим, че вчера пътя към Свиленград беше затворен заради катастрофа с турски микробус...
А на мен не ми разрешиха въпреки всичко да гласувам...

Е, ти имаш много изисквания, искаш и на български да ти се говори, недей така, бъди над тез неща. Laughing

Тези са ясни, те си имат лидер и т.н, който ако друго не прави , то подкукоросва на етническа основа и ги владее. Но, другите дето искат гласове, и дето обещават света, ми се струва че не са по-стока от досегашните. И явно им трябва да трупат активи като кажат че са мобилизирали хората. Цялата история е отново поредния фарс, ама нейсе.

# 43
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Абе то е ясно, че всички са маскари, ама ако не се гласува, то оставяме този, дето бърбори на етническа основа, да ни управлява...
Имам изисквания, я, не може така, на турски да ме посрещат в секцията, да ми слагат забрадка Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 1 242
Петката май питаше.
Доколкото разбрах, в чужбината няма да има мажоритарни листи.

Бисе, пусни си само някой от информационните канали, да чуеш не ежечасово, а ежеминутно сигнали за нарушения, подкупване пред секциите, подкупване на социално слабите и извозването им с едни зелени листчета от секция на секция, където има нужда от техните гласове.
Да не правя и други алегории, ама пак да кажа, че не бива да не се гласува. И е все тази за кого, освен за по-големите маскари Peace.

Ох, площадката ме зове, макар и в тази жега. Сиеста, мохито и салса му е майката. Grinning
А, да! И Хорхе Първанов пак да открие 30км магистрала от никъде за никъде. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт