Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 54 114
  • 1 538
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 2 195
А zащо трябваше да карат Парис да говори. Беше много тьжно....

Не я накараха, тя сама поиска.

За човека накрая... когато каза да хванем човека до нас за ръка, хванах за ръка съпруга ми...Молитвата беше страхотна... Помолих се заедно с него  Cry

# 1 486
  • Мнения: 703
Е,сега въпросът е:Къде точно го погребаха?
http://www.nydailynews.com/entertainment/michael_jackson/2009/07 … owns_legends.html

# 1 487
  • Варна
  • Мнения: 634
не мога да повярвам че на някои хора едва ли не едиственото нещо което им е направило впечатление е , кой е плакал, кой не е, кой как е дъвкал дъвка . аз явно не съм добре  Confused или от рев изобщо не съм ги забелязала
"малкото келеме Принс "  Shocked Shocked Shocked
е не, това не го очаквах

# 1 488
  • Мнения: 7 220
Може да изглежда наистина грозно отстрани,аз не смятам,че някой клюкарства,просто ми е много тъжно,защото все си мисля,че Майкъл си отиде нещастен и неразбран,самотен и ми се иска чрез изразените емоции от страна на всички тези хора,да повярвам,че не е така,иска ми се да знам,че е бил обичан и го е знаел

Донякъде и аз така се чувствам. Исках да видя сълзи, исках да видя покрусени от мъка фенове, исках да видя тълпи страдащи хора. Исках да видя хора, страдащи като мен.

# 1 489
  • Мнения: 84
Отказвам да чета сега.Отказвам да слушам Майкъл сега,да го гледам.Ще си пусна някакъв глупав филм и ще се опитам да заспя.Искам нещо да ми премахне спомена за ...Искам.Змам.че утре ще е по-кофти от днес.Надявам се вие отново да сте тук.Благодаря ви,че бяхте с мен тази вечер.С вас беше по-лесно.

# 1 490
Може да изглежда наистина грозно отстрани,аз не смятам,че някой клюкарства,просто ми е много тъжно,защото все си мисля,че Майкъл си отиде нещастен и неразбран,самотен и ми се иска чрез изразените емоции от страна на всички тези хора,да повярвам,че не е така,иска ми се да знам,че е бил обичан и го е знаел

Донякъде и аз така се чувствам. Исках да видя сълзи, исках да видя покрусени от мъка фенове, исках да видя тълпи страдащи хора. Исках да видя хора, страдащи като мен.
Да, точно. Не е от лошо. Още не мога да повярвам... Все се сещам колко го мразеха и плюха и как му се подиграваха за всичко, та дори си мисля, че много хора скърбят лицемерно(не ме бийте). И аз мисля, че си отиде толкова сам и тъжен, че ми се иска да изкупим мъката му със сълзите си.

# 1 491
  • Мнения: 1
Отказвам да чета сега.Отказвам да слушам Майкъл сега,да го гледам.Ще си пусна някакъв глупав филм и ще се опитам да заспя.Искам нещо да ми премахне спомена за ...Искам.Змам.че утре ще е по-кофти от днес.Надявам се вие отново да сте тук.Благодаря ви,че бяхте с мен тази вечер.С вас беше по-лесно.

 Hug

# 1 492
  • Мнения: 703
ПОЗНАХТЕ ЛИ ГО?


Jackson also took his turn on Broadway as the Scarecrow in "The Wiz," shown above in 1977.

# 1 493
  • Мнения: 2 195
А бе ХОРА, вие не сте ли гледали филми поне с афроамериканската традиция?????  Rolling Eyes
Ходят на църкви, които се различават от нашите, най-малкото с това, че много се пее. Особено на погребения. Спомнят си човека със смях ( хубави случки ), не със сълзи. Не правят трагедия от погребението, а се говори за човека, който не е сред живите вече, със забавни случки, прекрасни спомени, а не с това, че вече го няма...

# 1 494
  • Варна
  • Мнения: 634
А бе ХОРА, вие не сте ли гледали филми поне с афроамериканската традиция?????  Rolling Eyes
Ходят на църкви, които се различават от нашите, най-малкото с това, че много се пее. Особено на погребения. Спомнят си човека със смях ( хубави случки ), не със сълзи. Не правът трагедия от погребението, а се говори за човека, който не е сред живите вече, със забавни случки, прекрасни спомени, а не с това, че вече го няма...
ами не, явно не са
на мен това с разказването на спомени най-много ми хареса
там точно се спуквах от рев  Confused

# 1 495
  • Мнения: 703

Actress Brooke Shields, l., and singer Michael Jackson are full of smiles as they arrive for the American Music Awards in 1984.

# 1 496
  • Мнения: 1
Може да изглежда наистина грозно отстрани,аз не смятам,че някой клюкарства,просто ми е много тъжно,защото все си мисля,че Майкъл си отиде нещастен и неразбран,самотен и ми се иска чрез изразените емоции от страна на всички тези хора,да повярвам,че не е така,иска ми се да знам,че е бил обичан и го е знаел

Донякъде и аз така се чувствам. Исках да видя сълзи, исках да видя покрусени от мъка фенове, исках да видя тълпи страдащи хора. Исках да видя хора, страдащи като мен.
Да, точно. Не е от лошо. Още не мога да повярвам... Все се сещам колко го мразеха и плюха и как му се подиграваха за всичко, та дори си мисля, че много хора скърбят лицемерно(не ме бийте). И аз мисля, че си отиде толкова сам и тъжен, че ми се иска да изкупим мъката му със сълзите си.

И на мен ми се иска smile3518 Weary
майкъл заслужава толкова много,не само защото е гениален творец,а и един невероятен човек,толкова добър и отдаден на хората.Не си спомням с подробности,но четох отдавна как бил в болница,видял едно детенце,което било позеленяло,попитал сестрата какво му е,тя отговорила,че има нужда от спешна трансплантация,за да не умре,Майкъл го прегърнал с думите :"Няма да озволя това ангелче да умре!" и направил всичко,за да го спаси.никога няма да има втори като него...

# 1 497
  • Мнения: 1 192
Tired TiredБорисе, да беше замълчал поне сега, когато целия свят се покланя пред човека
да беше ...

В случая наистина ми е мъчно за децата ако и да не вярвате. Така и ще си растат без да са разбрали какво е майчина ласка. Имали са малшанса да са деца на М.Дж.
Ако можех аз да избирам хиляди пъти бих избрал да имам истинска майка отколкото само баща пък бил и той М.Дж.
Борис, ти си си избрал като си се раждал, а те са си избрали да са деца на Майкъл Джексън...Ако не подкрепяш тази философия, аз пък да ти кажа, че всичко зависи от това дали насаждаш на едно дете комплекса от липсата на каквото и да било, в частност един от родителите. Защо не те е жал за децата без майка и баща по домовете или тези , които имат и двамата родители, но по-добре би било да ги нямат  Peace

# 1 498
  • Мнения: 267
Вики,аз си спомням  Peace



mmarria недей така,думите ти са  Sick говориш за едно дете все пак,най-малкото от уважение към баща му недей

# 1 499
  • Мнения: 940
Никой не е карал Парис да говори,тя сама е поискала!

 Казаха че в момента цялото семейство са на обед който Джанет организирала,все още медиите се чудят за погребението,нищо не се чува....
Как ми се иска да е днес за да си почива в мир!
--------------------------
geradost ...супер кажи ми за да го репортна,ако искаш на лични

Общи условия

Активация на акаунт