СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 646
  • 401
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 156
До късния следобед са правили проверка на класацията,
но и на мен не ми е ясно какво им пречи да ги обяват официално дори
да е в 22ч. Все пак толкова хора се притесняват!  Rolling Eyes
Утре сутринта щели да бъдат разлепени по училищата-гнезда.

Ирина Б., ние не бяхме сигурни в резултата, затова
сме щастливи.
Честито приемане!
Дано успеете на 2ро класиране , да минете в по желаната специалност. Иначе за това училище съм чула само суперлативи!!!
Ако не стане, здраве да е , може да е за добро, да е късмета тук.

# 361
  • София
  • Мнения: 1 634
Ирина Б., и аз като чух в новините колко зле били българчетата по математика и щях да викам направо!!!
Изкараха децата ни  неграмотни по математика!,..

Обаче,.. като леко се позамислих , и ми светна фенерчето, че това е само на база средния резултат за страната по математика от изпитите на седмокласниците!,...  Мдааа,..!!  
Не знам дали има такъв среден резултат в друга държава - започващ с ТРИ,. и .. колко беше там,.. И то резултат, подплатен с частни уроци, школи и др!,..  
И се чудех какъв ли среден успех ще извадят , ако се вземат предвид САМО резултатите на децата, разчитали единствено на подготовката на родното безплатно образование!,.....

# 362
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
До късния следобед са правили проверка на класацията,
но и на мен не ми е ясно какво им пречи да ги обяват официално дори
да е в 22ч. Все пак толкова хора се притесняват!  Rolling Eyes
Утре сутринта щели да бъдат разлепени по училищата-гнезда.


Това за СУТРИНТА е ново!
Много моля мамма Б, да потвърди, че не е грешка.
Извинявам се,че не съм уточнила.
Става въпрос само за Стара Загора.

# 363
  • гр.София
  • Мнения: 465
 newsm78С Вас винаги имам повод!
Не се оплаквам!Ама виж как всички се обединихме около идеята,че може да опростят достъпа до информациятаа чакаме !Имат я,обработена е!
Е,какъв им е проблема да я обявят!
Ама не,ние трябва да чакаме до последния момент!Щом са казали 10-ти,10-ти ще е-социалистическо планово стопанство!
Наздраве,маминки!
мymomgot мерси за идеята за кецовете-идея нямах,че на келеша още му пука за баскета!

# 364
# 365
  • Мнения: 50
Ооооооо, изпреварихте ме с благодарностите за "вътрешния човек" smile3508, защото и моята дъщеря е с по-висок бал от този на мамма Б ....следователно и ние вече сме приети в Ромен Ролан newsm44

# 366
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Благодаря на вътрешния човек!Следователно дъщеря ми с бал 32,214 е 100 % в ГПЧЕ "Ромен Ролан" с първо желание! smile3532
Със сигурност е вътре!
Дано да е по първо желание! fingerscrossed
zodiq , честито! Имахме еднакви оценки на изпитите, но при нас проблема беше 5 по математика в удостоверението.

# 367
  • Мнения: 156
А честито и на другите прриети!!!!! newsm44 cheers
Дайте "вътрешен човек" и в София!!!

# 368
  • Мнения: 587
АЗ за Варна нямам , вие искате за София Laughing newsm24

# 369
  • Мнения: 162
Мами аз рядко пиша но редовно ви чета.
Искам да ви се похваля че сме приети на първо класиране в Априловската гимназия паралелка АЕ с втори немси или френски. Това ни беше и първото ни желание. Така че за нас сагата свърши за сега.Успех на всички - стискам палци

# 370
  • Мнения: 156
newsm78С Вас винаги имам повод!
Не се оплаквам!Ама виж как всички се обединихме около идеята,че може да опростят достъпа до информациятаа чакаме !Имат я,обработена е!
Е,какъв им е проблема да я обявят!
Ама не,ние трябва да чакаме до последния момент!Щом са казали 10-ти,10-ти ще е-социалистическо планово стопанство!
Наздраве,маминки!
мymomgot мерси за идеята за кецовете-идея нямах,че на келеша още му пука за баскета!
Що да не му пука за баскета? Тази игра се играе от интелигентни хора, това не е футбол. Все пак играта е измислена от университетски преподавател. Купувай кецовете , не се повъртай! Пеши си ги е заслужил. newsm10

# 371
  • Мнения: 587
Мами аз рядко пиша но редовно ви чета.
Искам да ви се похваля че сме приети на първо класиране в Априловската гимназия паралелка АЕ с втори немси или френски. Това ни беше и първото ни желание. Така че за нас сагата свърши за сега.Успех на всички - стискам палци
Чакай , чакй, как разбра? И ти ли с върешен човек?

# 372
  • Мнения: 141
 Честито, мамма Б!!!! Поздравление за приетото детенце!!!!!!!!! sohappyПоне ще спите по-спокойно/завист Sick/
А на всички останали НАЗДРАВЕ-така ще е  и тази вечер.Пък да видим от утре какво ни чака newsm78 .Успех на всички!!!!

# 373
  • Мнения: 50
Ето повод за съвместно кафе Wink остава и съученички да излязат....ние сме от "Васил Левски", а в езиковата не помня как са подредени желанията.
Честито на двете мами от Стара Загора и поздравления за добрите нервни системи на нас и децата ни Hug

# 374
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мами от София, утре сутринта в гнездата ще има ли резултати?

Общи условия

Активация на акаунт