СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 639
  • 401
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 156
Аз ви казвам лека нощ, дано да се успокоим и да можем да поспим. Колкото до ученето навън, според мен ( преподавател в мед.университет ) е безсмислено. С нашите дипломи ако искат могат да работят навсякъде в Европа. И са конкурентно способни!
newsm10
То на вън всеки може, проблема е , да се оправим в БГ.
Аз съм една от останалите в България, след спечелена зелена карта за САЩ.
Не съжалявам, аз съм патриот!!!
Лека нощ!!!! До утре с радости от класиранията!!!

# 391
  • Мнения: 162
Ами въпрос на избор - аз не бих избрала да живея тук ако мога да живея в САЩ - обичам си страната но не съм чак такъв патриот.
Лека нощ и от мен - дано да е лека за всички, а утре да се залее форума с хубави новини

# 392
  • Мнения: 7 161
И аз отивам да сънувам.
От питиетата-реших да заложа на една студена вода-белким не ми се наложи да я пия утре.Ама ако се наложи-ще повторя.
Лека нощ. Hug

# 393
  • Мнения: 363
НИЩОООООООООООООООО,защооооооооооооо???????????

Няма класации,няма нищо!!

май Вълчев ни отмъщава за провала си.....................ами да беше мислил по-рано....
В МОН никой няма да си мръдне пръста и да пусне резултатите по-рано от срока.Защото може би са пред уволнение...Тези избори изместиха ученическата кампания тази година.

сега започвам с кафе,а след 2-3 часа ако няма новини-ще пием и по-силни "напитки" newsm61
Едно голямо изумление #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 07:19 от rosisd

# 394
  • Мнения: 901
Дами, ето копирано от сайта на РИО:

ДО
ДИРЕКТОРИТЕ
НА СТОЛИЧНИТЕ УЧИЛИЩА С ПРИЕМ
СЛЕД ЗАВЪРШЕН VІІ КЛАС ПО НАРЕДБА 11

УВАЖАЕМА ГОСПОЖО/ ГОСПОДИН ДИРЕКТОР,  

Получаването на списъците с класираните ученици от първия етап на класиране в профилираните  или професионални паралелки на Вашето училище ще е на 10.07.2009г. в 20:30часа в НПГПТО „М.В.Ломоносов”(ул.”Св.Св.Кирил и Методий”,148).
Моля за Вашето присъствие и точност!
ВАНЯ КАСТРЕВА
НАЧАЛНИК РИО, СОФИЯ – ГРАД


Не намирам кога директорите на гнезда трябва да отидат да вземат списъците, но предполагам, че час-два преди това.
Миналата и по-миналата година резултатите излязоха на сайта около 17 часа.
Най-добре да приемете това за възможно най-ранния час, за да не се изнервяте много.

И още нещо, по-миналата година с цъкане на сайта през пет минути успяхме и да го забием. Grinning
Още си спомням какво е нетърпението и какъв адреналин се отделя и ви съчувствам, обаче спокойно - те нещата вече са се случили - няколко часа още нищо няма да променят.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 08:04 от schreier

# 395
  • Мнения: 13
Добро утро на всички и дано денят да ни донесе само добри новини и на всички дечица да им се изпълнят първите желания.

# 396
  • Мнения: 587
Нищо няма kaffeetrmker_2

# 397
  • София
  • Мнения: 754
Браво на децата в Стара Загора - аз също съм пристрастена към този красив град.
За глупостите по телевизията за нашите деца - това е обида за образованието и по-точно за Министерството на образованието, а не за децата ни.
Ирина - Пеши си заслужи според мен много отдавна кецовете - и то само най-добрите - точно както той се представи Simple Smile
Така или иначе деня дойде - затова по-спокойно, трябвате на децата си не само живи, но и със здрави нерви Laughing
КЪСМЕТ! Нека всички деца бъдат приети по най-желаното, което може и да не е точно първо желание. Важното е да попаднат в добър клас и свестни преподаватели - и аз им желая това, човек може да стигне много далеч от различни отправни точки.
Късмет и по- спокойно!

# 398
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мдааа и аз снощи си легнах с лаптопа,цъках до три часа,питате ли ме как станах сутринта и пак се лепнах за компютъра ooooh!

# 399
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Само да вметна за Стара Загора - от училищата-гнезда казват, че вече
са отишли за резултати, но РИО започва работа в 9.00  Confused и може би около
или след 10ч ще бъдат разлепени!

Желая много късмет на всички!!!

Ще имам въпроси за второто класиране newsm78

# 400
  • Мнения: 901
Мдааа и аз снощи си легнах с лаптопа,цъках до три часа,питате ли ме как станах сутринта и пак се лепнах за компютъра ooooh!

Грешка.
Що не си обуете по едни чехли и да отидете да видите какво има в мола. Wink Wink Wink

# 401
  • Мнения: 2 716
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411884.new#new
Да видим дали ще се оправдаят прогнозите

Общи условия

Активация на акаунт