СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 647
  • 401
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 141
 #2gunfireСпешно търсим информатор за ВАРНА!.Само в нашия отбор няма новини Crossing Arms

# 376
  • Мнения: 156
Един Господ знае.
Дайте "вътрешен човек" за София - втори път, айде де , някой ако знае нещо да каже.
Поне кога ще ги пуснат в нета. newsm17

# 377
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
#2gunfireСпешно търсим информатор за ВАРНА!.Само в нашия отбор няма новини Crossing Arms
То така не става, обещайте му нещо - я кафе, я питие Wink. Взехме съвсем да изкукваме.

# 378
  • Мнения: 162
Не не съм вътрешен Laughing- просто за там подавахме документи на място а не в гнездото - такива са изискванията на училишето. И днес си публикуваха резултатите на техния си сайт.Зтова знам.

# 379
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Един Господ знае.
Дайте "вътрешен човек" за София - втори път, айде де , някой ако знае нещо да каже.
Поне кога ще ги пуснат в нета. newsm17
Сериозно, мисля че първо ще ги разлепят по гнездата, затова питах кога се очаква да се появят там.

# 380
  • Мнения: 587
#2gunfireСпешно търсим информатор за ВАРНА!.Само в нашия отбор няма новини Crossing Arms
То така не става, обещайте му нещо - я кафе, я питие Wink. Взехме съвсем да изкукваме.
Уиски му давам, само да каже нещо newsm17

# 381
  • Мнения: 2
само ми кажете моля ви аз съм от стара загора и ми интересува колко е бала на детето на Мама В

# 382
  • Мнения: 50
Мдааа, темата стана много весела...поне минава по-бързо времето...седим тук и се хилим с щерката, ноооооо и си правим график утре в колко часа да бъде в гнездото, за по-сигурно WinkМалката каза, че в този форум сме по-изтрещяли отколкото в "тийн проблем"

# 383
  • София
  • Мнения: 1 634
Ще си чакаме до утре,.. !
 Peace

Момичета, минахме разрешените 25 страници за една тема!,..
Предлагам да поспрем до утре, за да не надвишим лимита!

Успех на всички деца утре!
Още на 1-во класиране - в най-желаното училище!

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed




# 384
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Баловете на децата са обявени на първа страница.

Тази статистика вярно от къде я извадиха за математиката, няма такова нещо.  newsm78

Наздраве  Hug

# 385
  • Мнения: 7 162
Ееееее,ама докато си преспя мъжете и вие сте изписали три страници.

Сега какво ще правя??? Joy

kati95,ЧЕСТИТО!
Нали разбра,че почти сме градски.И аз съм завършила Априловската в Габрово.

Софи,щом си на вълна Хаус,значи Светли е добре!!! Praynig

# 386
  • Мнения: 162
Да ana разбрах  Laughing- дано сме направили правилния избор. Между другото нашия тати работи в софия но младежа толкова я мрази че не иска да чува за учене там Embarassed Надявам се след пет години да си промени мнението въпреки че ако пита мен е по добре да я прескочи и да заминава някъде навън. Но...времето ше покаже. Фше веднъж успеха на всички деца

# 387
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не им говорете за това ходене навън да учат. Много деца това не го обичат. Хайде специализация да, ама чак пък цяло следване. Ами имаме си добри университети и тук.

Децата на мои приятели общо взето се поприбраха и някои се ядосват, че родителите ги карат да остнат навън. Намериха си добра работа и тук.

# 388
  • Мнения: 587
Аз ви казвам лека нощ, дано да се успокоим и да можем да поспим. Колкото до ученето навън, според мен ( преподавател в мед.университет ) е безсмислено. С нашите дипломи ако искат могат да работят навсякъде в Европа. И са конкурентно способни!

# 389
  • Мнения: 162
Нееее в никакъв случай не държа на това, но ако има желание ще го подкрепя напълно. Не става въпрос за по лоши университети просто живота там е различен. Но да се надяваме че и при нас нещата ще се подобрят въпреки че аз лично се съмнявам

Общи условия

Активация на акаунт