Как да се справя с такъв човек

  • 5 983
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 325
С такива управия няма до момента в който те не решат да те оставят на мира. Много от това което ти описваш намирам и в поведението на бившия ми. Той не е освидетелстван защото никога не е ходил на лекар, но глупостите които сътвори преди 3 години нормален човек не би ги направил. И на мен ми трови живота много упорито в продължение на много месеци и в един момент реши да ме остави на мира. Това му решение беше породено от моя нова връзка (с мъж който в последствие ми стана съпруг) и от съжителството му с жена ( моя уж приятелка ) която е в пъти по лабилна от него. Сега не ги знам какво правят, знам само че от тогава нито сме го чували нито сме го виждали.
Мирела, запаси се със здрави нерви и надежда, че ще срещне някоя която да го накара да се чувства велик и ще ви остави на мира. Пожелавам ти моя късмет.

# 16
Не знам вече. Много зле стана от както се престраших да сложа статуквото за род. права в рамки. От както излезе решението и ми предоставиха правата, все рови и рови, постоянно ми образува някакви дела за щяло и не щяло. Все по съдилищата ходя, вече всички ме познават и взеха на майтап да обръщат нещата. А, на мен хич не ми е за майтап. Много е трудно да убедиш човек, с какъв човек всъщност си имаш работа и всичките тези негови действия са целенасочени. Тъкмо мине едното, хайде другото и така се въртиш в един кръговрат от който излизане няма, все трябва да доказваш, доказваш, аман вече. Искам просто да ни остави на мира и да не се занимава с нас.

# 17
  • Мнения: 238
Мирела, отиди ти на психолог да откриете заедно каква е най-добрата стратегия на поведение за да съхраниш себе си. То ясно, че човекът отсреща има проблем, ама това не означава ти да луднеш заради него. Ако искаш ми пиши на лични. Аз също имам подобни проблеми /не с бившия, ама с друг достатъчно близък човек/. Държанието е 1:1 с това дето го копираш, и проблемите ми са от този сорт - писане, ровене по инстанции, а аз доказвам, че нямам сестра...

Общи условия

Активация на акаунт