Отговори
# 210
  • Мнения: 236
Уф, аз си мислех, че само ние имаме проблем с яденето навън, а се оказва, че е обща болка.
Яна яде само у дома, аз съм седнала на спалнята, краката ми са свити в коленете и тя е легнала в скута ми. Пак се разсейва, но много по-малко. Навън е едно въртене, сумтене, кокорене, не иска да яде и това е. С АМ никога не съм я пробвала, кърма от шише яде. АМ е яла един-единствен път, в Майчин дом още, съвсем в началото, когато не се беше научила да суче, дърпаше се и й дадоха да хапне.
Иначе изцедена кърма от шише пие, пък и макар понякога да е като в онзи виц"пию с отвращением".
Направо не знам и аз какво да правя, хем ми се иска да не я захранвам още, хем става все по-трудно с кърменето навън.
Иначе и при мен едната гърда пуска по-малко мляко, сериозна видима разлика няма. Опитвах се да й вдигна лактацията, ама не става съвсем. Лошото е , че храня Яна и от двете гърди и все се притеснявам дали й стига млякото.

# 211
  • Мнения: 360
аз също си пазя в една кутия разни съкровища,пъпа,гривничките от родилното,парички,евро(от погачата),ммалко злато дето са и подарили но теста не го запазих заради предишните пъти тогава си ги прибирах и все не ставаше затова този път го изхвърлих.
за народния утре ако искате към 10 Peace
Иве аз ще дойда с теб с трамвая че на Едо му е много интересно ще се чуем сутринта да се разберем.
ДОРЕ,ИНЧЕ,ДЕСИКА,М@М@  айде и вие да се присъедините Hug

# 212
  • Мнения: 5
Привет и от нас,
Много интересни истории!
А ето при нас как се случи.Всичко стана много бързо.Месец след като решихме да си имаме бебе и резултата беше на лице.Един ден отивам на фризьор да ме боядисват.Фризьорката при която ходя винаги ме прави точно както искам,този път обаче цвета стана доста по-тъмен.Тя много се притесни,аз обаче много се учудих защото винаги се правя един и същи цвят.По път за вкъщи обаче ми просветна Thinking и се върнах до магазина да си купя тест.Като се прибрах мъжо си беше вече в къщи,но аз нищо не казах.Затворих се в банята да си направя теста който беше EFPТолкова бях щастлива!Помислих си да да не му казвам и да изчакам до сутринта  да си направя  още един тест за по сигурно,а и на другия ден тук беше деня на бащата,но не издържах.Изтичах долу му викам "Честит деня на бащата" Той силно ме прегърна,беше много развълнуван и каза "отиваме да празнуваме"На другия ден обаче съмнението го заглождало и вика"а може ли този тест да не е верен.Нека да изчакаме до прегледа за по сигурно"Аз обаче бях сигурна,въпреки че нямах още никакви симптоми ,бях в самото начало.След прегледа доктора  излиза и му вика"Честито" а мъжо "Ама има ли бебе?" ooooh! И така не беше кой знае колко романтично,но  тези моменти винаги ще имат специално място в сърцето ми. Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 2 784
Етна, мерси, утре ще отида. А имат ли асансьор в това НОИ, за да знам мога ли сама с беба или да си водя помагачи да я пазят на улицата?
И аз имам още линия, излющва се към 6 месец. Фокси, ти не кърмиш, ще ти кажа моя приятелка как си я заличила (не е пробвано лично). С утайка от кафе, ако пиете от джезве или машина. Събираш я и като влезеш да си вземаш душ си изтъркваш хубаво корема с нея, вместо пилинг. Каза, че се излющила от 2-3 пъти. Аз навремето пробвах утайката от кафе на дупето и бедрата- кожата става невероятна, ама после какво чистене на банята пада. Не се препоръчва за кърмачки, заради повишеното количество кофеин.
Аз пазя само пъпчето на Ралица и то докато го хвърля някъде. Пъпчето на Калина е в някакъв парк във Финландия, а на Ралица ще го изпратя на сестра ми да го хвърли в Монако, че ще ходи след около месец. Не, че вярвам- нейният пъп майка ми още гопази, а тя хич не е домошар, пък моя е хвърлен в двора на ВИНС, само тройки имах по математика, напук на надеждите и да стана счетоводител. Mr. Green
Само аз ли останах още да кърмя без АМ и пюре? newsm78
Ние днес ходихме в Делфинариума, по случай 25-годишнината са пуснали специално шоу за българи от 19 часа и билетите са на половин цена. За Калина и мен платихме 17 лева, плюс 5 за фотоапарат, а детето беше очаровано. Ето и малко снимки, ако изобщо успея да ги пусна, че имаджшака цял ден ми играе сечено.







Ууу, най-сетне успях! Tired

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 22:29 от Жълтият Ламтурник

# 214
  • София
  • Мнения: 2 508
Алхимиче, аз няма да мога да дойда утре, ама все ще се засечем. Simple Smile

# 215
  • в гората
  • Мнения: 25
Цитат
Само аз ли останах още да кърмя без АМ и пюре?  newsm78

 А не си само ти и аз така, ама на мен в момента така ми е по-удобно.Нещо хич не ме влече да му приготвям манджа  Rolling Eyes.
 Алхимиче, ще се опитам да дойда на театъра, но не съм сигурна, затова си трая  Whistling.

# 216
  • Мнения: 360
и аз и аз само кърмя, пила е АМ няколко пъти за проба и когато съм си палила цигара и когато бях на среща с класащото си пийнах  порядъчно Blushпробвах да и дам сокче от ябълка така ми се расърди че скоро няма пак да и давам Laughingа и си близна от бананчето на съседчето,но и на него се намръщи.кога ще я почвам незнам,а тя вече много зяпа по масата и се облизва когато ям сладолед.
Янита къде сииии?как е Данаил всичко наред ли е?
Тя и Яна ни забрави ама ще пише като изкупи всичките магазини пак ще си дойде Laughingлеле как и завиждам.
Доре що бе мацо пак ли  ти е рано?ти чувала ли си се с Инчето,щот нещо не драска днес?

# 217
  • Мнения: 360
СВАТЯ виждам те пищи как си. Hugоф грешка на копчето не дей да пищиш а пиши Joy
М@м@ трай си трай си,то ако дойдеш знаеш как изглеждаме ша ни откриииш Mr. Green
оф ламтурник много ти е хубава Калина,а тя програмата нна делфините сигурно си е една и съща от едно време нали?

# 218
  • Мнения: 242
Ламтурник,мерси за идята с кафето.Аз по принцип си я правя тая процедура ама само  по краката и дупето.На корема не съм пробвала...

Аз също си пазя теста (два даже,щото ги правих през няколко часа,за да се уверя,че е истина Mr. Green).Пъпчетата не ми ги дадоха въобще,така че друго такова нещо не пазя.Иначе хапчета-бол,дето съм ги пила през цялата бременност Mr. Green

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Привет-мривет и от нас Simple Smile

Пак хойкахме цял ден, даже се прибрахме преди 1 час от ресторант  Whistling Малчо капна и сега спинка сладко.

Сватя, сърце нямаш ти с тия ранни часове. Ама засега съм твърдо решила да дойда утре! Е може да е към 10.30ч, ще видя как ще се натуткам.

Абе как ги правите тия работи със спането по цяла нощ newsm78 Много се надявах Венци като е на АМ да си спинка до сутринта, ама нъцки, яде веднъж към 1.30-2ч и после към 5-6ч. Пробвах да му давам по 200 мл белким спи, ама не ги изпива. На около 150-160 мл обръща главата и край, не иска повече. Тия дни ми беше добре, като го хранеше тати, ама вече съм си аз на вахта... Днес ми е много по-добре и се надявам до ден-два вече нищо да не ме боли и да съм пълноценен човек с малки цици  Mr. Green

Дарима, аз храня Венци с Лактана и съм много доволна! Пие си го млекцето, ака редовно и не повръща много. Само не мога да сравня и преценя дали с друго мляко би се засищал повече. С това яде на 3.5-4 часа най-много. А самото мляко е много вкусно и мирише на ябълка  Flutter

Много са хубави всички бебоци! Толкова са сладки! Да са живи и здрави!

Отивам да мия шишета и се паркирам, че и ние като Деси - сутрин към 7 кой спал-спал! Почва се бърборенето и си искаме игрите...

Лека нощ и сладки сънища! Hug

Марчеее, ей ме, душо! reverance

# 220
  • Варна
  • Мнения: 78

Само аз ли останах още да кърмя без АМ и пюре? newsm78

и аз, и аз

# 221
  • Мнения: 2 784
Уф, добре, че тъкмо си помислих, че само аз и Яна останахме на клона.
Алхимиче,мерси! Laughing А програмата е  абсолютно същата. Само за номера с лодката вече не вземат малко дете, а между 15 и 30 г. и топките с които играят футбол накрая са мнооого по-големи, с размера на топката за скачане на Калина, ама без дръжката

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Жълтият Ламтурник ,и аз съм на същия клон,само че малко по-встрани,защото сме на АМ Mr. Green

# 223
  • Мнения: 242
Инче,вашите игри почват в 7 сутринта, а нашите ако имам късмет в 5ч.(иначе към 4 и половина).Питаш ли ме докато ми се накефи тоя ми ти Гошко какъв зор е? Добре че Наско спи при баща си,иначе цяла нощ песни ще пея и ще въртя дупарата,за да им правя веселба на мишоците... ooooh! Та играем си един час,хилим се,плезим се,пеем и пак заспиваме..до 8 Tired

Майнички,среща?

# 224
  • Мнения: 5
Момичета, чета ви историите и ми стана едно мило, тъжно. Замислих се, та ние хората реагираме по един и същи начин при много силна радост и при много силна тъга - плачем. В повечето истории имаше сълзи - силни, продължителни, чувствени. Казват, че тъгата и сълзите пречиствали и освобождавали съзнанието - навярно за това и плачем. Всички в този форум сте едни такива мили, добронамерени - вие навярно не си давате сметка, но искам да ви кажа, че майчинството ви е променило към по добро /е ако е обратното то добре го прикривате  smile3533 Лека нооощ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт