Отговори
# 225
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен по късни доби  Wink
И аз съм от лудите дето си пазят пъпчето и гривничките от родилния дом  Mr. Green Обаче теста дори не ми е хрумнало , че може да го запазя  Thinking А пъпчето мисля да го хвърля на първия по- висок връх , който покорим  Sunglasses ( това май вече съм го казвала  newsm78 )

Фокси мила, ако имах твоите дупе и талийка щеше да ми е през о..я работа за тая линия  Hug Мойта линия почти е изчезнала ( то не че много я имаше де ), но за сметка на това 10те килца върху теглото ми от преди да забременея (което м/у другото никак не беше идеалното ) не са мръднали откакто съм излязла от родилния дом  Cry Аз ли съм единсвената дето и грамче не е смъкнала  Confused а по цял ден миткосвам в жегата как пък малко не се стопиха тея гадни сланини  #Cussing out #2gunfire

Момичета дайте вече да уточним някоя дата за срещичката! Извинявам се , че не помня коя мама беше предложила 5 и 6 или 12 и 13   Embarassed Аз съм  ЗА тези дати  Peace Някой ако има предвид други дати казвайте и милата ни лисичка ако има време да пусне една анкетка за да уточним и това  Wink За мястото последно за х-л  Здравец говорихме, това ли остана  newsm78

Да ви споделя нещо , което много ме зареди положително днес  Crazy Ходих с колата да Кауфланд и на връщане като се качвах на Аспаруховия мост взех един стопаджия , който отиваше към Бургас  Mr. Green Повозих го само към 3 километра до края на моста , където е стопа за Бургас , но човека ми каза , че идва от Холандия и се е запътил към Истамбул и всичкия този път само на стоп  Grinning  Еееееееех припомних си толкова хубави моменти от стопирането ни къде ли не   newsm03
Ето и една снимчица от пътуването ни из Европа  Mr. Green


Лекинка на всички големи и малки сладурки и сладурковци  smile3524

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 23:47 от wondertedy7

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
за среща съм навита от другата седмица всеки понеделник,сряда и петък  Mr. Green

# 227
  • София
  • Мнения: 2 508
Всички в този форум сте едни такива мили, добронамерени - вие навярно не си давате сметка, но искам да ви кажа, че майчинството ви е променило към по добро /е ако е обратното то добре го прикривате  smile3533 Лека нооощ!  Hug

Хахаха, що не ми се обадиш за рожденния ден, да видиш как ще те нахокам? Joy hahaha Wink

Миме, не ми е рано, имам да чистя къщата, а излеза ли, ще се върна каталясала, и никво чистене няма да се осъществи. Знам го, щото за трети ден вече се случва... Sad ooooh!

Котето я чух днес, сигурно ще е навита за утре, звъннете й. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 242
Теди,нали знаеш че колкото повече имаш,толкова повече искаш...Та и аз така..Всичко си ми е наред в тялото,само тая линия да вземе да изчезва вече #Cussing out А преди просто исках да ми изчезне корема..........След линията вероятно ще искам да ми пораснат отново циците,ама не ставаааааааааааааааа............
Аз съм за която дата кажете.Според мен е най-добре да е или през почивните дни или по време на празниците,за да бъдат свободни татковците.
Елфитка,на мен ми е все тая кога ще се видим.Така или иначе съм сама всеки ден и правя едно и също...

Да ви кажа един виц,който прочетох току-що и отивам да приготвя манджата на малките,че всеки момент ще се разбудят за ядене...

Майката се чуди какво може да му има на бебето-то плаче силно и без прекъсване.Най-накрая малкото братче пита:
-Мамо,не ти ли дадоха упътване за употреба?

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 00:11 от foxy81

# 229
  • Мнения: 529
Теди, Теди ...ах ти палавница  Whistling

И аз съм от пишман кърмачките, даже и вода не му давам на дребното мрънкало  Mr. Green предлагам му веднъж и после пасувам две седмици докато пак не се сетя  Embarassed Проблемът с шишето и ние го имаме  newsm78 върти се на цицата при най-малкия шум, дори и като си попръцква докато яде и се чуди какво става  hahaha и при все това ми присяда като ям пред него, така ме греда....
другата седмица му предстои операцията и после мисля да му предложа човешка манджа с лъжица  bowuu

Коте, звучиш по-свежо  Hug

Фокси, не бъди толкова жестока към нас Simple Smile аз на този етап ако трябва ще си я татуирам отгоре линийката, само и само циците ми отново да станат еднакви и коремата да вземе и да изчезне Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 00:08 от GALL78

# 230
  • София
  • Мнения: 2 508
върти се на цицата при най-малкия шум, дори и като си попръцква докато яде и се чуди какво става  hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ааа, Коте, мен ми идва един номер на ума, не знам дали е редно да се прави, ама може просто повече лъжички да му слагаш във водата. Ама питай вещите мами, че аз не знам дали е правилно.

Може пък да се стегна и да дайда утре, знам ли... newsm78

# 231
  • Мнения: 242
Гал,аз сериозно си мислех да я татуирам (линията).Ама ще ме изгонят вече от вкъщи.Засега имам само една татуировка,обаче явно все още съм си с луд акъл и искам още..Че и обици на разни места искам даже..Представям си се като стана баба как ще изглеждам с татуировки и пиърсинг... Joy

Цитат
Цитат на: GALL78 в 10 Юли 2009, 00:02:57
върти се на цицата при най-малкия шум, дори и като си попръцква докато яде и се чуди какво става 

 Joy

# 232
  • Мнения: 2 829
Привет мили мои Simple Smile
Аз да докладвам от курорта  Laughing Много ми е гот! Купихме басейн, надуваем и сега Алекс не можем да го извадим, джапа, пълни разни съдове с вода, плиска... "Помага" на дядо си да коси, бръмчи... Аз разглеждам модни списания (другата ми тукашна страст, много по-хубави са от българските), магазини, карам колело и гушкам бебе Simple Smile

# 233
  • Мнения: 86
Здравейте   bouquet
аз все не мога да наваксам с четенето.не съм прочела още тази тема но да попитам на Сави и тече лявото око , а в кладенчето се събират гурелчета от около 10 дни.но днес се притесних понеже като се събуди окото беше надуто.някой имал ли е този проблем?
мамите от Варна как мога да получа координати на доц. Контрова? разбрах че е добър специалист и за бебенца

# 234
  • София
  • Мнения: 216
Оооо, Алхимиче, добър час си измислила, ама 10 да сме там, нали, че дребния яде, тогава и искам да го нахраня Simple Smile Добре, че станах, че иначе спим до 9 и нямаше да можем да се организираме Simple Smile Аз пак като стара баба да си кажа, че днес следобед ще вали уж, ама ние сутринта ще си вземем разходката Simple Smile)))

Инче, не слагай повече лъжици АМ във водата, не може, защото ще се запече детето, наистина не е редно, ама на Дорето й е простено да не знае  Wink Ти щом си захранила вече, ако си въвела каша, по-скоро с каша можеш да го сгъстиш вечер да засища повече, по една лъжица се слагало, ама за повече инфо потърси във форума, че не съм го правила този номер, дребния си спи и без каша Simple Smile

# 235
  • Мнения: 140
Добро утро   bouquet!
Честито на вс с поводче днес за празнуване !!! Gift
За протокола и аз пазя пъпа, лентите от ръцете, първият направен тест и една камара снимки от видеозони Laughing Татко и ще го хвърли пъпа в Англия, като ходи края на лятото.
Миналата година платихме по 20 лв на човек билет за делфинариума. Сетили се да пускат българите на промоция  Laughing Като гледам  снимкиите не са си променили програмата. Пари дето ще снимаме не са ни искали Thinking

Ето клипче с делфинчетата  http://vodoleika.multiply.com/video/item/10/delfinarium_2



 Бон апети!!! Hug

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 22 нови отговора.  от последното ми включване. Имам материал за четене Laughing

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 07:31 от kamelllia19

# 236
  • Мнения: 173
Добро утро мами!
Ками, мерси за закуската, отново е страхотна  Heart Eyes
Аз започвам да събирам багажа, че следобеда потегляме към Жеравна, дано там да има нет че да следя какво става  Peace
Относно кърменето - и ние сме само на кърма, давам вода, има напредък - по 20-30 мл на ден, ама аз съм упорита. Но от другата седмица мисля да започвам да захранвам с тиква  Peace Иначе и при нас кърменето е истински зор, голяма мъка е, носим се, сменяме по 5 пъти гърдите на ядене, аба лудница  ooooh! През нощта обаче си хапва без много да се опъва  Joy
Лелеле, Яна, как благородно ти завиждам  Hug
Цунки по муцунки и до скоро   bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 2 508
Хайде аз пак да хвърля една бомбичка, тоя път радостна: Йойо от тази сутрин вече официално пълзи! Grinning Придвижва се от единия край на спалнята до другия! Много се радвам. Ама къв рев беше, докато започне... Много емоционално тва диване, беее! Толкова се ядосваше! Rage

Мисля, че ще опитам да дойда на срещичката...

# 238
  • Мнения: 263
 Гутен морген  Hug

 Яна, живот си живееш ти  Sunglasses Много ти се радвам!

 По темата със съобщаване новината на таткото: аз съм ви споменавала, че моят тест си го направих в университета, като по пътя към тоалетната почти се сблъсках с една бременна студентка (и това, ако не е знак от съдбата  Wink ), после стоях в парка пред Ректората сама и място не можех да си намеря от щастие (опитите ни за бебе започнаха от сватбеното пътешествие или точно 6 месеца). Пратих смс на кумата и тя изхвърча от лекцията на мига(то беше една радост...), после се видяхме с таткото на разходка и докато обмислях как най-романтично да му го съобщя, не издържах и точно под едно огромно, отрупано с цветове магнолиево дърво му връчих теста. Отначало той гледаше доста изненадано (после ми призна, че се е чудел "Сега защо ми подарява USB  newsm78 "  hahaha). После му светна обаче какво е и стана едно чудо... Като ме вдигна на ръце, развъртя ме из целия център, разцелува ме...И после 9 месеца в рая! А на нашите казахме като влизах в 3тия месец. Точно си бях взела всичките изпити и ги изведохме заедно с кумувете в любимия ми ресторант (където беше и сватбата) уж да почерпя за това. Вдигаме наздравица и Станислав казва: "Хайде, да ви е честито внучето"... Е, няма такъв шок. Всички толкова се стъписаха от изненада, че дори не можаха да реагират адекватно. Обаче после като се осиферчиха и беше супер еуфория...

 Ех, че хубаво се сетихте да си ги припомним тези истории...

 О, и да ви кажа как запекох ДарчИ-комарчИ  Blush Давам смело пюре от ябълка и един ден тя не се изходи, което е крайно необичайно за нея. На другия ден имаше малко, но мнооого твърдичко. Мама решително се намеси с пюрето от круша и нещата поеха естествения си ритъм. Ама аз вярно не знаех, че ябълката действала така... Confused

 Ламтурниче, много хубави снимки от делфинариума! Нямам търпение Дара да порасне малко и да я водим по такива интересни места... Опитах се тази сутрин да намеря снимка в нета на делфини, който се кърмят, ама нъцки. Сетих се, че нали са бозайници, а никога не съм виждала такова чудо.  Rolling Eyes

 Доре, браво на Йо-йо! И ние така пълзим - с дупето нагоре и муцунка в леглото, обаче се движи. Има-няма 10мин  и изминава спалнята по диагонал. С краченцата се справя супер, ама ръчичките още не знаем какво да ги правим  Laughing

 Слънчев ден на всички!

# 239
  • Мнения: 1 797
Добро утро,

аз напоследък не пиша, но затова пък чета редовно Rolling Eyes
На беба ще й излиза зъб всеки момент та си припомняме страшните ревове от преди 2 месеца, тя не че е спирала да реве, но малкичко беше намалила децибелите.
От 1 юли и аз я захраних, първо с оризова каша, не мога да кажа, че яде с кеф, повече от 5 лъжици не е яла, от вчера почнахме и картоф, сякаш повече й се услажда, но ще видим.
Аз продължавам да се измъчвам с цеденето по 5 пъти на ден, всеки път си повтарям, че ще го намалям вече, че се изтормозих, но все ще се намери някой да ми каже ''Ама как, щом имаш, цеди се'', никой не ме пита какво ми е понякога, когато и двете ревем едновременно, докато се цедя, сега съм казала на мъжа ми от другия понеделник намалям и ако не го направя да ме цапне с нещо, той май е единственият, който ме подкрепя.
Та всичко се връща понякога с лихвите, аз едно време съм се отбила на 5 месеца, моята девойчица се отби на 2 и половина долу-горе Tired
Коте, радвам се, че си по-добре вече Peace

ЧРД на Лара Крофт, да си жива и здрава и много да те радват мъжете вкъщи   bouquet

Честита месечинка и на малките мушмороци, които празнуват днес Hug

Гери, приятно изкарване на Жеравна Peace

autumnsphere, моето реваненце и то се придвижва по цялата спалня, но с глава забита в спалнята и с дупарата нагоре, много е смешна и мрънка през цялото време Mr. Green
Между другото много ми беше интересно да чета дискусията ви с майка ти, големе сте образи Hug

Общи условия

Активация на акаунт