Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 508
Дая, Марте, същата история! Аз понякога го хващам през гърдите и му обяснявам: Абе, дръж си главата горе, мърдай ръчички... ooooh! hahaha

# 241
  • Мнения: 173
Абе, мами, сега се сетих да ви питах, и аз като мама Пети да проведа запитване само че относно столчето за храна - тези дни мисля да поръчваме, ама се колебая, между Chicco, Peg Perego, Abc design и Fisher price, като много клоня към Chicco Polly 2 в 1, понеже в нета има много хубави препоръки за него, но за съжаления не намирам отзиви за останалите  newsm78 Ето столчетата (по ред на предпочитанията ми):
Чико http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.06.02/1816792
Пег перего http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.06.02/1836686
Фишър прайс http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.06.02/1758901
Абц дизайн http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.06.02/1791754

# 242
  • Мнения: 2 784
Сияние, намерих тази тема с координати на доц. Контрова:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316702.0
Ками, те програмата на Делфинариума не са я променяли от поне 20 години, защото имам спомени за нея от дете. А промоцията за българи е по повод 25-годишнината и май ще трае още само седмица. Колкото до кърменето, вчера бебето делфин беше в басейна заедно с другите и водещата каза, че делфините кърмят изключително до 6-месеца, след което започвали полека да захранват с риба. Явно и те са наясно с късното захранване.  Mr. Green
Калина вчера цяла вечер показва на баща си как танцували валс и как пеели.  Mr. Green Догодина пак ще я заведа, колкото и да струва. То вчерашния билет беше подарък от баба и, че ние вече пари нямаме никакви. Ако не ги преведат тези дни ще трябва да вземем от бабите назаем. Cry Embarassed
Вчера Ралица се приспала към 19 часа, когато с Калина бяхме в Делфинариума. Така и не я събудих да я изкъпя. Събуди се към 24, като си лягахме и си помислих, че ще се ококори и ще се носим цяла нощ. Ама тя се поотъркаля на голямото легло и като я гушнах пак заспа. Сега, докато си пиех кафето пак се унесе в преносимата кошара и я чакам да се събуди, че да отидем да щурмувам НОИ.

# 243
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Моето е дървено. Мисля, че някоя мама вече беше давала снимки на такова столче - състои се от две части, и впоследствие става на столче и масичка. Причините - обиколих всичките детски магазини в София, за моя голямчо ми се сториха много халтави тези алуминиево-пластмасови конструкции. Затова след много умуване с таткото се спряхме на дървеното.

# 244
  • Мнения: 2 784
Моето е дървено. Мисля, че някоя мама вече беше давала снимки на такова столче - състои се от две части, и впоследствие става на столче и масичка. Причините - обиколих всичките детски магазини в София, за моя голямчо ми се сториха много халтави тези алуминиево-пластмасови конструкции. Затова след много умуване с таткото се спряхме на дървеното.
Това за мен е най-доброто столче. Калина си го ползва и досега, вече 4 години, само че вече отдавна сме демонтирали плотчето отпред и го доближаваме към нашата маса. Тъй като гледам, май ще го ползва, докато и влиза дупето и порасне достатъчно за да стига масата от обикновен стол , поне още година, така че на бебка ще купим ново. Само да преведат парите.

# 245
  • София
  • Мнения: 216
Рися, а столчето ви има ли колани, аз вече купих де, даже го и показах тук, но много се двоумях дали да не взема като вашето, може и аз да съм показвала такова, това което ме спря беше, че не видях такова, но и с колани, затова взех пластмасово, сега просто питам от любопитство, пък и може да е полезно за някоя мама (а и да видя дали съм се прекарала  Joy)

Доре, Инче, за срещата, Мимето ще дойде към 10:30, аз се чудя още кога да тръгвам, че при нас има доста облаци и не знам дали няма да завали скоро, та да изчакам да превали, ще дойда, но не знам кога, при вас как е, има ли слънчице? Ехх, да можех сега да карам, веднага съм при вас, ама пусто и кола има пред къщи и книжка в джоба, ама като няма нищо ей тука  newsm78, ще си страдам Simple Smile)))

# 246
  • Мнения: 236
Гери, по въпроса за столчета за хранене и аз съм в същата драма от 1 месец. За сега съм харесала Чико Поли по същите причини, Пег Перего Прима Пара Динър и една Инглесина, която е 1 към 1 Пег Перегото, но я видях на живо. Май Пег Перегото от Майтойс е доста изгодно. Ще направиш ли един бърз курс по пазаруване оттам, ако се наложи Praynig Praynig Praynig?

Сравнение на Чико Поли и Пег перего
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290270.0

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 08:58 от mama_pettty

# 247
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛАРАКРОФТ! Да си жива, здрава, щастлива и обичана жена и майка!


ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБЧЕТАТА! Да са живи, здрави и да растат щастливи!

Моето е дървено. Мисля, че някоя мама вече беше давала снимки на такова столче - състои се от две части, и впоследствие става на столче и масичка. Причините - обиколих всичките детски магазини в София, за моя голямчо ми се сториха много халтави тези алуминиево-пластмасови конструкции. Затова след много умуване с таткото се спряхме на дървеното.

Рися, мисля, че Ламтурничето каза, че е използвала такова дървено с Калина и същото ще купи за Раличка! Ето го: http://family-bg.com/prX_2982.htm  А, тя е отговорила преди мен  Peace !

Нашето столче е подобно на тези, които е показала Гери! Купихме го от Гърция за 100 лв, а до него стоеше този на Чико (почти същия) за 240 лв  #Crazy ! Трябва да го снимам и да покажа! Аз съм доволна! Може да го има в Джъмбото в София, но не съм сигурна!  Hug

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 16:32 от dideroncho

# 248
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Има колани, да. Единственото неудобство е, че няма позиции - само изправено гръбче, та докато не седне сам ще си яде в количката  Mr. Green Но като гледам как се набира, няма да чакаме дълго.

dideroncho, същото е, само че доколкото разбрах от продавачката - не е на Бертони, а някакъв испански производител. По принцип били на българския пазар с някакви строителни простотийки, но като хоби едва ли не  Mr. Green са вкарали оттам и испански детски мебели - всичко дървено. Много красиви нещица имаше, ама повечето вече сме ги израстнали. Имаше избор между столче от топола и дъб (или бук?  newsm78 Ейй, съвсем съм вече като маймуните - помня по пет минути  Crossing Arms)...

# 249
  • Мнения: 360
Диде на тгеб не ти ли се идва на народния? то и на Патето и е удобно ама нещо я няма тея дни newsm78
мама Пети ти ще идваш ли?
аз съм там към 10.30  че нещо организацията ми куца

# 250
  • Мнения: 236
Лара Крофт, да си ни жива и здрава, много желана и обичана!
Алхимиче, аз също закъснявам, че трябва да мина и през стоматологиятта да ми направят едно бързо изследване на един зъб. 10,30 съм там.

# 251
  • Мнения: 239
Добро утро и от нас с Плами! Бързам да ви поздравя, че тя започна да си разглобява балдахина на кошарката  hahaha и ще ходя да й обръщам внимание ........

Ехееее, имаме си рожденничка!
Лара, жива и здрава и много щастлива!  bdbaloni

И аз съм от активно кърмещите все още. Давам понякога малко водичка, но калпазанката изпива не повече от 20мл. на ден, повече се кефи да дъвче биберона и да се опитва да налапа цялото шише  Grinning Не съм захранвала още с нищо, а АМ е пила 3 дни в родилното само. Живи и здрави като направи 6 месеца следващата седмица ще се почваме със зеленчуковите пюрета. Само като си помисля каква хамалогия е - на фона на едното задигане на блузата ........ Wink

Да кажа и аз пълзенето и да бягам ..... пълзим назад като раче  Laughing Имам чувството, че ме дебне да се обърна и скоростно напуска постелката, която съм й сложила на пода и се настанява на ламината  Crazy Но още не знае как да си движи ръцете, за сега само се избутва с крачета.

Хайде до после.

# 252
  • Мнения: 173
Гери, по въпроса за столчета за хранене и аз съм в същата драма от 1 месец. За сега съм харесала Чико Поли по същите причини, Пег Перего Прима Пара Динър и една Инглесина, която е 1 към 1 Пег Перегото, но я видях на живо. Май Пег Перегото от Майтойс е доста изгодно. Ще направиш ли един бърз курс по пазаруване оттам, ако се наложи Praynig Praynig Praynig?

Е, как, иска ли питане  Joy Другата седмица като се завърна в понеделник трябва да поръчаме вече така че няма проблем да поръчам и на теб, най-добре в отделни поръчка, че е доста тежко и ще е трудно за изпращане, ама може и в една поръчка и после направо във Варна да се видим и да ти го дам де, виж каква чудесна идея  Peace Без това имам да те черпя тортичка, не съм забравила  Party
Ама като гледам те всички са доста по-евтини от тук - досега гледах YouTube, ама не мога да избера още, ще трябва да седнем с Гошо и да решим, че няма време вече, Гоги иска да хапва с нас на масата  Joy
 
ЛараКрофт, честит рожден ден Да си ни жива и здрава, много щастлива и обичана и двамата мъже да те носят на ръце цял живот  newsm59   ura smile3525

# 253
  • Мнения: 3
Добро утро маминки е бебони!
Аз само чета, не пиша, щото кой ще ме остави. Ние почти сме самички с Анито, татито все е на работа, като се прибере е много уморен. Малката пък е в една фаза - никакво спане през нощта - спи макс 3 часа, събужда се и почва да се върти като пумпал и така 1-2 часа, после пак заспива за макс 3 часа. През това време се обръща на сън многократно по корем, буди се и почва да реве, и съответно трябва да я обърна. така че на мен ми се събират 3-4 часа сън. Лудница. А така хубаво си спеше цяла нощ.
Най-любимото ни занимание е след кат сме се наяли, да се обърнем по корем, да повърнем и съответно да забием глава и да се омажем качествено. И аз съм на пост - тя се обръща, аз обратно и така до побъркване или докато някой ревне Laughing
Абе въобще..
Относно пловдивска срещичка - аз съм на линия другата седмица, само в четвъртък не мога, че сме на консултации. Сряда или петък?
Айде, ще се приготвяме за излизане, че ако сме вкъщи е само мрънкане и рев.
Честит рожден ден на ЛараКрофт!  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 2 508
Доре, Инче, за срещата, Мимето ще дойде към 10:30, аз се чудя още кога да тръгвам, че при нас има доста облаци и не знам дали няма да завали скоро, та да изчакам да превали, ще дойда, но не знам кога, при вас как е, има ли слънчице? Ехх, да можех сега да карам, веднага съм при вас, ама пусто и кола има пред къщи и книжка в джоба, ама като няма нищо ей тука  newsm78, ще си страдам Simple Smile)))

Иве, нямате ли дъждобран? Аз съм безстрашна, защото винаги като вали, сме защитени!

Общи условия

Активация на акаунт