Отговори
# 255
  • Мнения: 1
Мими, много ми се идва! Но моя дзвер реве в количката! А пък и тя спи сутрин от 9-10 ч до 14-15 ч и това и е най-хубавия сън за целия ден! Това ме подсеща, че не съм отговорила на Галчето! И аз съм със МагИнгланд и на полуседнало положение не става, свлича се надолу, накланя се и въобще не може да седи! Аз постилях част от обиколника за креватчето, за да й е мекичко, сега имам специална постелка за колички, пак си я купих от Гърция в Джъмбо! Към нашата количка има столче и вчера го сложих ( монтира се директно в коша на количката), за да пробвам дали ще стой там и ще реве ли Зари! И о,чудо, не плака цял час и даже по едно време заспа!  Laughing  Та, ще видя дали това е случайно или наистина й харесва и ще се включа към срещичката с вас, но да си кажа, че най ми е удобно към 16-17 ч  Embarassed ! А,да, нямаме и дъждобран!  Hug  

# 256
  • Мнения: 17
А доброютро !
Лара да си жива и здрава, много обичана и глезена ,и само радости да ти създава малкото човече.  newsm59
 И аз да питам за дървеното столче  Mr. Green
Рися от къде го взехте и за колко ? Че ние в събота ходихме до Вис Виталиса на Симеоновско и там го имаше, беше около 60 лв. Много ми хареса ама нали съм си уфсъ ( превод в ефир - овца   animal085) хич не ми хрумна да погледна за колани. Леле добре че сте вие тука да ме светвате за някой елементарни неща, че до сега това дете кой знае колко екстремни неща да е изживяло горкото. А иначе наляво и надясно тръбя, че за мен е важна сигурността на столчето и това да е стабилно стоящо, ама за колани не се сетих да хвърля един поглед  ooooh!. Сигурно на мускули щеше да се държи милия ...... hahaha
 А иначе столчето доста ми хареса, бая го поклатих и потътрих да видя дали е устойчиво и не мръдна. Но имам и друга чуденка за него. Нисичко ми се струва  newsm78 та да питам Ламтурничето как го слагате на масата , на мен ми изглежда доста по-ниско. Имам чувството, че доста трябва да порасне детето за да може да яде нормално на стандартната кухненска маса. Ама знам ли аз нали само по представи разсъждавам. Та затова моля за споделен опит.  Embarassed

# 257
  • Мнения: 242
Добро утро от мен Hug

ЛАРАКРОФТ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! всичко най-най ти пожелавам!!!

Само набързо да кажа за пловдивската среща-явно ще е другата седмица в сряда или петък.За мен няма проблем...Лейдимакс също днес би трябвало да пристигне от Кипър,така че ако се чуем с нея ще я навия да дойде и тя Peace

А за нац.среща-има ли единодушие по въпроса къде точно ще се състои? И по-късно ще пусна анкета за евентуалните дати..Ще гледам да са през уикенда...

И един бърз въпрос-има ли проблем Гошко да спи по корем? Защото напоследък много я заобича тая поза,а мене ме е  страх да не се задуши и го проверявам през 5 минутки...

Сега отивам да пийна едно кафенце и да пушна една-две цигарки преди  да са се събудили зверчетата мамини Mr. Green

Ииии последно...мами от Пловдив,след десетина дни ще си бъдете ли в Пловдив?Иска ми се на 21 също да си спретнем срещичка Blush

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 09:26 от foxy81

# 258
  • София
  • Мнения: 216
Ооо, Доре, има дъждобран, ама ако е някой порой - няма спасение, иначе аз също съм безстрашна и без това не мога да нося чадър и да бутам количка Simple Smile))) ама знаеш как вали тия дни, много и кратко, та ще го нахраня в 10 и тръгваме и най-късно към 11 съм при вас Simple Smile))))

Супер, дано в центъра е по-приятно временцето, на мен и така ми харесва, тъкмо по-хладничко, ама като знам, че всеки момент ще завали и е кофти тръпка Simple Smile)))

Вержи, според мен няма проблем да спят по коремче вече дечицата и Стаси спи така, явно му е по-удобно, според мен може да се задушат като са още малки и не могат да си вдигат главата и да я въртят много, много, сега като не му е удобно ще се позавърти и ще се намести Simple Smile)))

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Добро утро!

Лара, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти желая! Мъжете да те слушат и големия да те глези много! Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Иве, и тук малко облаци има, ама аз вече почнах да се оправям и около 10.30ч съм пред Народния Simple Smile В 10 ще го нахраня и излитам! То и вчера уж много се забули времето, а после преваля 5 минути и си беше екстра временцето през целия ден. Дано и днес е така, че иначе подивява вкъщи, а аз двойно повече.

И аз засега съм се спряла на столче Чико Поли. Много ми го похвали една приятелка и каза, че синът й, който е на 5 години вече още си седи в него и е много удобен стол. Сега имат бебе и пак такъв ще купуват. Малко е цифра, ама като се ползва години си струва. А Пег Перегото ми се стори малко по-тесен от Чикото и не знам за момченца дали няма да им умалее по-бързо. А и с цената просто са се оляли! В Май Тойс е 100 лв по-евтин  #Crazy

Да се похваля - Венци тази нощ издържа без ядене от 20.30ч до 6 сутринта Simple Smile Ще изгрее слънце и на нашата улица май Wink

Отивам да се оправям, до после  Hug

# 260
  • Мнения: 86
Ламтурниче благодаря!май ще звънна в очна болница да запиша час че при Контрова мн трудно ставало, пък не е за чакане
Честито на ларакрофт!Да си здрава и всички около теб и малкото съкровище много да ви радва!

# 261
  • Мнения: 242
Мерси,Иве Hug Значи не сме единствените Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 83
Влизам да почерпя за рождения си ден.


Нещо не смогвам напоследък да пиша ужас.Само попрочитам отвреме на време, но ще наваксам.

# 263
  • София
  • Мнения: 66
Здравейтеее Simple Smile

Много хубаво си прекарах тия дни, признавам че си ви четях от време на време, но бях обещала да не пиша  Peace
Сега ще си наваксам първо с четенето, а след това и с писането Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 11:54 от carbo

# 264
  • Мнения: 2 784
А иначе столчето доста ми хареса, бая го поклатих и потътрих да видя дали е устойчиво и не мръдна. Но имам и друга чуденка за него. Нисичко ми се струва  newsm78 та да питам Ламтурничето как го слагате на масата , на мен ми изглежда доста по-ниско. Имам чувството, че доста трябва да порасне детето за да може да яде нормално на стандартната кухненска маса. Ама знам ли аз нали само по представи разсъждавам. Та затова моля за споделен опит.  Embarassed
Ами взехме да го слагаме на масата като махнахме плота, някъде на около  1,5-2 г. беше Калина и беше вече достатъчно висока. Преди това просто го слагахме до масата, от моята страна, за да седнем всички и да мога да я храня, докато вечеряме и ние. Нашето няма колани, преди да демонтираме плота имаше един ремък между плота и седалката, който минаваше между крачетата. Не е падала никога, ама аз не съм я оставяла сама на столчето и за секунда.
Ето тук е на  6-7 месеца, тъкмо сме го купили:

А тук е вече сега, столчето е дръпнато към масата:

# 265
  • Мнения: 1
По темата - това беше третия път, в който съобщавах новината на таткото. Първия и втория път много щастливо приготвях изненади и т.н, но после нещата се прецакваха - мисед в 6-ия месец и кухо яйце. След много опити накрая за трети път видях 2-те черти и както само за това мислех, така се изплаших супер много.

И моята история е същата, само, че миседа беше в 2,5 месец! Когато си направих теста, влизам в спалнята при него, усмихнах се и му казах - трябва да ти кажа нещо, а той- аз знам, бременна си, то ти личи! Обаче истински се зарадвахме, когато отидохме заедно на преглед в третия месец и се видяха ръчички, краченца и т.н и казаха, че вероятността да загубя детето е нищожна! По пътя обратно за вкъщи така плаках от щастие, прибрахме се и той каза на майка му и братовчедка му (тя ни беше на гости) и четиримата се прегръщахме и плачехме! После се обадихме на цялата рода и пак стана един реееееев! Аз със закъснение се включвам в темата, ама още съм на осма страничка  Embarassed !

# 266
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, не си много безстрашна ти, Иве... То на слабо ръмене всеки може! hahaha Мен не ме е страх ни от порой, ни то нищо. Все има къде да се скриеш... Grinning

# 267
  • София
  • Мнения: 216
Хахах, добре, добре, айде тръгвай и ти вече, че сама ще се окажа накрая, Алхимичето ще дойде към 11-11:30ч. Simple Smile))) Мама Пети, ами ако се окажем сами в градинката, ние не се познаваме, аз съм със синя количка, син потник и черен панталон, вързана на опашка, обаждай се Simple Smile)))

# 268
  • Мнения: 95
Ларакрофт,честит рожден ден,бъди здрава,щастлива и обичана.
                            
Фокси,чакам да кажеш като чуеш Деската..прати и поздрави и моля те ако имаш телефон на който да я намеря в Бг ми пиши на лични Hug Hug Hug
За столче за хранене ще купувам дървено,най стабилно ми се струва...преди това ще попитам няколко познати с деца дали нямат,така че мога да се окажа и с друго Wink
Момичета,Теди даде пак тон за националната среща...е как  ми е на сърце само.Дайте да видим с датите как ще е най добре,пък ако ме огрее и аз ще дойда Peace

# 269
  • Мнения: 242
Деси,ние вече си пописахме малко смс-и.Излита от Кипър в 11ч. ,т.е. след малко.След това ще ходи до Смолян да си вземе колата.Иначе каза,че като кацне на българска земя ще ми звънне Peace

Общи условия

Активация на акаунт