Помогнете да измисля име с именден на Архангел Михаил

  • 4 214
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Ангела Ангелина  Ангелика
познавам една украйнка-Михайлина
Рада Радина Радомила  bouquet
Прабаба ми е била гъркиня и се е казвала Михайлина  Wink Хич не ми звучи гръцко,но...както и да е  Peace

Михаела си е супер,но щом не ти допада  Rolling Eyes Рада много ми харесва!  Peace Емилия и Милена също са чудесни,много нежни! Grinning
А за момче едно от любимите ми имена е Емил  Heart Eyes (и дори имах идея да кръстя сина си Демил  ooooh!  Laughing ) и щом празнуват тогава Емиловците бих избрала него! Peace
Успех! Hug

# 16
  • Мнения: 21
Момичета, благодаря ви за съветите  Hug
Нали знаете, че когато имаш познат когото не харесваш, автоматично и името му ти става анти - та за това Михаела отпада.
А Анелия дали влиза в числото на именниците? Ако - не... мисля, че ще е РАЯ, РАЙНА или ЕМИЛИЯ. Но има доста време да помислим...

# 17
  • София
  • Мнения: 44 266
не, Анелия празнува на св. Ана на 9 декември.

Всъщност ми е странно, че Гавраиил са го включили към архангелов ден празнуващите...не че е не е архангел...но пък си има отделна дата на 26,3...иначе Габриела също е хубаво име....
пък другите 2 архангела не ги водят празнуващи на  този ден....нещо малко е позаплетено...Wink

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 23:05 от Angel_Dust

# 18
  • Мнения: 325
А Емилия празнува на 30 май. Peace

# 19
  • Мнения: 4 555
А Емилия празнува на 30 май. Peace

Може и на 8-ми ноември.

Ако - не... мисля, че ще е РАЯ, РАЙНА или ЕМИЛИЯ. Но има доста време да помислим...


От тези трите най-много ми харесва Рая.

# 20
  • Мнения: 2 185
Райна и Емилия имат леко чалга конотация в последно време  Wink .
За момиче най-много ми харесва Рая, вместо Емилия-Ема, Мила също е хубаво  Peace.
За момче Емил ( но те празнуват на 18 Юли)  Peace

# 21
  • Мнения: 8 984
Райна и Емилия имат леко чалга конотация в последно време  Wink .
За момиче най-много ми харесва Рая, вместо Емилия-Ема, Мила също е хубаво  Peace.
За момче Емил ( но те празнуват на 18 Юли)  Peace

Не съм съгласна с това. Райна и Емилия са си едни много хубави български имена. Аз лично не правя асоциация с чалгата, напротив. Аз не слушам чалга и дори не си помислям за тези имена като за имена на чалга певици. В този ред на мисли пък Рая напоследък е доста разпространено.

Емилия наистина празнува на 30 май.


Hug

# 22
  • Мнения: 2 185
Ами в комбинация си звучат чалгаджийски от всякъде. Иначе може и да са хубави, но предложените от мен повече ми допадат, затова и ги споделих.
Рая наистина е много разпространено напоследък, затова пък е много по-красиво от Райна.

# 23
  • Мнения: 251
Михаела си е прекрасно име  Mr. Green

Другото, евентуално, което може да ми хареса с този имен ден за момиче е Ангела.
newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 8 984
Ами в комбинация си звучат чалгаджийски от всякъде. Иначе може и да са хубави, но предложените от мен повече ми допадат, затова и ги споделих.
Рая наистина е много разпространено напоследък, затова пък е много по-красиво от Райна.

Това че на ТЕБ повече ти харесва Рая от Райна, в никакъв случай не го прави по красиво. Wink Точно за това няма да споря с теб. Тъпо е да сравняваш красиви български имена с чалгата. Какво да направим, че всички красиви имена са ги взели чалга певиците, те край нямат. Може и да има Рая чалга певица, ама не е много известна все още вероятно.

Спирам. Ще чакам да видя авторката кое име ще избере.

Успех!


Hug

# 25
  • Мнения: 2 185
Ами в комбинация си звучат чалгаджийски от всякъде. Иначе може и да са хубави, но предложените от мен повече ми допадат, затова и ги споделих.
Рая наистина е много разпространено напоследък, затова пък е много по-красиво от Райна.

Това че на ТЕБ повече ти харесва Рая от Райна, в никакъв случай не го прави по красиво. Wink Точно за това няма да споря с теб. Тъпо е да сравняваш красиви български имена с чалгата. Какво да направим, че всички красиви имена са ги взели чалга певиците, те край нямат. Може и да има Рая чалга певица, ама не е много известна все още вероятно.

Спирам. Ще чакам да видя авторката кое име ще избере.

Успех!


Hug

На теб май то е скучно  Wink . Изразих си мнението, не виждам защо трябва да се обяснявам.
С дъщеричката ти сме адашки между другото  Peace

И от мен успех на авторката   bouquet

# 26
  • Мнения: 399
Атворката,от трите ,към които както разбрах клониш само Рая не ми допада  Peace Много се навъдиха напоследък  Rolling Eyes ,иначе името не е лошо! Peace

# 27
  • Мнения: 21
"Обърнах се за съвет" и към един православен календар :
"Именници: Ангел/ина, Емил, Емилия, Михаил, Огнян/а, Пламен, Радка/о, Райна, Райчо, Рангел,Руси, Руска"

Щом ЕМИЛИЯ има имен ден, това ще да е   Wink Най-много да размислим и да сменим с Ема.
И все пак това ще е името ако се роди на 08.11.   Във всеки друг ден ще носи името СИМОНА  Simple Smile

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩТА  Hug

# 28
  • Мнения: 8 984
Ами в комбинация си звучат чалгаджийски от всякъде. Иначе може и да са хубави, но предложените от мен повече ми допадат, затова и ги споделих.
Рая наистина е много разпространено напоследък, затова пък е много по-красиво от Райна.

Това че на ТЕБ повече ти харесва Рая от Райна, в никакъв случай не го прави по красиво. Wink Точно за това няма да споря с теб. Тъпо е да сравняваш красиви български имена с чалгата. Какво да направим, че всички красиви имена са ги взели чалга певиците, те край нямат. Може и да има Рая чалга певица, ама не е много известна все още вероятно.

Спирам. Ще чакам да видя авторката кое име ще избере.

Успех!


Hug

На теб май то е скучно  Wink . Изразих си мнението, не виждам защо трябва да се обяснявам.
С дъщеричката ти сме адашки между другото  Peace

И от мен успех на авторката   bouquet

Извинявай!   bouquet

Hug

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Михайлена  Grinning
Рангел

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт