ЗЛОУПОТРЕБА с майчината солидарност!!!

  • 2 642
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Ехехехехе, това с коминочистача...офф и аз се заблудих, ама късно схванах, миналата година от зор да покажа на щерката се набутах, ама хайде-постарал се човекът достоверен да изглежда поне-атракция-заплаща се.
Но-на мангали-никакви пари!Принципно не вярвам в клетвите им, Ако и да съм чела Стивън Кинг. LaughingНе ми пукаше ни пред родилното, ни никъде.Имах случка-бременна съм, ама много бременна вече и отдавна знам, че ще е момиче.Иде мангалка и иска цигари с думите-дай, а аз ще ти нарека мъжко да родиш... hahahaвикам-не ми трЕбЕ мъжко на мене ooooh!умрела съм аз пишки да дърпам, ааааамаха... Laughing
А пред родилното-разминаха се на косъм наистина да бъдат смлени... Crossing Arms
Принципно не давам-т.е.-не отварям даже вратата на подобни минаващи, ако се случи да ме хванат все пак-категорично отказвам да им изслушам тирадата даже.
Когато имам в илзишък-раздавам и без да ми искат.

# 31
  • Мнения: 139
Не им обръщам никакво внимание,пък пари да им дам----- пълен абсурд!!! Stop

# 32
  • Мнения: 4 585
Собствениците на заведението едва ли ще вземат мерки. Просто защото майките не са желани клиенти. Дремят на едно кафе по два часа, децата им реват, щъкат из заведението, дори понякога правят локвичка на теракота.

Общи условия

Активация на акаунт