"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон

  • 51 439
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 811
как така в сексът и градът, втори филм ли се очаква?

# 46
  • Мнения: 29
е те нали няма да снимат повече ''сексъти и градът'' как така Бекамова ще се снима там?   Rolling Eyes

намерих ст … 90;ия

и още една

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 22:49 от ISI-ISI

# 47
  • Мнения: 4 606
Хайде и аз в очакване. На мен лично ми хареса 5ти сезон, особено края... С нетърпение очаквам следващия, без значение коя ще е новата отчаяна съпруга.  Party Party Heart Eyes  newsm78

# 48
  • Мнения: 2 280
Няма ли излезли вече някакви спойлери??

# 49
# 50
  • Мнения: 4 717
записвам се при вас, защото съм изпуснала много, в момента съм на 4ти сезон и нямам търпение вече
2 и 3ти ги изгледах на един дъх, много са добри Peace

# 51
  • Мнения: 2 280

Благодаря  Hug Ама е на английски  Tired Може ли едно резюме?  baby_neutral

# 52
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И аз тук в очакване на новия сезон.   wavey

# 53
  • Мнения: 6
Ами то е лесно да се провери като се гледа пак сцената с булката. Едната рокля е с презрамки, другата не е Simple Smile
Ами погледнах преди малко финала на 5 сезон - роклята е като тази на Катрин на снимката  newsm78.
Но верно си е, че е направена да ни заблудят... Не са прости  Thinking.
Иначе нямам търпение за новия сезон  Heart Eyes. Обожавам този сериал...

# 54
  • Мнения: 4 606
Е ще се разбере накрая, сега и да гадаем и да не гадаем все същата работа  Peace

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 18 014
Чета за някаква нова съпруга, защо така, коя липсва, може да съм назад от вас, не помня кой сезон гледах последно кога започва пак и по коя ТВ? Извинявам се ако нещо съм изпуснала

# 58
  • Мнения: 1 666

А такааааа..... И Сюзън, и Катрин в булчински рокли  Crazy


упс  Embarassed
Вече сте го разисквали на предишната страница.... така е като не чета редовно темата....

# 59
  • Мнения: 0
Благодаря  Hug Ама е на английски  Tired Може ли едно резюме?  baby_neutral
Бърз превод на малка част от текста:

Дали Майк ще се ожени за Катрин или Сюзан? Това все още е въпрос с повишена трудност. Триъгълника между Сюзън, Майк и Катрин ще продължава дори и след сватбата, като жената за която Майк НЕ се ожени преживява срив (поредполагам имат предвид психически).

В новия шести сезон се срещаме със семейство  Bolen. Анджи, нейният съпруг Ник и техния деветнадесет годишен син Дани. Ново лице е и Ана, играеща ролята на племенница на Габриел. Също така, Джули (Andrea Bowen) се завръща и естествено носи със себе си тайна. Андрю няма да участва в сериала редивно както преди, но ще се появява като гост.

Бри и Карл, не са правили секс още. Карл смята, че Бри не е готова да предприеме тази стъпка.

Линет има противоречиви мисли относто бременността си, и разплаква щастливо бременна жена като и разказва за опасностите на родителските грижи.

В епизод втори ще се срещнем с възрастен човек на име Рой. Той е продавач на месо, и проявява любовен интерес към г-жа McCluskey. Преди да може да каже на г-жа McCluskey че я обича, откриват в храстите тялото на Джули която е в безсъзнание.

В болницата, Катрин спира лекарите преди да направят тест с радиация върху Джули като разкрива, че Джули може да е бременна. Сюзън не е знаела тази информация. Когато Джули се разбужда, тя дочува нещо от/за Анджи, което тя не би желала. Тя очевидно се надява Джули да си помисли, че е сънувала, но докторът не мисля, че е вероятно.

Бившият любовник на Габриел - Джон се завръща. Той е разведен, а Ана се опитва да го съблазни. Сцена: Карлос, Линет и Том са в ресторант заедно, когато Габриел пристига, вероятно и с Джон.

Бри реагира зле, когато Карл се появява задно с друга жена, но тя не може да каже нищо, тъй като е с Орсън.
Карл изпраща на Бри текстово съобщение със сексуално съдържание.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 10:32 от Джулс

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт