"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон

  • 51 492
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 487
Здравейте,мили дами!Аз съм новачка и не съм майка,но се надявам това да не е проблем? Embarassed Embarassed
Относно сериала,аз съм негова голяма фенка и някуде бях прочела,че Майкк и Катрин (която не ми харесва изобщо) се женят,а Габриел има 2 деца мисля,че беше и вече става пълничка и пазарува от магазини,за бедни така да го нарека..т.е продава и забравя за скъпите си дрехи..Това омня ако си спомня нещо пак пиша! Peace Peace


Намерих това:
http://info.rozali.com/novini/p8242.html

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 10:55 от praskofka

# 61
  • Мнения: 482
Да, но това беше в предишния сезон. Сега би трябвало да е в предишната си форма.

# 62
  • Мнения: 85
Прасковка може би има впредвид сериите по БТВ. И затова най - вероятно не е гледала 5-ти сезон Confused

# 63
# 64
  • Мнения: 23
Ето че любимката ми не е толкова перфектна http://svejo.net/home/link_summary/358961-Otchaqnata-supruga-Nik … un-pokaza-celulit

# 65
  • Мнения: 0
Щом ти е любимка, извинявам се за лошата новина която ще ти сервирам, но героинята на Николет Шеридан умря. Беше убита от Марк Чери по доста странен начин - ток с високо напрежение.

С нетърпение и интерес чакам да излезе промото за 6ти сезон.

# 66
  • Мнения: 6
Чакам с нетърпение

# 67
  • Мнения: 369
Записче и от мен , с интерес ще следя темата и коментарите Simple Smile. Голяма съм фенка на филмчето  Grinning

# 68
  • Мнения: 1 629
ох мацки чета ви кометарите и се заливам от смях. Тази темичка винаги ме е радвала Mr. Green Heart Eyes

# 69
  • все тук
  • Мнения: 1 718
Още само месец и отново ще се радваме на дамите. Дано 6-ти сезон да прилича на 4-ти, че 5-ти нещо не беше кой знае колко интригуващ (поне според мен).

# 70
  • Мнения: 69
и аз се записвам тук, с нетърпение очаквам новия сезон и още един глас, че Сюзън е булката Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 2 487
Здравейте,Дейв(мъжът на Идии) иска да убие Сюзън нали?Защото нали се блъснахаи явно детето и жената са били негови.Така ли е  newsm78

# 72
  • Мнения: 7
Да Прасковке ,но няма да успее да ги убие Simple Smile и аз чакам с нетърпение шестия сезон   Nature Sunny

# 73
# 74
  • Мнения: 59
Извинете ме за тъпото въпросче, а по БТВ кога ще го дават?

Общи условия

Активация на акаунт