"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон

  • 51 480
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 710
Колко ли ще сме изненадани всички като стане ясно кой е! Laughing Даже подозирам, че ще сме разочаровани.
Племенницата на Карлос? Заради Дани?

тя е достойно куку, но ми се струва, че е по-дребничка от джули ...

# 691
  • Мнения: 687
Но тогава ще трябва да му даде някакво обяснение къде отива. По-странно би било майката да търси сина отколкото бащата... Пък и така ще рискува Ник в даден момент  да се усъмни в нея - че нещото се е случило, точно когато е излязла. По-трудно ще й е да излезе докато той е вкъщи с вързоп дрехи (нали нападателят беше дегизиран). А и ми се струва, че на нея й допадна варианта Ник да е заподозрян и тя "добричката" да трупа точки пред него като му осигурява алиби.  Thinking
Да, и аз преди си мислех за племеницата на Карлос, но... малко вероятно ми се струва сега. А и тя не си ли беше вкъщи по това време? Помня, че нещо обясняваше, че са били заедно с Дани, но я разконспирираха, че си е била вкъщи?!... Ама така ли беше - нещо ми се губи...

# 692
  • Мнения: 17 546
Да, и аз преди си мислех за племеницата на Карлос, но... малко вероятно ми се струва сега. А и тя не си ли беше вкъщи по това време? Помня, че нещо обясняваше, че са били заедно с Дани, но я разконспирираха, че си е била вкъщи?!... Ама така ли беше - нещо ми се губи...
Габи я хвана, че е казала на полицаите, че е била с Дани. И после се оказа, че е била у дома, но тя може да излезе за момент от вкъщи. Ревност, че Дани предпочете Джули пред нея? По-късно ще стане ясно, че момичето не е стока май. Предположения...

# 693
  • Мнения: 12
здравейте от мен
за първи път се сетих да търся тема за филма иначе съм му луд фен, всеки понеделник го гледам виднага щом излезе
а за този Нил аз си мисля че е той защото на нападателя дадоха обувките и когато той отиде при джули в болницата в началото му дадоха пак само обувките и бяха същите, той май по скоро се притеснява не защото я обича а защото явно и е казал истинското си име и може би тайната си
аз ако се намесвам неадекватно с мнението си моля да ме извините, но не прочетох всичко което сте писали досега защото си е множко
и ако Може едно въпросче много време се чудя, тоест от както почна сезона къде е другата дъщеря на габи и карлос 4е сам изпуснала явно някой момент
мерси много

# 694
  • Мнения: 17 546
...много време се чудя, тоест от както почна сезона къде е другата дъщеря на габи и карлос 4е сам изпуснала явно някой момент
Споменават я от време на време, колкото да се знае, че съществува.

# 695
  • Мнения: 1 649
...много време се чудя, тоест от както почна сезона къде е другата дъщеря на габи и карлос 4е сам изпуснала явно някой момент
Споменават я от време на време, колкото да се знае, че съществува.
А с племенницата на Карлос, която живееше при тях какво стана?

# 696
  • Мнения: 29
...а за този Нил аз си мисля че е той защото на нападателя дадоха обувките и когато той отиде при джули в болницата в началото му дадоха пак само обувките и бяха същите...

Не са същите обувките.Аз също си бях помислила,че може да е той и теглих на ново епизода с нападението за да гледам обувките,но не са същите.  Peace

# 697
  • Мнения: 2 765
Аз мисля, че е Нил, независимо дали са същите обувки или не.Остана много доволен когато жена му каза,че е казала на полицията че в нощта на нападението той е бил с нея.
А относно племенницата ,засега е на заден план, сигурно тепърва ще се случва нещо с нея

# 698
  • Smallville
  • Мнения: 994
Извинете,за какъв Нил говорите newsm78

# 699
  • Мнения: 84
Имат предвид Ник.

# 700
  • Мнения: 2 229
Здравейте на всички, аз тази година изпуснах началото на сезона! Laughing

Чак днес се сетих "бе какво стана със съпругите, няма ли да има нов сезон" и гледам в замундата цели 7 епизода. Laughing

Днес изгледах 3, и ми стана интересна интригата, като първи впечатления много ми хареса гаджето на Маклъски (от Д-р Куин лечителката  Mr. Green) и новата съпруга се чудех откъде ми е позната, а била от Джоуи Simple Smile

Връщам се назад, да ви чета, е много сте изписали! Crazy

# 701
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря.И аз допуснах това,но пък реших,че може да съм изпуснала нещо Crazy

# 702
  • Мнения: 26
Според мен не е Ник,а племеницата  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 1 413
Според мен не е Ник,а племеницата  Simple Smile
Това съвсем нова версия. Този сезон поне се чудим кой се е опитал да убие Джули. В предишния от началото знаехме кого преследва Дейв.

# 704
  • Мнения: 2 631
Това, че Анджи е казала на полицаите, че Ник е бил цяла нощ с нея, си е откровена лъжа(прикриване). В нощта на нападението, Дани беше зачезнал нанякъде, и тя(Анджи) прати Ник да го търси. Аз все още си мисля, че е Ник.

Според мен Анджи със сигурност знае кой е нападателят на Джули!  Wink Демек или е тя, или е някой нейн познат!  Peace
Ако не знаеше, щеше да задава въпроси на Ник за аферата му и за това дали още продължават и бла-бла-бла.... за въпросната вечер.
А тя ясно и отчетливо му каза, че знае всичко, и че знае, че са приключили.... За да знае.....  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт