АПРИЛКИ 2010 добре дошли при нас!

  • 16 045
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 768
Андрея мила,рано е за тест.И аз си направих вчера и беше отрицателен,но признаците си ги имам.Днес сутринта направих и е пак отрицателен,но като че ли има една мнооого,ама мноого лека втора черта,която трябва да се вЗреш много добре за да я видиш.Дано не си въобразявам само.Но наистина е още много рано за тестове.Утре пак ще тествам с лентичка,а от понедленик вече с тест писалка.Добре се запасих добре с тестове. ooooh!

# 31
  • Мнения: 343
 Андреа , *ВЕСИ* Успех с тестовете Peace Аз ще изчакам закъснението и на 30 ще тествам За признаците на мен само кръста ме боли но аз и с първата бременност нямах никакви признаци дано и сега да е така  PeaceУспех момичета дано да сме направили априлчетата Hug

# 32
  • Мнения: 1 768
Андреа , *ВЕСИ* Успех с тестовете Peace Аз ще изчакам закъснението и на 30 ще тествам За признаците на мен само кръста ме боли но аз и с първата бременност нямах никакви признаци дано и сега да е така  PeaceУспех момичета дано да сме направили априлчетата Hug
Мечтание,мерси.Успехи и на теб.  Hug

# 33
  • Мнения: 14
Поздрави на за формящата  се априлска групичка от една мартенка2010.
Пожелавам но всички вас да видите тези дни  EFP които толкова много копнеете.
Относно това кой кога да се тества мога да кажа че при всеки е различно, при мен чертите се появиха макар и слабо 2-3 преди дата но това зависи от нарастването на хормона който теста отчита. Мога да ви дам един съвет избягвайте да купувате китайски тестове за бременност при мен специално тези тестове нищо не показваха. Те на китайците не им трябват положителни тестове Laughing
Положителен тест винаги съм получавала с Shure Chek и този път също.
Така че като купувате тест за бременност се интересувайте какво производство е.
Знам какво ми беше на мен преди около 2 седмици от вълнение и притеснение и как се вслушвах прекалено може би в симптомите на тялото ми.

Пожелавам ви много радост през следващите месеци.
С уважение
Една мартенка2010

# 34
  • Мнения: 10
Андреа , *ВЕСИ* Успех с тестовете Peace Аз ще изчакам закъснението и на 30 ще тествам За признаците на мен само кръста ме боли но аз и с първата бременност нямах никакви признаци дано и сега да е така  PeaceУспех момичета дано да сме направили априлчетата Hug
Мечтание,мерси.Успехи и на теб.  Hug

УСПЕХ и на Вас момичета стискам палци  Praynig EFP 1stroller preggo newsm32

# 35
  • Мнения: 1 768
Stelleе,благодарим ти за съветите,мила. Hug Наистина е много мъчително това чакане. Sad
Лека бременност на теб и на финала едно сладко бебче.
Дано ние сме в априлския отбор.  Praynig

# 36
  • Мнения: 1 420
Здравейте, момичета!

И ние се гласим за априлско бебе, пък живот и здраве то ще си покаже скоро  Rolling Eyes Аз ще се тествам чак към 9.08  Rolling Eyes Голяяяма мъка е това с чакането - знам, защото и първото ни бебче беше планирано  Grinning

За тестовете - с първото бебе си бях правила тест 2 дена преди датата на лелката и ми показа много ясно втората черта. но имах и изразени много силни признаци на бременност - боляха ме яйчниците много и ми се гадеше ужасно  Sick  Така че според мен е много индивидуално  Peace

Успех на всички и дано скоро се похвалим с хубави новини  Praynig  Praynig

# 37
  • Мнения: 1 768
Добро утро милички,

Няма как да скрия радостта си.Макар че е почти четири часа сутринта искам да споделя,че току що си направих ранен тест за бременност и показа това :  EFP Втората чертичка е розова и не е все още тъмночервена,но я има.Излезе ми веднага.Най вероятно ще съм мартенско-априлска мама.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова съм щастлива.Знаех си от самото начало,че не ми е нещо като преди. Grinning
Дано само да е всичко наред,че много ме болят яйчниците и кръста.  Hug
Целувам всички момичета.Благодаря ви,че ви има и чакам следващите с положителни тестове.

# 38
  • Мнения: 343
Веси честито ти чертичка Hug Късмет желая ти след няколко дни от розова да стане по-дебела и наситена
Хайде дано да ни орисаш и нас с бебчета  Peace Много се радвам

# 39
  • Мнения: 1 768
Веси честито ти чертичка Hug Късмет желая ти след няколко дни от розова да стане по-дебела и наситена
Хайде дано да ни орисаш и нас с бебчета  Peace Много се радвам

Да ви се връща тъпкано.  Wink  Hug

# 40
  • Мнения: 10
Добро утро милички,

Няма как да скрия радостта си.Макар че е почти четири часа сутринта искам да споделя,че току що си направих ранен тест за бременност и показа това :  EFP Втората чертичка е розова и не е все още тъмночервена,но я има.Излезе ми веднага.Най вероятно ще съм мартенско-априлска мама.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова съм щастлива.Знаех си от самото начало,че не ми е нещо като преди. Grinning
Дано само да е всичко наред,че много ме болят яйчниците и кръста.  Hug
Целувам всички момичета.Благодаря ви,че ви има и чакам следващите с положителни тестове.


ВЕСИ ЧЕСТИТООООООО МИЛИЧКА МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!!!!!!!!!!!!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА, БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ, не се притеснявай всичко ще е наред мен също ме болят яйцниците и сутрин ми се гади ужасно а и гърдите имам чувството че ще се пръснат  Whistling но ще направя теста другата седмица  Praynig хайде да поведеш крак и успех на другите момичета дано да ни провърви и на нас така  Flutter Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 768
Благодаря ви,мацки.Хайде не се бавете с тестовете,ами действайте.И вие ще видите чертичките.При мен 3 дена преди дадата на менст. отчете.Стискам палци да сте слеващите. Heart Eyes Hug Много целувки и ви пращам страшно zараzителни вирусчета. Hug

# 42
  • Мнения: 1 420
Весиииии, честито, миличка  Hug Дано си ни на късмет  Wink

За болката в яйчниците доктора ми беше препоръчал да пия парацетамол ( до 8 хапчета на ден )  Peace

# 43
  • Мнения: 1 768
Весиииии, честито, миличка  Hug Дано си ни на късмет  Wink

За болката в яйчниците доктора ми беше препоръчал да пия парацетамол ( до 8 хапчета на ден )  Peace
Мерси,Вини.Хайде,ти да си следващата.
 Hug

Иска ми се да си направим списъче.Искам да впиша всяка една от вас бъдеща априлка.Моля,напишете си данните,името,годините,града и коя по ред бременност ,а да и името на децата ви,ако имате такива.Искам да ви сложа и по една детелинка да ви е на късмет.


# 44
  • Мнения: 802
Веси, Честито!
Аз също имам шанс да съм априлка, но има време до 28-ми, тогава ще се тествам ако не е дошла лелката.
А днес трябваше да ми е термина, за съжаление беше "кухо яйце". Надявам се че този път всичко ще е наред както с мен така и с всички Вас. Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт