СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на саможертвата 2 тема

  • 65 416
  • 444
  •   1
Отговори

Анкета

Оправдавате ли поведението на Лале към своето семейство?

Опции:

  • Мнения: 1 558




Лале(Едже Услу )-детски лекар ,е щастливо омъжена жена обичаща съпруга си и двете си деца.
Заедно със съпруга си Еге(Синан Сюмер ) - писател в една продуцентска къща и двете си дъщери , живеят щастливо отдалечени от всички проблеми. До деня ,в вкойто с едно леко замайване на главата ,живота на Лале се превръща в кошмар.

Отивайки в болницата в която работи и по настояване на приятел от медицинският университет , специалист -мозъчен хирург Атеш (Гйокхан Тепе) , се подлага на контролни прегледи. След което разбира , че има тумор в мозъка и времето , с което разполага е много малко.

Зейнеп( Бурджу Кара) е детската учителка на давете момичета на Лале -Едже и Наз.
Зейнеп , претърпява заболяване , в последствие на което не може да има никога деца и все още преживява трагедията.
Преди няколко години , именно поради тази причина се разделя с човека , който обича до полуда и се разминава с женитбата.


Заболяването на Лале , коренно ще промени както нейния живот, така и на семейството и .., на Атеш....и на Зейнеп....


В главните ролите : ЕДЖЕ УСЛУ , СИНАН СЮМЕР , ГЙОКХАН ТЕПЕ И БУРДЖУ КАРА

Продуцент : ЯМУР АЖАНС - ОСМАН ЯМУРДЕРЕЛИ

Режисйор : ХИЛАЛ САРАЛ

Сценарист : ЙОЗГЮР ЕВРЕН ХЕПТЮРК

Музика : ГЮНАЙ УЙСАЛ


В ролите : СЕДА ГЮВЕН ( ЕДА ) , САИТ ГЕНАЙ (СЕЛЧУК) , ФАТМА КАРАНФИЛ (УЛВИЕ) , ТАНСЕЛ ЙОНГЕЛ ( КЕРИМ ) , АЙДАН КАЯ ( ШЕЙДА ) , ЕБРУ БИЛИНГЕН ( ПЪНАР ) , ЪШЪК АРАС ( АДИЛЕ ) , БЕЛИЗ ИНАЛ ( АЙШЕ ) , ГЙОКХАН АЙДЪНЛЪ ( БЕРК ) , СЕЙФЕТТИН КАРАДАЙЪ ( КАСЪМ)

Деца : КЮБРА АЙЧА ТУРАН ( ЕДЖЕ ) , ЧАЛА ШИМШЕК ( НАЗ ) , ЕДЖЕ БОСТАНДЖЪ ( ЗЕЙНЕП - АСУ )




Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 11:44 от TraYkovA

# 1
  • Мнения: 1 558
Момичета пускам ви темата,защото sIsIt0 не е влизала във форума от доста време.Надявам се,че за пускането на следващата тема ще се е върнала Hug

Първата страница съм я взела от темата на Mishel за турските сериали.Надявам се,че няма нищо против!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 384
  tiptoe  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 15 426
На всяка серия са направили тежки финали.И на тази как си отвори очите Леле, точно като се ожени Еге, ужас!А Атеш как е възможно да е толкова влюбен години наред?И по влюбен става със всеки ден. Той май отнесе всички негативи от решението на Леле, ама пак търпи и трае.

# 4
  • Мнения: 312
Страхотен филм, не оправдавам Леле

# 5
  • София
  • Мнения: 3
TraYkovA   bouquetза темата и анкетата!

Леле трябваше да сподели за състоянието си поне с Еге!
Много на бързо стана сватбата на Зейнеп и Еге. В мислите си преди подписването, по време на подготовката и двамата бяха със старите си спомени, Зейнеп си представяше Керим, а Еге - Леле.Много хубаво малкото момиченце Наз си изигра ролята - как набързо напъха снимката на мама и тати в пазвичката си до сърчицето. Много силна игра показа д-р Атеш - голямата му любов и безкрайната обич към Леле, не го сломиха да се противопостави на околните. Той силно вярва и не се отказа от борбата за живот на Леле! И финала на серията пак трогателен!

# 6
  • Мнения: 1 492
Тоя Еге, как не погледна писмото. Със сигурност нямаше да има сватба.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 426
Тоя Еге, как не погледна писмото. Със сигурност нямаше да има сватба.
И филм нямаше да има.

# 8
  • Смолян
  • Мнения: 42
Сериалите на турските филми са къчени тук: http://bananabg.com/

# 9
  • Мнения: 16
Ле-лее, как се запалих по тези турски сериали! От една колежка, случайно...загледах се в един-два епизода на 1001 нощи. А сега - сутрин се будя със "Сълзи над Босфора", вечер гледам "Перла". Ейй, много красиви жени! Страхотен грим. Иска ми се да пробвам и аз, ама не знам как. Ако може да ме препратите към "Красива мама" или другаде, където има съвети. И какви коси, въобще красота!
А за играта им...много са добри. Нищо общо с друг тип такива сериали, които са давали.
Продължавам да гледам. И да съпреживявам техните истории...

# 10
# 11
  • Мнения: 343
Не я оправдам Лале мисля че прави грешка  Embarassed

# 12
  • Мнения: 308
Трудно и тежко се преживява такава съдба, но аз лично не бих постъпила така.  bouquet за темичката.

# 13
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не я оправдам Лале мисля че прави грешка  Embarassed
Но нали трябва сериала да вирви в реалния живот едва ли би станало всичко това.
Шейда много ми харесва,страхотно излъчване.

# 14
  • Мнения: 620
Аз съм очарована от това дете:


Толкова е талантливо, така умело играе и позира.
Тук е по-голяма:

Общи условия

Активация на акаунт