СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на саможертвата 2 тема

  • 65 446
  • 444
  •   1
Отговори
# 30
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Тази писателка нещо много е съмнителна.  Crossing Arms А пък тоя където поиска от Шейда да не води щерка по кабарета какъв е? Какво има предвид под това че поел тази мисия отдавна??? #Crazy
А пък майчето на Шейда е ужас просто!!!! Crossing Arms Naughty #Cussing out #2gunfire Sick

# 31
  • Мнения: 239
Може ли някой да каже как свърши серията, че изпуснах? Мерси предварително Hug

# 32
  • Мнения: 566
Леле отиде в къщата си и зейнеб и отвори вратата.

# 33
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Леле на прага на къщата, отвори й Зейнеб.  Whistling Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 3 098
Да се разпиша и тук.Гледам го тоя филм 1 път седми4но,толкова е достатъ4но,те без това повтарят непрекъснато в на4алото и не е нужно да го следя.
И на мен ми се струват странни и неподходящи действията на Леле и Еге. ThinkingПриказката прекален светец и Богу не е драг ми идва наум.От цялата тая каша децата се побъркаха ве4е,а и дават напразни надежди на хората около тях и им прецакват живота.
Освен това за 1 месец залежаване Леле не би трябвало да има такива проблеми с движението.Това става след наистина дълго обездвижване.

# 35
  • Мнения: 0
'Айдее...и Еда влюбена в Атеш. Heart Eyes

# 36
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Да се разпиша и тук.Гледам го тоя филм 1 път седми4но,толкова е достатъ4но,те без това повтарят непрекъснато в на4алото и не е нужно да го следя.
Освен това за 1 месец залежаване Леле не би трябвало да има такива проблеми с движението.Това става след наистина дълго обездвижване.

тава за непрекъснато повторение някак го изпуснах, аз като пропусна дори половин епизод гледам да го сваля и да изгледам има неща които се пропускат.
А за обездвижване... Нали е мозъчно оперирана трябва й рехабилитация.  Peace

# 37
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
'Айдее...и Еда влюбена в Атеш. Heart Eyes
Че тя е влюбена от самото начало.  Crossing Arms Whistling

# 38
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Лале се сети да дойде при Еге... Какво очаква след всичко което стана? Да я прегърне и да я приеме? И гадно е това че никой не й каза че Еге и Зейнеб са женени.

# 39
  • Мнения: 239
'Айдее...и Еда влюбена в Атеш. Heart Eyes
Че тя е влюбена от самото начало.  Crossing Arms Whistling

Жалко , че Атеш не е, отиват си. А Леле изобщо не му подхожда.

Леле трябваше да помисли по-рано за варианта, че може да оздравее и да не се стига до разводи и нови сватби, сега ще се объркат съвсем нещата.

# 40
  • Хасково
  • Мнения: 180
Тази писателка нещо много е съмнителна.  Crossing Arms А пък тоя където поиска от Шейда да не води щерка по кабарета какъв е? Какво има предвид под това че поел тази мисия отдавна??? #Crazy
А пък майчето на Шейда е ужас просто!!!! Crossing Arms Naughty #Cussing out #2gunfire Sick
Peace
Аз бих я изгонила, нищо че ме е майка. И без това с нищо не помага.
Отношенията между Нас и Зейнеб май се оправиха. На Нас и много трудна ролята. Но се справя блестящо.
Изобщо децата във филма по нищо не отстъпват на възрастните. Страхотни актьори. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 098
Да се разпиша и тук.Гледам го тоя филм 1 път седми4но,толкова е достатъ4но,те без това повтарят непрекъснато в на4алото и не е нужно да го следя.
Освен това за 1 месец залежаване Леле не би трябвало да има такива проблеми с движението.Това става след наистина дълго обездвижване.

тава за непрекъснато повторение някак го изпуснах, аз като пропусна дори половин епизод гледам да го сваля и да изгледам има неща които се пропускат.
А за обездвижване... Нали е мозъчно оперирана трябва й рехабилитация.  Peace
Пропускат се,но и аз не го следя тъй ревностно колкото 1001 нощи,например.Имах предвид,4е долу_горе се ориентираш,тъй като действието се развива бавно,а и повторението в на4алото е доста дълго.
А за рехабилитацията,да нека й правят,но драматизират излишно.

# 42
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Обаче си личи, че сериалът е турски. Зейнеб и Еге, женени вече, спят в едно легло, ама то бива целомъдрие, бива, ама чак пък толкова... Ако беше някой американски сериал, отдавна да са се награбили, нищо, че не се обичат.
И серията пак свърши интересно, ще чакам утрешната с нетърпение да видя как ще се развият събитията.
И едно въпросче: какво се оказа сега, Лале вече е здрава, така ли?

# 43
  • Мнения: 4 369
И аз да се разпиша  Grinning
Еда като се върна от Англия и обицата на носа й се преместила от лявата страна на дясната  Laughing
Когато Атеш возеше Зейнеп в колата си,тя много беше уплашена,че той кара прекалено бързо/нали колата му е звяр Wink/,а през цялото време ги изпреварваха други коли  newsm78
Личи си,че режисьорът е по-слаб от този на 1001 нощ!

# 44
  • Мнения: 0
Попаднах на песен, която изпълнява актьора с ролята на Атеш. Той и певец ли бил?
http://www.youtube.com/watch?v=_Z22u5D4Jqg


Да, певец е.  Peace

Ето едно много хубаво изпълнение на актьора Гйокхан Тепе /Атеш/

http://vbox7.com/play:329ce685

Общи условия

Активация на акаунт