Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 508
Малеее, тая тема - цял фотоалбум. Simple Smile

# 256
  • Мнения: 95
Момичета, колко красиви булки видях Hugбез значение в бяла рокля или не....този блясък в очите е важен Grinning
Ние с мъжа ми правихме сватба тук и само с приятели  Winkбез църква. Решили сме обаче следващата година  да правим кръщене на Ивко в България,то и на двамата Иво трябва да направим и  един църковен брак за нас е едно тържество след това.Момичета другото лято се гласете за форумска среща на нашата сватба PeaceНали няма да ме оставите сама Hug
Диде,кажи мила къде е този готин ресторант...и имахте ли агенция на сватбата???Всичко е много добре декорирано Peace Peace Peace

# 257
  • Мнения: 173
Ехооо, завърнахме се от консултация - резултатът е 9000 гр и 69 см  Joy голямо кюфтенце е Гоги, ами с това ядене през 1 ч вечер така е  Laughing Иначе започваме с пюренцата от утре, но се чудя дали морковът много запича, да започна с него или с тиква на Хип  newsm78
Пети, можеш да пуснеш паричките по сметката на Гошо, само да те помоля да си направиш нов имейл адрес и да ми пуснеш адреса си пак на ЛС и линка на столчето да не стане грешка, че доставката е 6 евро само за нови акаунти, така че превеждащ сумата + 6 евро  Peace
Сега един въпрос към мъжките мами относно пишлето - днес лекарката гледа пишлето на Гоги и каза, че е слепено и няма как да стане забелване, повече от това, което е в момента няма да може, а то е никакво забелване  ooooh!, и ще трябва да ходим на хирург  Cry Някой друг има ли такъв проблем?

# 258
  • Мнения: 649
Гери на нас педиатърката все ни казва да изчакваме със забелването и ние това й правим.
Пробвах няколко пъти на своя глава, но нищо не се получи.

Един ден реших с на моя мъж сестра му д апробваме и тя доста позабели, но на Йоан пишлето почервеня и стана едно все едно кожата му се нацепи / както се напукват ръцете когато е студено/ и от тогава не съм го пипала. само отварях лекичко да почиствам, но не съм дърпала повече.

Иве, Диде страхотни снимки

Деси разбира се, че ще бъдем с теб  Hug

hetera
добре дошла отново

# 259
  • Мнения: 95
Момичета, днес Ивко се обърна сам по корем newsm44 newsm44 newsm44 аз бях започнала да се шашкам вече Wink
Гери,тук докторите също препоръчват да не се пипа пишлето до 2 годинки newsm78,ама аз малко го пипам..т.ст забелвам,мъжа ми все ми се кара Close Търси и друго мнение...не знам какво да те посъветвам newsm78
Снимка от събитието....

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 12:33 от dessi06

# 260
  • Мнения: 1
Деси, агент на сватбата бях само и единствено аз  Embarassed ! А ресторанта е в Сандански и е върха- голям, просторен, подреден, голям дансинг ( чак 130 гости изглеждаха малко на фона му)! Украсата пак аз я избрах! Програмата - танцуване с факли с огън, гърмене на 12 бутилки шампанско, народни танци с 8 души ансамбъл, заря и т.н е пак мое дело! Останалите, дори мъжа ми, не знаеха какво ще се случи в деня на свабтата! Много нескромно звучи, но е факт!  Hug

Благодаря за комплиментите!   bouquet

Много са сладки бебчетата! Бонбончета!

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 13:50 от dideroncho

# 261
  • Мнения: 95
Деси, агент на сватбата бях само и единствено аз  Embarassed ! А ресторанта е в Сандански и е върха- голям, просторен, подреден, голям дансинг ( чак 130 гости изглеждаха малко на фона му)! Украсата пак аз я ибрах! Програмата - танцуване с факли с огън, гърмене на 12 бутилки шампанско, народни танци с 8 души ансамбъл, заря и т.н е пак мое дело! Останалите, дори мъжа ми, не знаеха какво ще се случи в деня на свабтата! Много нескромно звучи, но е факт!  Hug

Благодаря за комплиментите!   bouquet

Много са сладки бебчетата! Бонбончета!
Е ДИДЕ,аз те признавам за супер сватбен агент...може да се наложи да искам съвет Hug Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 216
Добре дошла, Веси, аз във face-a видях, че тсе се прибрали, ама пишеше май, че си болна и аз реших да не те притеснявам, пък то сега мъжът ти се разболял, дано на Ники му се размине и се видим скоро, наистина беше супер пред народния, то Слънчев бряг само хотели и алеи, какво да му харесаш, ама все пак сте си отпочинали и моренцето видяхте, абе и аз искам, ама ще е след сондажа на Стаси - втората половина на август.

Диде, страшни снимки, ама то както се казва "магаре седяло, магаре изляЛо", но в твоя случай в добрия смисъл на поговорката Simple Smile))))

За пишката - нашата ни я забели почти цялата онази лдата лекарка, не се възпали слава богу, сега е забелена на 3/4 съвсем може да се смъква и на 1/4 е още залепена кожата, но предполагам, че доки като го види другия месец, ще я доотлепи и приключваме с въпроса, мисля, че е рано още за операция, може би към годинката, ако все още е залепена кожата, защото физиологичната фимоза се израства до към годинката най-често, поне така съм чела  newsm78

За сватбата и ние нямаме църковен брак, решихме, че е доста дълга процедура, мъжът ми много не пожела, а аз се съгласих с него, наистина най-важно е любовта, обичта, уважението, най-общо казано чувствата, а с брак или без брак, които са си щастливи, пак ще са си щастливи Simple Smile

Веси,  Praynig дано не е бебенце, а хормоните още да не са се реглирали, а може да ти се гади и от кръвното, нали преди ти се виеше свят, дано всичко е ок  Hug

# 263
  • Мнения: 360
Dideroncho,много си хубава на сватбата Hugсега те разбирам защо толкова се жалваш за килцата ама споко пак ще си станеш така.аз от сега те наемам за сватбен агента,ми ти си страшен талант Laughingама това само при положение че все някой ме вземе за жена Thinkingмай няма много желаещи Laughing
Деси06 и аз идвам даже неканена как обичам да се веселя Whistlingи аз ако се заженя съм си намислила да ви поканя  всичките и ще ви спретна в еднакви рокли,шаферки ще ми станете.
Всички снимки са страхотни,много са хубави темите така цветни Hug
Утре ще правим ли среща на Народния?Времето го дават от утре слънце и жеги айде дайте към11 че май всички ни е трудно сутрин да се организираме.Моля да се преброите да знам дали да чакам някой утре аз със сигурност съм там Peace

# 264
  • Мнения: 360
Весе аз от 2дни също съм така яко ми се гади,кръвното ми е лудо,а главата не е спряла да ме боли.може и твоето неразположение да е от времето,стискам палци да не е бебе щом няма как сега  Confused
А забравих добре че деси написа за Ивко та и аз да се похваля и ние се завъртаме вече от гръб по корем и съм я заснела а като се науча и клипчета да качвам ще ви покажа.ама не знае как да си извади ръката и яко се сърди като я обърна и като и помогна почва да ми крещи и така не и харесва Laughingмного е смешна и като се гепи за чаршафа се опитва да се придвижва напред като глист по ламарина е hahaha

# 265
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, Алхимиче и Станислав се дърпа за чаршафа и се набира яко Simple Smile)), а скоро и ръката ще си вади Майчето, ще видиш Simple Smile

За Народния съм много "за", казвате 11 утре, там съм, на фонтана ли ще се чакаме?

# 266
  • София
  • Мнения: 1 978
Алхимиче,явно и при мен е някакво временно неразположение,както при теб,защото теста е категорично отрицателен,то аз си знаех,че шанса да има бебе е почти нулев,но страх лозе пази  Simple Smile
За утре много ми се идва към народния,но ще пропуснем,нали трябва да се грижа за болния мъж,а и ако е вирус да не ви го пренасям.
За завъртането ще видиш като започне да се върти от единия край на спалнята до другия  ooooh! само в нея ще гледаш да не падне  Simple Smile

Иве,забравих да честитя за чичото и СМГ  Simple Smile  Споко,морето няма да избяга и август ще си е там! Да си призная накрая бях уморена и ми се прибираше вкъщи,а и тази настинка, при мен беше болик в гърлото,но ми мина.

# 267
  • Мнения: 1
Аз съм "за" срещичка утре пред Народния в 11 ч! Мойта девойка вече спи в столчето за кола, монтирано в количката! Ура!

Благодаря за комплиментите!  Blush

Айде, още една снимка, за да видите ресторанта от друг ъгъл, а пък аз ще поплача за невъзвърнатите килограми:

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ново забавление за февруарчета

трябва да има-вятър,сенчеста тераса,пране от рода на чаршафи и хавлии,бебешки шезлонг

сложих джиджа в шезлонга на терасата.простряла съм големи неща,които от вятъра доста играят,а тя се залива от смях.аз си чистя спокойно,а тя се забавлява  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 95
Алхимиче,и аз за шаферки ви глася HugСега звъннах  на мъжа ми по телефона и му казвам..Мило,абе ние догодина като правим сватба в Бг кой ще поканиш.....и той Shocked Shocked Shockedмомент, ама ще правим ли ShockedОх Деско,имам толкова работа,хайде после ми звънни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт