Отговори
# 285
  • Мнения: 2 784
Peta, мерси, надявам се и аз, ама засега няма нишан от НОИ. Confused
Фокси, аз ако имах твоето тяло само рокли щях да нося. Сватбата ви е много хубава. И аз предпочитах да се оженим в съвсем тесен кръг, а вечерта да заведем приятелите си на дискотека, ама мама настоя за бяла сватба. Не, че не беше хубаво и пак бяхме малко хора- към 30-40 човека, повечето млади, ама ако можех щях да си я направя по друг начин. И за мен това са пари на вятъра, въпреки, че емоцията е голяма.
Като спря да кърмя, ще започна да събирам парички за липосукция на корема и за нови гърди. Mr. Green Каква мацка ще стана тогава! Mr. Green
Ние пък имаме църковен брак. Даже, ако можеше щях да искам само църковен брак, без подписването в Ритуалната (въпреки, че подписахме през седмицата и така изпълних детската си мечта да се оженя в червена рокля Laughing, голямо съм сиганче. Embarassed)Не, че сме толкова религиозни, но за мен църковният брак е много древна церемония, а подписването е бюрократщина. Даже, понякога като се драчим с мъжо му викам:"Изгоря, мило, не можеш да избягаш от мен. И на оня свят ще сме мъж и жена."  Mr. Green
Алхимиче, стотина шаферки няма ли да сме ти много? Laughing
Деси, няма да са си същите. Дори и да не беше раждала, гравитацията след някоя и друга година щеше да им види сметката. Това май е единственото предимство на малките бюстове, че не увисват толкова видимо.
Ние се обърнахме за пръв път преди седмица и от тогава вече сме шампиони по обръщане, ама да се завърти обратно по гръб още не може. Като се обърна, идва майка ми и аз и показвам новия номер на Ралица, а тя и се радва:"На баба гимнастичката!" А Калина, на всяка манджа мерудия, прави стойки по леглото и вика:"Виж ме, бабо, и аз съм гъсматичка." Mr. Green
И един лаф от днес. Нали спрях каката от градина да си почине малко и да походи на плаж. Ама днес времето е лошо и отиваме до СВА, до който направиха разкошна огромна детска площадка. Калина си играе, влизаме, пазарим (тя дърпа една кошница с дръжка, а аз слагам продуктите), после тръгваме и аз през цялото време я хваля колко е послушна. Прибираме се в къщи и аз и казвам да се събуе и да си измие ръцете. Веднъж, два пъти, три пъти... Заплеснала се е с нещо и не ме чува. Накрая я вземам под мишница и я замъквам в банята като по пътя мърморя:"Не, чуват тези уши, бе!" Калина пита:"Не слушам ли вече, мамо?" Аз:"Ами мъничко не слушаш." Тя:"Ей, сърдя ти се! Така хубаво си слушах, пък ти ми развали слушането!" Crossing Arms Пак аз виновна. Mr. Green
Атмосферче, цял ден ми е смешно като се сетя за репликата на мъжа ти за злото, дето си го пуснала. Twisted Evil
Елфитка, нали знаеш и за "бебешкия телевизор"-пералнята. Като пусна пералнята и строявам шезлонга отпреде и. Голяма забава!
За мен тиквата е и плод и зеленчук. Смятам да започна със смачкано картофче, а после да добавя и тиква.
Гери, ти решаваш с какво да започнеш. Някои мами предпочитат купешките, защото се предполага, че там плодовете и зеленчуците са "проверени", други предпочитат домашно направените. Аз лично смятам да правя, ще давам купешки само когато не съм сварила да приготвя. Нямам агент на село, купувам всчико от пазара, гледам да купувам в разгара на сезона, когато се предполага, че плодовете не са толкова третирани и замразявам, каквото може да се замрази.
Тъй като е време за нова тема предлагам заглавие:
Февруарче с апетит яде и пюре, и каша, и млекце. (Дето се казва- за всекиго по нещо. Laughing)

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 15:55 от Жълтият Ламтурник

# 286
  • Мнения: 140
Морков не ми се иска да давам, че нали сме запечени по принцип, страх ме е да не го запека съвсем  ooooh! Дали е подходящо да почна само с картофено пюре на Семпер, или трябва да е домашно правено  newsm78
И още едно въпросче - пюре и след това кърмене, нали? Защото чета че първо кърмене или АМ и после пюре, ами то детето ще се е наяло, как да му дам пюре след кърмата  newsm78 Лелеле, много се замотах с това захранване  ooooh!

И аз съм на тема захранване,ама само чета за сега. Гери, последно прочетох че предлагат пюре 30/40 мин след млякото/кърменето не веднага.

# 287
  • Мнения: 1 796
Гери, аз давам на беба картофено пюре на семпер, тя много го харесва, аз също бих го яла, но ако си го подправя Laughing
Днес опитахме тиква с картоф на хип, малко се помръщихме, ама 2л ги преглътнахме някак. Аз давам пюре и после мляко

# 288
  • София
  • Мнения: 311

Вече сме на 5 месеца!

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 2 494
Четох, четох и забравих какво щях да пиша  ooooh!

За срещата утре - Миме, аз съм там! Около 11ч ми е супер! Таман сме се натуткали с малчо и пристигаме. Аз днес обикалях 5 часа сама и да ви кажа не си е работа. Скука голяма! Ама тооолкова хубаво беше в градинката!!!

За захранването - аз започнах с картофеното пюре на Семпер (отврат направо!), но само 2 дни му давах от него. После тиква, после картоф+тиква, пащърнак, картоф+морков. След 2 дни ще му дам и картоф+карфиол. От плодовите досега е опитвал само слива, купила съм и круша, ама не съм го давала досега. А и банан, но запичал и аз изчаквам. Педи ми каза първо да давам зеленчукови, а плодови, когато се сетя, ей така, да опитва.
Днес изяде 80 мл, надявам се до ден-два да изяжда по цяло бурканче Simple Smile

Айдеее, събуди се...

# 290
  • София
  • Мнения: 83
Ето малко и от мен.

Момичета супер сте на сватбите.Диде напълно те разбирам за килограмите.Спокойно ще свалиш.Аз вече си възвърнах от преди забременяването, но искам още 3кг.


Хайде до после че ще излизаме с малчо. Hug Hug Hug

# 291

Общи условия

Активация на акаунт