Отговори
# 285
  • Мнения: 242
За срещата-нас ни бройте четирима,но се надявам да направят някакви отстъпки в хотела...ясно е защо...

В момента не мога да пиша повече,защото нашия тати се е затръшкал да "се обичаме" тая вечер,та отивам при него Blush /макар че съм тооооолкова уморена,че хич не ми е до това Tired/

# 286
  • Мнения: 95
Момичета,благодаря ви за поздравите за племенника...ама много си го обичам.За сестра ми....ами какво да ви кажа има затишие...но май идва буря.За сега плана е, баба гледа детето,тя тръгва на работа,но ме съмнява мен  нещо ,ама дано да не съм права Praynig
Момичета,един въпрос от кога ще давате децата на градина..от каква възраст newsm78ние имаме 2 места в две градини от година и половина.Струва 320 евро  Shockedза цял ден,но няма как трябва да се работи Naughty
Фокси, Hug

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Маринче, виждам те, кажи как сте?  Hug

Деси, това с градините и яслите е мъкаааа! Аз още се чудя как да отложа ходенето на работа  Tired Не съм го измислила засега. Но и тук цените са такива за частна ясла или жена вкъщи, а в държавните градини просто няма добиране Sad

Момичета, темата за говорещите кърмачета е РАЗМАЗВАЩА! Благодаря на мамата, която я пусна! Hug Не помня кой беше  Blush


Отивам да нанкам, че в 5 ще има повикване  Crazy

# 288
  • Мнения: 24
На мен пък това с говорещите кърмачета ми дойде малко в повече  Confused Някак си не мога да си представя как детето ми ще ме посреща с думите "цоки , цоки си дойде " или "мамо, ела в другата стая да си цокна малко "  Sick Не четох другите странички ама няма да се очудя ако има случай как си цока детето и си замезва с кюфтенце например  ooooh! Само не ме линчувайте  Rolling Eyes

Хайде нова тема и нито дума за Тифани  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт