ОСМОКЛАСНИЦИ 2009-2010 - равносметка първа част

  • 28 396
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 433
честито на всички деца! Дълго чакан и трудно изживан успех от всички нас!
Не виждам тази вечер бирите.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 156
Браво и на Знаток,
завиждам на търпението да търпи всички!!!!
Желая успех на второ класиране за всички участващи в него!!!!!

# 17
  • Мнения: 143
с риск да досадя и в новата тема да попитам - занете ли нещо за 119 у4илище?

# 18
  • Мнения: 7 161
с риск да досадя и в новата тема да попитам - занете ли нещо за 119 у4илище?

В смисъл?
Къде се намира ли?

Закачка.Нали празнуваме и....
За кой клас става въпрос?

# 19
  • Мнения: 389
честито на всички деца! Дълго чакан и трудно изживан успех от всички нас!
Не виждам тази вечер бирите.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green






СУПЕР   наздраве на всички  

# 20
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Знаток за къртовския труд, който положи за нас!  Hug
Едно голямо БРАВО за всички деца, които бяха приети на първо класиране и дано да са все така успешни и занапред!   bouquet
"Семейният съвет" погледнахме статистиките и решихме, че няма да чакаме второ класиране - оставаме в 73-то.  Peace Важното е, че детето ще учи немски и дай боже да се осъществи мечтата й да следва в Германия.  Peace
Това, за което най-много съжалявам е, че ако я бяха приели в НЕГ, с някои от вас може би щяхме да се срещаме по родителски срещи.
Момичета, благодаря ви за месеците, в които бяхме заедно!  Hug

# 21
  • Мнения: 7 161
Донесена, Браво за смелото решение!!!  bouquet

То срещите винаги могат да се организират!!!

И с риск да стана банална:Когато губим,не знаем какво печелим!!!
Успехи!!!

# 22
  • Мнения: 587
Знаток ти си нашата щастлива фея. Да си ни жива и здрава! Обичаме те!
Моята равносметка за изминалата кампания е , че съм заложила правилно на учителите по математика и БЕЛ, но най - вече че имам добро и умно дете. Както казва една позната учителят дава , но ако няма кой да го възприеме резултат никакъв.  Повярвах в детето си! И в у-ще е отличничка, но знаете как се пишат 6 в 7 - ми клас. Сега, след като мина през тази мелачка и показа едни от най добрите резултати за Варна ( 64-та  от всички 2000 , включ. и тези от МГ ) и можеше да си избира каквато иска гимназия , та дори и в София , прословутата ви 91 немска,  съм удовлетворена и ГОРДА с детето си. Пожелавам си да е все така спокойна, уверена и ученолюбива. Да не се влияе от уличните настроения. Ох , май питието ми дойде повечеко. lovekiss Обичам ви всички и би благодаря за подкрепата.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 21:36 от shiva58

# 23
  • София
  • Мнения: 1 634
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!

Успех и на второ класиране!



Знаток, благодаря за темата!   bouquet

# 24
Здравейте майки,
Някъде има ли статистика за баловете?
Аз прегледах листа с приетите и мисля че за 1 АЕГ не ми достига 0.08  Sad
Ще чакам второ класиране.

# 25
Здравейте!
Аз съм една от кандидатстващите, и искрено се радвам за вас и децата ви. Не знам дали съм на правилната тема, но просто да ви попитам - знаете ли защо, след като бала ми стига за по-горни желания, ме приемат по 10то или 9то? И оценките ми далеч не са някъде едвам да мина минималната оценка, ами 2 или 3 пункта нагоре. И може ли да се участва на 2ро класиране, ако са те приели по първо желание, защото без знанието на дъщеря си, майка й написала друго училище, а не желаното от приятелката ми?

Поздрави,

# 26
  • София
  • Мнения: 1 356
Хайде и аз да се включа с благодарностите към всички съфорумки. Времето, прекарано с вас, ми беше изключително приятно. Разбира се, специални благодарности на Знаток. Аз бих искала да благодаря и на cool witch, чийто включвания още от миналата година ми оказаха огромно влияние и ми бяха много полезни.
Моята равносметка е следната. Синът ми се подготвяше две години за този изпит. Имахме своите периоди на възход и енергичност и съответно периоди на мързел и лентяйство. Последните, за моя радост, бяха по-малко. НО през цялото време вярвах в детето си и го подкрепях. Още от самото начало имахме едно-единствено желание, което, ако си спомняте, аз не исках да споделя (суеверие или предразсъдък, както искате). Сега с гордост мога да кажа, че съм майка на СМГ-ец. И последно един съвет към майките на бъдещи кандидат-гизназисти - КОНТРОЛ му е майката!
Наздраве и успех на децата ни!

# 27
  • Мнения: 2 829
Здравейте майки,
Някъде има ли статистика за баловете?
Аз прегледах листа с приетите и мисля че за 1 АЕГ не ми достига 0.08  Sad
Ще чакам второ класиране.

в сайта на рио има качена статистика
успех Peace


Подкрепям Бодра--
Контрол и само контроли  постоянство!!!

прави ми впечатление ниския бал с който се е влезнало в НФг и икономическата гимназия

# 28
  • София
  • Мнения: 1 111
Здравейте, съфорумки. И аз мога да се похваля с резултата на дъщеря си - НТБГ, Бизнес администрация с испански език. Много съм доволна и се радвам, че това кандидатстване най-накрая свърши. Ние няма да чакаме второ класиране - сега тя е на тема море. Поздрави на всички!  bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 816
Честито на децата и от мен, радвам се за всички и ми беше много приятно да съм с вас. Резултата  при нас 5 ЕГ немски - 2 желание, съвсем малко не и достига за 1 ЕГ, но важното е че е немски, ще пробваме на второ класиране.

Общи условия

Активация на акаунт